Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez meg milyen betegség, kérlek segítsetek! fórum

Ez meg milyen betegség, kérlek segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
2018. júl. 31. 11:47

Na akkor én nem vagyok függő,mert csak akkor veszek be és szigorúan csak napi felet,ha tudom hogy utazok.

És a 0.25ösből csak. De még mindig nem válaszolt senki:ebbe meg lehet halni??mármint ha elkap a remegés és gyengeség

15. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - Jósbagoly)
2018. júl. 31. 10:17

Kedves Jósbagoly!


Sajnálom, hogy rendszeres gyógyszerészedére szorulsz, de örülök, hogy segít a gondodon. Csak azt nem tudom, hogy ez hogyan kapcsolódik a felvetett problémához.

14. Jósbagoly (válaszként erre: 1. - Zsombor1988)
2018. júl. 31. 09:58

Szia!

Ahogy a többiek, én is csak azt tudom mondani, hogy keresd fel az orvosod mihamarabb. A remegésről és a gyengeségről jut eszembe, megfelelően táplálkozol?

13. Jósbagoly (válaszként erre: 12. - Jósbagoly)
2018. júl. 31. 09:56
Bocs, : előtte.
12. Jósbagoly (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2018. júl. 31. 09:55

Kedves Panka!

22 éve szedek napi 4 db 0,5 mg-os Xanaxot. Ez feszültségoldó. Eéőtte rengeteget fájt fejem, de olyan szinten, hogy még a sánta ördögöt is láttam.:) napi 6 db-ot írt fel egy pszichiáter, mert már oda küldtek, annyira nem tudtak velem mit kezdeni. Két hét szedés után megszűntek a fejfájásaim. Igaz, nagyon stresszes volt a munkahelyem.

11. VersEmber (válaszként erre: 1. - Zsombor1988)
2018. júl. 30. 21:41

Xanaxot szedsz?

Miért?

Ki írta fel?

2018. júl. 30. 18:52

Es erre most komolyan mit varsz?


Hogy mindenki azt irja, hogy akkor maradj otthon??


Nem, nagyjabol korulirom, hogy egy atlagos ember mit csinal, ha szokatlan dolgokat eszlel..


1. Elmegy a haziorvosahoz es elmondja a tuneteket


2. Ha a haziorvos elkuldi szakrendelesre, akkor oda is elmegy


3. Ha a fent emlitettek egyike gyogyszert/terapiat ir elo, akkor megcsinalja.


4. Ha ezekkel megvan, akkor nyit wgy forumot es sorstarsakat keres.


Nem pedig az internet nepetol var diagnozist es gyogymodot, mikozben dobalja be a xanaxokat es kifogasokat keres.

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Zsombor1988)
2018. júl. 30. 18:03

Ez lehet egy szorongás, amit a tömegközlekedés vált ki, vagy maga a tömeg.

A gyógyszerezést én sem javaslom.

Azt gondolom, hogy egy korábbi, fel nem dolgozott lelki trauma is kiválthatja ezt.

Ha oda tudsz figyelni a gondolataidra túl lehetsz rajta. Nem kell átengedni magad ezeknek a rossz érzéseknek. Tudd, hogy miért van, és ne ess tőle kétségbe!

Ha átengeded az irányítást ennek az érzésnek, akkor az valóban eljuttat a pánikig, addig, hogy nem leszel képes önállóan közlekedni sem, illetve kimozdulni a lakásból.

8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Zsombor1988)
2018. júl. 30. 16:03

Xanaxot szedsz, és csodálkozol, hogy hirtelen csak úgy elfog a remegés? Idézek a beteg tájékoztatójából:


A Xanax szedése során érezhet nyugtalanságot, ingerlékenységet, kialakulhat düh, agresszív magatartás, téveszme, rémálmok, hallucináció, elmezavar, szokatlan magatartás.

2018. júl. 30. 15:51
xanax? Rendszeresen? Jól vagy?
2018. júl. 30. 15:23

"hogy mindjárt összeesek és nem lesz erőm felszállni a buszra/vonatra. Amikor nagy nehezen sikerül, és már indulok haza, akkor mintha egy kő esne le és megnyugszom"


Nem volt korábban egy utazásod során valami kellemetlen élmény, történés, ami miatt akár a tömeggel szembeni, akár a járművön való utazással kapcsolatban maradt benned valami félelem???


Ne bogyókat szedj, szerintem valami fel nem dolgozott stressz az, ami miatt ezek a félelmek előjönnek. Szakember könnyedén kisegít ebből az állapotból. Ne halogasd, a bogyók nem fognak segíteni!

2018. júl. 30. 14:45
Lehet pánikbetegség, lehet mellékvese kimerülés, lehet más hormonális oka. Lehet emésztőrendszeri probléma. Menj el orvoshoz, ő többet tud segíteni, a Hoxológia még hivatalosan nem elismert orvosi szakosztály. :-)
2018. júl. 30. 14:43
De itthon sosem jelentkezik.Csak ha stresszhelyzetben vagyok,vagy az otthomomtol távol.
2018. júl. 30. 14:38
feltétlen keres fel házi dokit,ha nem,múlik el. kizárható más diagnozis, lehet hogy ,csak pihenés.stb
2. 04424e865e (válaszként erre: 1. - Zsombor1988)
2018. júl. 30. 13:56

Én azt gondolom semmit nem segítenek a nyugtatók, csak letompítják az embert, de ezek a tünetek megmaradnak. Néhány éve én is hasonlón mentem keresztül, de megfogadtam nem szedek nyugtatót, mert csak hozzászokok. Nekem az életmód váltás segített. Több mint 17 év után otthagytam a munkahelyem, és egy jóval stresszmentesebb melót választottam. Próbáld meg te is kiszűrni mi okozhatja nálad ezeket a tüneteket és változtass.


Persze mindenekelőtt mutasd meg magad a háziorvosodnak, hogy kizárhassanak minden egyéb betegséget.

2018. júl. 30. 13:41

Sziasztok!!


Munkámból adódóan sokat kell utaznom, és többségében egyedül teszem. Azonban az utóbbi időben sokszor egyik pillanatról a másikra elkap egy remegés, és egy olyan érzés, hogy mindjárt összeesek és nem lesz erőm felszállni a buszra/vonatra. Amikor nagy nehezen sikerül, és már indulok haza, akkor mintha egy kő esne le és megnyugszom. Mi az Isten ez??? Nem szúr, nem fáj sehol sem. Ebbe meg is lehet halni? Tudom, azt fogjátok írni, pánikbetegség, és be is szoktam venni indulás előtt egy fél Xanaxot, de van amikor nem segít. És nem is mindig jön elő ennyire. És csak akkor, ha egyedül vagyok, más városban.

Köszi, aki segít!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook