Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez azt jelenti, hogy természetfeletti képességem van? fórum

Ez azt jelenti, hogy természetfeletti képességem van? (beszélgetős fórum)


2021. márc. 10. 14:32

Hát nekem nincs, de jobb is. A főnökömről álmodtam, hogy kizavart a h.o. miatt az irodából.


Ma mégcsak hirt sem hallottam róla,a munkát is más küldte

2021. márc. 10. 13:45
Az Édesanyámnak több ilyen megérzése volt."Örököltem"...
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Unom)
2021. márc. 10. 09:02
Nem.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2021. márc. 10. 09:01
Mindig felhív váratlanul kb minden sz.rért napközben :/
11. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 00:29
Az agyféltekékkel is kapcsolatban áll, tehát amikor a tudatos és a tudattalan szorosabb viszonyt ápol egymással, akkor jöhetnek ilyen erősebb megérzések, ráérzések... Minél megkérdőjelezhetetlenebb az információ, annál jobb! Annál jobban meg tudsz bízni ezekben az információkban, tehát hiteles! Valószínűleg sokkal meditatívabb állapotban voltál, mert ilyenkor jobban összehangolódnak az agyféltekék és jobban áramlanak az információk!
10. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 00:24

Ösztönös megérzésnek/telepátiának hívják, aminek köze van a fejlettebb köldökcsakrához, de köze lehet a nyitottabb szívcsakrához vagy torokcsakrához is. Akkor lehetnek ilyen "megérzések", hogy valahonnan tudod, de ez nem 100%-ig tudatos, csak ráérzel.


A csakrákat innen tudod tanulmányozni! Mindegyiknek megvan a maga természetes funkciója!


[link]

9. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2021. márc. 10. 00:23
eyetértek,véletlen és ennyi...sosem hittem ilyesmiben és nem is fogok.
8. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 14:57
A boltos anyukád munkatársa volt?
2021. márc. 9. 14:52

Általában a nem megszokott időben érkező telefonhívások hátterében örömhír vagy gyászhír szokott állni. A tudatalatti mindig számba veszi mindkét lehetőséget, úgy, hogy nem feltétlenül jut a felszínre.

Itt most a gyászhír lehetősége megerősítést nyert, ezért érzed úgy, hogy megérezted az okot.

Semmi természetfeletti, inkább pszichológia. 😉

6. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 14:39

Nem hiszem, hogy ez természetfeletti képesség, mégis lehet benne valami.

Magamból indulok ki.

Apám húga és családja tőlünk 200 km-re laktak. Amég éltek leveleztek a szüleimmel, személyes találkozás nagyon ritka volt.

Meghaltak a szüleim is ás mi, a leszármazottak, unokatestvérek már nem tartottuk a kapcsolatot.

Egyszer nagyon erős késztetést éreztem, hogy beszélnem kell velük. Még a telefonszámukat is a tudakozótól tudtam meg. Sajnos kiderült, hogy a két unokatestvér közül az egyik felesége fiatalon épp akkor, a napokban hunyt el hirtelen agyvérzésben.

Utána sem tartottuk a kapcsolatot.

Alig telt el néhány év ismét rájuk gondoltam megállás nélkül, úgyhogy telefonáltam. Elmondták, hogy akkoriban temették a pár éve elhunyt asszony férjét, vagyis az egyik unokatesót. Kezdtem rosszul érezni magam, hogy mindég rosszkor telefonálok. Kérdeztem, ők miért nem hívtak - mert nem szoktunk telefonálni válaszolták.

Legközelebb már több év telt el, ismét rájuk gondoltam, ekkor a másik unokatestvér ment el, csak 56 éves volt.

3 halott ez már sok és mindegyik előtt rájuk gondoltam.

Tavaly nyáron úgy gondoltam, most már elhesegetem a gondolataimat, felhívtam az unokatesó özvegyét. Nagy örömömre jó egészségnek örvendett, úgyhogy meglátogattuk. Örültünk egymásnak, de elmesélte, hogy az unokatesók apai ági családjában nem rég temettek egy csecsemőt, aki csak pár hónapot élt.

Ennyi furcsa eset, vagy megérzés után sem hiszem, hogy ez természetfeletti megérzés lenne, de tény, hogy fura.

5. katt2 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. márc. 9. 14:10
És franciásan mondva: dölálé
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 13:38
Azt. Katás vállalkozásban foglalkozhatnál is ezzel.
3. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 13:35
Nem, nem jelenti azt. Vannak néha véletlenek is. Ha lenne ilyen képességed, akkor többre mennél vele, ha a jövő heti lottószámokat látnád előre. 😀
2021. márc. 9. 13:24
igen, biztosan
2021. márc. 9. 13:17

Nemrég anyukám felhívott és miközben láttam a számát a kijelzőn, az futott át az agyamon hogy meghalt az egyik munkatársa. De csak így halványan, a háttérben. Aztán beleszól és azt mondja hogy a településen ahol lakunk meghalt egy boltos néni, akit mindketten ismertünk, koronában..

Le vagyok döbbenve saját magamon.

Hogy érezhettem meg ezt????

Egyáltalán nem foglalkoztam azzal a nénivel, azt sem tudtam mi van vele csak futólag ismertük úgy látásból csak ugye most híre ment.


25/n

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook