Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez már a megcsalás előszobája lenne, vagy csak én fújom fel? fórum

Ez már a megcsalás előszobája lenne, vagy csak én fújom fel? (beszélgetős fórum)

1 2 3
33. Pampalini (válaszként erre: 31. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 14:38
Van barátja. Nem is az első. Néha van ilyen amikor a konyhában készül valami PL. De idegenek előtt soha. Nekem ez természetes volt, mert mióta ismerem igényelte a hancúrt, annyi hogy mikor nagy lány lett én visszafogottabban kezeltem. De pl. a mai napig engem kér hogy mérjem meg amikor le kell mérni hogy mit fogyott az edzésekkel. Az anyja meg jegyzetel.
2020. febr. 2. 14:34
Vannak dolgok amiket elfogadok. Míg mások nem. Ilyen pl a meztelenkedês vagy a szoptatás nyilvánosan. Engem nem zavar mások meztelensêge, sem az, hogy valaki szoptat. De mindennek megvan a maga helye és ideje! Valakit megbotránkoztat. De pl én kínosan ügyeltem mindig arra, hogy se a kinézetem, se a viselkedésem ne legyen mások számára megbotránkoztató és kirîvó, éppen az ilyen eseteket elkerülve!
31. Epresturmix (válaszként erre: 28. - Pampalini)
2020. febr. 2. 14:31
Sejtem, hogy nem vagy pedofil. De nincs az a kapcsolat, ami ezt indokolná. Ő nem szólt még ezért neked? Vagy ha lesz pasija előtte is rácsapsz a fenekére? Akárhogy is nézzük, akârhogy is NEM akarunk a társadalmi normáknak megfelelni, ez akkor sem férne nálam bele sehogyan.
30. Pampalini (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 14:30
Majd megkérdezem tőle ha kettesben leszek vele. Sosem beszéltünk erről.
29. Pampalini (válaszként erre: 26. - Bless the child)
2020. febr. 2. 14:11
Előítéletes vagy. Sajátomként nevelem. Mindent megkapott tőlem. Mindent. Anyagilag is ami tőlem telt, egészen a kocsiig, egyetemig, érzelmileg is mindig támaszkodhatott rám. mindig mellette álltam amikor szüksége volt rám. Jobb apja vagyok mint sok vér szerinti lenne.
28. Pampalini (válaszként erre: 25. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 14:06

Az megint más. Annak már lehet érzelmi töltete is.

Amikor még kicsi volt, folyton rám mászott. Ölelgetett, incselkedett. Az anyjával nem lehetett, mert többször törtek a kulcscsontjai, és vigyáz magára. Apás típus volt. Az apja már 8 éve köddé vált. Amikor látható jelei voltak hogy kezd nővé cseperedni, ezek az incselkedések elmaradtak. Persze ha hálás valamiért a mai napig a nyakamba ugrik. Ez az egyetlen dolog ami megmaradt, de ez kölcsönös, van mikor ő teszi, aztán meg én visszaadom, és megyünk tovább a dolgunkra. Nincs erőszak, és pedofília, ahogy kimondatlanul gondoljátok.

27. Epresturmix (válaszként erre: 26. - Bless the child)
2020. febr. 2. 13:59
Ez a normális. Számomra is.
26. Bless the child (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 13:55
Sajátjaival nem tenne ilyet. No komment
25. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Pampalini)
2020. febr. 2. 13:55
Elhiszem, hogy ez így van. Prűd sem vagyok, csak az ilyen dolgok számomra nem normálisak és nem természetesek akármilyen frankó család vagytok. Láttam már olyat is, hogy felnőtt nő puszit ad az apja szájára. Undorodtam.
24. Epresturmix (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2020. febr. 2. 13:52
Igazad van!
23. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Pampalini)
2020. febr. 2. 13:52
Nézd. Mindegy milyen viszony. Ha jó, ha nem, ez akkor is gáz, ha amúgy olvaslak és egy normális pasinak ismertelek meg. Érted? Ez nem normális.
22. Pampalini (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 13:49

Lehet más viszony alakult ki vele neked.

10 éves volt. Onnantól mindenben számíthatott rám. Egy magabiztos kiegyensúlyozott lányt neveltem belőle.

21. Bless the child (válaszként erre: 18. - Pampalini)
2020. febr. 2. 12:27
Bocs, de ez gáz. A nagylányomat 6 éves kora óta neveli a férjem, de eszébe nem jutna seggre pacsizni. Ha ez megtörténik, repül
20. df1e1c376c (válaszként erre: 18. - Pampalini)
2020. febr. 2. 12:22
Hat, ez a seggre pacsi nekem is sok ilyen rokoni viszonyban :O
19. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Pampalini)
2020. febr. 2. 12:15
Hát ez eléggé furcsa tényleg! Anyámnak 20 éve van élettársa, de ha egyszer rácsapna a seggemre, pofánvernêm!
2020. febr. 2. 12:04
Egyszer a nevelt lányomra mondtam társaságban dicséretként amikor valami isteni kaját csinált, hogy ha nem lenne anyád elvennélek feleségül. Ott volt valaki aki majdnem megölt a tekintetével. Pedig nagyon jó kapcsolatom van a lányommal, és sosem éltem vissza vele. Ok néha rácsapok a fenekére, de ő ezt nem sérelmezi.
17. Enada
2020. jan. 31. 20:13

Van egy jóbarátom, kollégám. Ő folyamatosan nyom ennél sokkal sokkal durvább szöveget is nekünk, csajoknak. Emellett imádja a feleségét és a 2 gyönyörű gyerekét.

Pl. Volt nálunk egy céges bál. Ott volt a férjem is velem. Ismerik ők is egymást a sráccal, ezer éve. Mikor meglátott minket odajött, hogy fú ki ez a dögös csaj, mindjárt berángatom valahová és jól meg....

Én meg mondtam, ne haragudj, de ma itt van velem a férjem, majd legközelebb. Persze ő is hallotta, jót nevetett.

Szóval ez annyira helyzet, és emberfüggő. Ha a barátaid, akkor tudod, hogy ez komoly, vagy esetleg vicc. Én biztos nem szólnék a párjának, mert ezzel nagyon rosszat is tehetsz. Szerintem ha ez komoly lenne, akkor nem közös baráti körben tolna ilyen szöveget.

16. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 31. 12:51

Tudod, én is hallottam már ilyen ártatlan viccet . Nem érdemes szólni a barátnődnek ,mert te leszel a szemét. Persze az is így kezdődött,aztán addig viccelődött a csávó ,míg meg nem döngette a csajt. Próbáltam rávezetni a barátnőm,de az volt a válasz :" hadd bohóckodjon,nincs abba semmi,biztos irigy vagy ,mert nem téged dicsér ,amúgy meg nagyon jól megvagyunk . Eszébe sem jutna ilyen a pasimnak." Hát így jártam ,én lettem kiosztva. Megfogadtam ,nem szólok ezután senkinek semmit ,azt sem bánom ,ha az orrom előtt reszelnek.


Azóta a pasi már vagy 5 szeretőn van túl...

Szóval,hagyd a fenébe.

Lehetséges,hogy ez valóban ártatlan vicc , akkor te húzod a rövidebbet.

15. 80ASIQ
2020. jan. 31. 12:41
Szerintem az égvilágon semmire sem lehet következtetni ebből a megszólalásból. Más információt kell keresni.
14. vivo44 (válaszként erre: 13. - Df1e1c376c)
2020. jan. 31. 12:29
10/10
13. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Fizzy)
2020. jan. 31. 12:19
Erre mondjak, hogy Aki wk ilyen baratai vannak, nincs szuksege ellensegre.
12. vivo44 (válaszként erre: 11. - Fizzy)
2020. jan. 31. 11:38
:D:D:D
11. Fizzy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 31. 11:00
A sok gonosz megjegyzéssel ne törődj, a "fúria" nálam már kiütiné a biztosítékot. Azt mondják, amelyik kutya ugat, az nem harap. Bár a férfiakban sose lehet megbízni. Ha a baráti társaságotokba tartoznak, akkor azért figyelmeztetném a nőt, hogy próbáljon meg ő is "dögösebb" lenni, hátha csak emiatt laposodik a kapcsolatuk.
10. BorosTyánka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 31. 10:58
A Te párod csukott szemmel jár?:)
2020. jan. 31. 10:50

Te fújod fel. Nem hiszem, hogy megcsalna a párját, csak nem vak. De ha mégis megteszi akkor sincs semmi közöd hozzá. Magánügye.

Ha zavar ne járj olyan társaságba ahol csak férfiak vannak.

8. Amaunet (válaszként erre: 4. - Highlander73)
2020. jan. 31. 09:02
Szerintem meg igen.
2020. jan. 31. 08:43
Az.
6. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 31. 07:24

Az egyik legjobb amit mondott a pasi!

"de hozzátette, hogy de ezt nem teheti. Nem szabad, ő hűséges."

Minden pasi és minden nő kibeszéli, olykor fantáziál más pasiról, de ha kapcsolatban van, megmarad fantáziálás, felvágás szintjén a pasik részéről főleg.

Én örülnék, ha az általad említett pasi sok pasi példája lehetne, hogy nem tenne semmit, mert hűséges.

Picikét túl kombinálod a dolgokat. Sokkal hajmeresztőbb mondatok is kicsúsznak pasik száján és valljuk be, mi nők is néha elengedjük a gyeplőt egy-egy csajos dumcsi alatt. Ez szerintem így normális, nem vakságot, hanem hűséget fogadtunk, ahogyan a pasik is.

Én örülnék, ha a páromról ezt hallanám vissza.

Ne kombinálj mások életében!

2020. jan. 31. 06:24
Mi nők is megnézzük a jó pasikat.Sőt,ki is tárgyaljuk őket!Akkor a férfiak miért ne tennék? Nézni lehet!Az még nem megcsalás, sőt,nem is annak az előszobája!
4. Highlander73 (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2020. jan. 31. 06:22
Nem úgy tűnik hogy ez a célja! Írja is hogy csalódott a pasiban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook