Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezüst női kabátot hol lehet kapni biztosan? fórum

Ezüst női kabátot hol lehet kapni biztosan? (tudásbázis kérdés)

6. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2023. jan. 16. 21:54
Ez szép lehet.
2023. jan. 16. 11:23
2023. jan. 16. 11:14
Én a Pepcoban láttam, bár csak gyerek méret volt. Nézd meg neten. Esetleg Gate.shop, de lehet ezüst nincs, nem néztem. H&M-ben szoktak még ilyen extrább dolgok lenni.
3. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2023. jan. 15. 14:08
A remix hungary (remélem jól írtam) oldalán nézzél szét. Unokahúgom onnan rendelt arany színű átmeneti dzsekit.
2023. jan. 15. 12:55

Ez pl. szatén

[link]

2023. jan. 15. 12:49

Sziasztok!


Ilyen kis ezüst színű kabátot keresek ha esetleg valaki látott mostanában valahol ilyet megosztaná velem hogy hol? Budapesten lakom.

Nem tudom ez milyen anyagból lehet, de könnyű kis kabát nem vastag. feltettem a képeim közé. A hádában volt de sajnos nem vettem meg és másnapra már visszaküldték a központba. Írtam nekik de nem tudtak segíteni mert nem tudják hogy hova kerül ki újra. Mondjuk ez még nyáron volt azóta már biztos megvették és azóta sehol máshol nem találok ilyet, neten is beírtam hogy ezüst színű női dzseki de inkább vastagabbakat ad ki meg nem ilyen anyagút. Lehet van ennek valami más neve én nem értek hozzá sajnos

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook