Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezek után folytatnátok vele? fórum

Ezek után folytatnátok vele? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
191. cinderella25 (válaszként erre: 187. - Throne3)
2018. szept. 20. 16:25

Nekem meg az fordult meg a fejemben, hogy ugye sok-sok barátnője van. Emlegetett 3-at többször, meg rajtuk kívül is akad még neki. Szerintem ezek a csajok bejöttek neki, csak nem lett semmi köztük.


Az exe aki most újra a képben van, vele is legjobb barátok voltak. A régi bejegyzésekből is látszik. Aztán lett szerelem.


A kezemet megfoghatta volna vagy valami.

190. dd9dec5381 (válaszként erre: 189. - Dd9dec5381)
2018. szept. 20. 15:47

Annyi érdekes lehet, miért vesztett az érdeklődéséből. Az én "barátom" azért, mert leesett neki a tantusz, hogy én nem gondolok rá férfiként, bár ezt kezdetektől fogva jeleztem.

Lehet a tiéd azt hiszi, nem kell neked...

189. dd9dec5381 (válaszként erre: 186. - Cinderella25)
2018. szept. 20. 15:45

Nekem volt mostanában egy hasonló esetem, azzal a kivétellel, hogy az illető végig mimelte a barátságot, és időnként megerősítette, hogy nem vagyok az esete, nem akar tőlem semmit, boldog azzal ami köztünk lehet. Aztán találkoztunk személyesen, és valami megváltozott, egyik pillanatról a másikra "ejtett", sőt még fenyegetés is lett a vége. Ez csak annyiban tartozik a te sztoridhoz, hogy senki nem fog fölösleges köröket futni, ha nem váltjuk be a hozzánk fűzött reményeket. Elmarad az érdeklődés, a csevely, mert nem újabb havernőt akart a srácod.

Kell idő hogy leessen.

Na ezért ne törődj vele többet.

188. dd9dec5381 (válaszként erre: 187. - Throne3)
2018. szept. 20. 15:19
Ezt ilyen explicit még sosem sikerült megfogalmaznom. Köszi :)
187. throne3
2018. szept. 20. 15:17

Azért ez nem olyan meglepő. Ha valaki eleve nem barátságot akar, akkor ugyan mímeli a baráti kapcsolatot (nem megtévesztésből ugyan, de úgy tesz, mintha barátság is lenne a dolog), de miután rájön, hogy már nem akarja azt, amit eredetileg akart, a továbbiakban nincs mi arra motiválja, hogy érintkezzen a másikkal, hiszen eleve sosem gondolt potenciális barátként a másikra. Persze nyíltan erről elég macerás lenne beszélni, ezért a legjobb hallgatni, vagy ha nincs más lehetőség (mert a másik keresi) úgy tenni, mintha nem változott volna semmi, és a "fekete foltokat" (az eltűnést, a nem írást, stb...) kimagyarázni (sok volt a (valami), nagyon összejöttek most a (valami)-k).


"Tényleg töketlen volt"

Most akkor nem kezdeményezni fizikai kontaktot töketlenség? Eddig még éppen hogy azt sugalltad, hogy összhangban áll a vágyaiddal.

2018. szept. 20. 11:57

Azért ez meglep, hogy vasárnap óta se kép, se hang :D

Pedig mennyit írkált eddig.

185. cinderella25 (válaszként erre: 183. - Érdekes73)
2018. szept. 19. 22:17

Tényleg töketlen volt :D

Emlékszem ott lóbáltam a kezem, közel az övéhez... de ez is furcsa dolog. Van aki első-második randin csókolózik, szexel, de a nő kezét nem fogja meg, mert "juj az már jelent valamit". És csak a szerelmesek járnak kézen fogva.

184. cinderella25 (válaszként erre: 182. - Throne3)
2018. szept. 19. 22:14
Igen. Láttam erről valami tesztet. Nem a tökéletes modellt választotta a többség, hanem más valakit.
183. Érdekes73 (válaszként erre: 169. - Cinderella25)
2018. szept. 19. 21:14
A spontán dolgok a jók. Ha sodornak az események nincs idő agyalni. Ha jön a carakodás meg az időtolás akkor nincs értelme neked tolni az egészet. Szerintem rajta múlt hogy semmi se történt köztetek így nincs amit "elrontottál" .Ha nem töketlenkedik akkor legalább a kezed megfogja a második randin.
182. throne3 (válaszként erre: 181. - Cinderella25)
2018. szept. 19. 17:46
Attól mert mi, emberek nem tudjuk felismerni, mérni az összes változót, még nem "csak úgy jön" a vonzalom. Nyilvánvalóan ennek is megvannak a törvényszerűségei, aminek néhány komponenséhez van némi hozzáférésünk. Sok nőt (vagy férfit) figyelembe véve elég jól meg lehet saccolni, hogy egy férfit (vagy nőt) mennyire találnak majd vonzónak. Kellően nagy számú nő előtt egy férfi "vonzalmi" szintje pusztán attól a ténytől megnő, ha kiderül róla, hogy egy csomó más nőnek kell, és sok a barátja.
181. cinderella25 (válaszként erre: 180. - Throne3)
2018. szept. 19. 16:52
Ezért nem lehet megmagyarázni a vonzalmak okát. Az csak jön.
180. throne3 (válaszként erre: 179. - Cinderella25)
2018. szept. 19. 15:54
Lehet, hogy ha nincs az adott múlt stb..., még vonzóbb lenne, de ezek a folyamatok nem igazán tudatosak. Ad abszurdum irritálhat az embert egy tulajdonság, ami tudat alatt éppenséggel a vonzalom forrása.
179. cinderella25 (válaszként erre: 178. - Throne3)
2018. szept. 19. 13:30

"jég-tartományi népszámlálási albiztos helyettes titkárnője"

Ezen jót derültem :D


Szerintem nincs arányosság. Sőt engem frusztrál is ha magamba nézek. Mert ki tudja milyen nőkkel volt, milyen magasra tették a lécet vagy ilyesmi. A második randinkon hozta fel ezt a témát, és az volt a legjobb randi. Esetleg ez az egybeesés.

178. throne3 (válaszként erre: 168. - Cinderella25)
2018. szept. 19. 12:52

Ezen a téren igen nagy devianciák vannak, ne hogy már azt, aki 3 találkozás alatt nem ér a másikhoz, egyből a jég királynővé koronáztassák. Ez még a jég-tartományi népszámlálási albiztos helyettes titkárnője pozíciójához is kevés.

Másrészt mintha egyenes arányosság lenne a "kalandos" múlt/jelen felvillanása és a vonzalmad fellobbanása között. Nem? Mert teljesen emberi, hogy annál jobban kell a másik, minél inkább úgy fest, hogy nem a tenyerünkből eszik, és kiderül, másoknak is kell.

2018. szept. 19. 12:49

Még ami probléma. Eszembe jutott, mi van ha újra találkozunk? Véletlenül, akár egy újabb összejövetelen. Nem vesztünk össze ugye, csak a kommunikáció befejeződött.

Ha tegyük fel odajön dumálni? Vagy eszébe jutok és újra írkál majd?

176. cinderella25 (válaszként erre: 175. - Dd9dec5381)
2018. szept. 19. 10:19

Ravasz lehet ez igaz. Az keltette fel az érdeklődésem, hogy értelmes :D

A sok internetes társkeresőzés után egy üde színfolt volt :D

175. dd9dec5381 (válaszként erre: 174. - Cinderella25)
2018. szept. 19. 10:06
Nyilván nagyon megtetszettél neki, de ez a viszony nem alakult semerre. Az egy dolog hogy a külsőd bejön valakinek, ő meg szerintem ravasz egy kandúr lehet. :)
2018. szept. 19. 10:00

Mikor először találkoztunk, és be lettünk mutatva, úgy bámult mint aki jéggé dermedt.

Még majdnem meg is kérdeztem az ismerőst, hogy "te, ez normális?" :D Mert semmi beszéd, csak nézett. Tudjátok, bemutatkozol valakinek, mondjátok a neveteket, kézfogás, mosoly. Aztán vagy jön valami mondat, vagy megy mindenki valamerre tovább. Ő meg csak nézett. És nézett. Én meg nem értettem mit néz ennyire.

173. cinderella25 (válaszként erre: 171. - Dd9dec5381)
2018. szept. 19. 09:44

Mert elsőre az volt vele a benyomásom. Ahogy bámult mikor először találkoztunk. Meg nyomozott utánam, többszöri elutasítás után is újra elhívott. Első randin tiszta ideg volt. Aztán magyarázkodott utólag, hogy ő dumálósabb, csak ideges volt. És ha nem ment el tőle a kedvem, adok-e egy új esélyt a randira?


Azt mondta rendes kapcsolata 2 éve nem volt, csak kalandok. Meg ha lesz egy normális nő az életében, elhagyja a mellékállást (éjszakai őr néha) Meg ő nem járkál randizgatni.

De így belegondolva: esélyes, hogy csak tette a jófiút. Közben meg ahogy a sorok közt olvasok tényleg: haverok, buli, Fanta, ribik :D

Én meg nehéz eset vagyok :D

172. cinderella25 (válaszként erre: 170. - PöttyösPanka)
2018. szept. 19. 09:24
Én is ezt mondogatom magamnak minden új ismerkedés alkalmával. Hogy én ilyen vagyok. Ha kellek, így fogok kelleni. És valóban. Akivel alakulnia kell valaminek, azzal olyan egyértelmű minden. Se taktika, se görcsök, se megjátszás. Csak jön, alakul minden magától. :)
171. dd9dec5381 (válaszként erre: 168. - Cinderella25)
2018. szept. 19. 08:03

Nem vagy te jégkiralynő, csak ez a pali-ahogy elmesélted- kicsit magasabb fordulatszámon pörög, haverok, buli, Fanta.

Azért az érdekes, hogy az elején kissé szerencsétlennek írtad le meg akinek nagyon kell már egy barátnő, a mostani kép meg egész más...

Jobb is hogy nem alakult semmi, akit ennyire össze tud zavarni az exe, az még nincs túl rajta. Neked meg különösen fájdalmas lett volna ehhez asszisztálni.

Próbáld meg ezt az egész randi folyamatot kicsit lazábbra venni. Érezd jól magad, ne vedd ennyire véresen komolyan.

Amúgy meg az első pár randin szerintem egyáltalán nem gáz a csók, sőt. Onnan látszik hogy van vonzalom.

170. PöttyösPanka (válaszként erre: 168. - Cinderella25)
2018. szept. 19. 08:00
Szerintem nem lehet mások elvárásai alapján ismerkedni. Ha már az elején sem adhatod magad, milyen kapcsolat lenne abból? Az meg tény, hogy a férfiaknál a korai szex nem hogy nem tartja fenn a varázst, hanem kifejezetten csökkenti az érdeklődést. Ha most vele nem jött össze, az nem a te hibád, csak nem illetek össze. Ha jön majd az, akinek te kellesz, ott meglátod, nem kell taktikázni.
2018. szept. 19. 07:52
Összességében meg, annyira nincs kedvem újra ezeket a köröket végig csinálni. Előről kezdeni az ismerkedést, randikat, programokat, várni a jelentkezést...
168. cinderella25 (válaszként erre: 167. - Throne3)
2018. szept. 19. 07:49
Én arra gondolok, hogy a mai világban 1-2 randi alatt már elvárás a csók pl. Az egyebekről nem is beszélve. De nálunk 3 randi alatt semmi testi érintkezés sem volt. Hozzáteszem én nem szívesen cseréltem volna nyálat egy kb idegennel mikor először találkoztunk. De van akinél meg ez a szokás. De csak találgatok mi lehet az ok, hogy a varázs elszállt.
167. throne3 (válaszként erre: 166. - Cinderella25)
2018. szept. 18. 23:20

Nem gondoltam semmire. Az érdekel mi a te "hűha" nagy hibád azok szerint, akik azt sugallják, hogy "hűha" nagy a hibád.

Másrészt meg; milyen jégkirálynő? :d Mi itt a jégkirálynőség?

166. cinderella25 (válaszként erre: 164. - 403c839538)
2018. szept. 18. 22:54
Szerintem a jégkirálynőségre gondolt.
165. throne3 (válaszként erre: 164. - 403c839538)
2018. szept. 18. 17:33
Igen, de azt is csak azután írta, hogy megpendítettél egy kifogásolható dolgot vele kapcsolatban. Alapvetően mintha szinte minden hozzászólás mélyén lesajnálás húzódna meg, aminek nem értem az okát.
164. 403c839538 (válaszként erre: 163. - Throne3)
2018. szept. 18. 17:07
Őt kérdezd. Ide csak annyit írt, hogy megpróbál változtatni. Biztosan tudja, hogy mit lenne célszerű másképp csinálni.
163. throne3 (válaszként erre: 162. - 403c839538)
2018. szept. 18. 16:47
Mikor/miben (volt) nem elég okos?
162. 403c839538 (válaszként erre: 160. - Cinderella25)
2018. szept. 18. 15:52
Legalább gazdagodtál egy élménnyel. Legközelebb pedig okosabb leszel. Én szurkolok. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook