Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez így nem mehet tovább.. fórum

Ez így nem mehet tovább.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. júl. 3. 20:10
nincs meg a kölcsönösség:( ha normális akkor aranyos, de általában nem az... régebben még elvitt mindenhova, vásárolgattunk együtt meg moziba jártunk.. ma már a barátaimmal se mehetek el nélküle és folyton féltékenykedik, hogy ő tudja, hogy megcsalom.. sms-eket ír hogy biztos ezzel, vagy azzal vagyok.. nem birom már.. egyszerüen már nem érdekel és nem bizonygatom neki, hogy nekem ő van csak.
14. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:08

Aki menni akar, segíteni kell csomagolni!

Küldjük a vaslapátot!

2012. júl. 3. 20:08
igen így akar eljegyezni képzeljétek.. mindig arra vágytam, hogy az akit szeretek feleségül akarjon venni.. de nem így. ezt már nem bírom. mindennap megbánt és sírok. :s én meg ragaszkodok és kitartok. de minek..
2012. júl. 3. 20:08

Egy párkapcsolat alapja a kölcsönös szeretet és tisztelet.

Nálatok ez szerinted megvan oda-vissza?

2012. júl. 3. 20:07

Ne várd meg, hogy ismét fenyegetőzzön, hogy elköltözik, pakold össze és menjen.

Nincs neked szád? miért hagyod, hogy rád erőltesse az akaratát? Ha így beszél veled, ne tervezz vele közös jövőt, sőt, ne vesztegesd rá az időt.

10. Annette (válaszként erre: 5. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:07
Lapát! Erre nem tudok mást mondani! Majd meglátod hogy lesz másik, és jobb is. Én se hittem el régebben mikor nekem mondták, de így van, majd meglátod :) Nagy lépés, de muszáj, te is érzed, tudod hisz akkor nem írtad volna ezt.
2012. júl. 3. 20:06
életem szerelmét hagytam ott érte, mert vele is sokat veszekedtem,de már visszasírom.... mindig rá gondolok amikor a barátom megbánt.. ő nem szeret... nem tudom mit akar...
2012. júl. 3. 20:06
Szereted,ezért keresel neki mentségeket....Az igazság az,ha vele maradsz,nem lesz jó vége! Gondolj bele...Ha egy kapcsolat már az elején nem felhőtlen,milyen lesz x év múlva???????????
7. 3f56d0002e (válaszként erre: 1. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:06
Én hagynám, hadd menjen! Így eljegyzést? Ááááá
2012. júl. 3. 20:05
lépnék a fenébe... velem így nem beszélhetne senki! és ha szeretne, nem is beszélne így veled...
2012. júl. 3. 20:04
most is hivja valaki odaadom neki a telót.. mert most alszik és akkor a f...ért kellett felkelteni ba..meg kérdezem ki volt az. válasz: hivd fel aztán kérdezd meg..
2012. júl. 3. 20:04
Ha ezt a bejegyzést úgy olvasnád, mintha más valaki írta volna, milyen tanácsot adnál?
2012. júl. 3. 20:03
Hagyd a fenébe!
2. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Linella7)
2012. júl. 3. 20:03
A helyedbe nem várnám meg, hogy maga menjen el, hanem egy szép napon úgy rendezném a dolgokat, hogy a bőröndjeit kint találja a ház előtt.
2012. júl. 3. 20:01
Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Az eljegyzést tervezgeti. Ez így nagyon szépen hangzik, de közben úgy bánik velem, mint valami utolsó valakivel:( A kedvéért csináltatok műkörmöt, szoliba járok. Sehogy sem tudok megfelelni neki.. Káromkodik, mindig ideges.. legutóbb beparfümöztem magam, ő meg hogy miért fujok ennyi szart magamra már rám sem tud nézni.. állítása szerint szeretethiánya van mellettem... végső elkeseredésemben írom ezt a kommentet, maradjak, vagy menjek? sajnos nem ezt érdemlem.. az önbecsülésem a béka.. alatt van. sokat dolgozik és ha veszekszünk akkor nem hajlandó megoldani a problémát.. folyton fenyegetőzik azzal hogy hazaköltözik.. és hogy nem érdeklem. másnap bocsánatot kér.. ha nem rakom össze a ruhákat vagy nincs mindig rend akkor már egésznap bunkó. ha sirok nincs ki átöleljen.. nem tudjuk megoldani a problémákat.. én szeretem és ő is.. hülye természete van.. de nem becsül meg úgy érzem..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook