Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez a titokzatos TITKOS naplózás! fórum

Ez a titokzatos TITKOS naplózás! (beszélgetős fórum)


1 2
10. 388b941089 (válaszként erre: 3. - BeaÉrd)
2011. ápr. 8. 14:31

de először úgyis megismerkedsz azzal, akinek a titkos naplójába bele szeretnél nézni;

ha megismerkedtetek már vmilyen fórumon, akkor már be is fog engedni a naplójába, sztem :)

9. Veronika27 (válaszként erre: 7. - BeaÉrd)
2011. ápr. 8. 13:03

A titkos naplot sokan arra hasznaljak, hogy kiontsek a szivuket. Nem feltetlen ugy, hogy elvarnak, hogy barki is hozzaszoljon, csak jolesik kiirni, kiadni...

Nekem baromi nehez volt, mikor kulfoldre koltoztem. A naploiras sokat segitett, szinte mint egy terapia. Szerintem ezzel nem vagyok egyedul.

Egyebkent gondolkoztam epp a napokban, hogy osszevonom a ket naplom es a titkosban folytatom tovabb. Nem szeretnem, ha hire menne, hogy miket irok anyosekrol :)

8. spinneli (válaszként erre: 7. - BeaÉrd)
2011. ápr. 8. 13:01
Biztos van aki teljesen átlagos dolgokat ír le a titkosába is, de szerintem van olyan is aki bizalmas infókat, ami csak egy szűk körre tartozik.
2011. ápr. 8. 12:59

de látod téged meg lehet ismerni akár fórumon ,akár a nyilvános naplódból és akkor utána beengeded a másikba,mert megismerted te is!


nem hiszem el,hogy olyan óriási dolgokat leírnak emberek a titkosba !egyébként csak azt hiszitek,hogy csak az a pár ember látja amit írtok!ha meg annyira titkos akkor a családon kívül nem tartozik senkire!

2011. ápr. 8. 12:56

Igazakat irtal kedves forumindito.

Nekem van mindket fele naplom. A titkosat csak azok olvashatjak, akiket ismerek mar valamennyire innen, en is olvasom oket, a profiljuk pedig nem csak abbol all, hogy mikor leptek be utoljara. Nem szeretem az anonim profilokat...

A masik naplom nyitva all mindenki elott.


Nem tudom, engem valahogy nem erdekel ismeretlenek titkos naploja... Pedig sokat forumozok, megsem talaltam olyan embert, akinek erdekelne az elete, gondolatai.

Nagyon sok naplo nem titkos. Talan azokban is talalsz olyat, ami erdekelhet.

2011. ápr. 8. 12:44

Nekem nincs titkos naplóm, de nem zavar, hogy mások azt használnak. Ez egy virtuális játszótér, ahogy tanult kollégám szokta aposztrofálni :)))

A való életben sem örülnél annak gondolom, ha ismeretlenek lehuppannának az asztalodhoz egy kávézóban, csak mert olyan jópofa beszélgetést hallanak.


Pont ezért nem írok titkos naplót, mert lövésem sincs, ki az a kb 140 ember, aki a meglévőt olvassa, de ha titkos lenne, max. 10 embert engednék be, akikkel egy-két éve már "ismerjük" egymást.

4. c0066c35a1 (válaszként erre: 3. - BeaÉrd)
2011. ápr. 8. 12:37

egyetertek veled.


En barkit beengedek pl a naploimba,de nem szeretnem, h a neten barki megtalaja, emiatt kezdtem titkosat.

2011. ápr. 8. 12:34

igen,csak pont az írtam,hogy ha hallottál valakiről valami jót ,akkor kíváncsi lennél rá,de sajnos csak a titkoson tudnád elérni!

sokan nem is írnak fórumokra csak egymás között beszélgetnek!

2011. ápr. 8. 12:24

Hát, szerintem sok függ attól, hogy ki milyen tipusú titkos naplót ír.

Az interneten szerzett információkkal ugyanúgy vissza lehet élni, mintha ellopnád valaki személyes iratait, ezért sok esetben érthető, ha valaki óvatos.


Ami az ismerősök szerzését illeti, ha gyakrabban bekapcsolódik az ember csevegős topikokba, szerintem gyorsan talál virtuálsi barátokat.


Sok szerencsét kívánok.

2011. ápr. 8. 12:20

Előre le szeretném szögezni,hogy senkit nem szeretnék megbántani,ezek csak az én gondolataim,érzéseim,észrevételeim a témával kapcsolatban!

Már régen érlelődtek ezek bennem de most végre sikerül leírni.


Ugye újításként jöttek a portálra a titkos naplók.De miért is????

Szerintem pusztán azért,hogy tudja a tulajdonos,hogy kik olvassák.

Csak az a baj,hogy már szinte csak titkos napló van, ott pedig egy embernél a megismert baráti köre olvassa.



Bejutni képtelenség egy ilyen naplóba,mert nem szívesen enged be senki.Pedig én is sokszor kértem már olvasási jogot pusztán azért ,mert másnál már hallottam az illetőről sok szépet és jót és kíváncsi voltam rá,de sajnos elutasított!


Igazán nem tudtam,hogy miért ,mert azt se tudta ki vagyok nem hiszem,hogy "könyörgő" levelet kellett volna írnom,hogy ugyan már engedj be!Ha valaki ennyire titkolózik akkor ne egy internetes portálon írjon naplót szerintem!

De akkor nem nagyon tudom,hogy lehetne ismerősöket találni az oldalon,ha mindenki a megszokott emberekkel beszélget és egymás naplóját olvassák!

Attól meg egyenesen rosszul vagyok mikor nem írok mindenkihez valamit és egy szép napon megvonják az olvasási jogot!Nem fogok a falnak menni miatta,de van más dolgom is mint mindig a gép előtt ülni,vagy egyszerűen csak olvasom a bejegyzést de ettől még érdekel nagyon is!


a másik szomorú dolog ha valakinek még van nyilvános naplója akkor belekötnek vad idegenek és egyik napról a másikra eltűnik ,mert törli magát.Ha valaki nem szól hozzá mindig a bejegyzésekhez akkor soha nem keresi meg ha esetleg visszatér új néven!


Egyáltalán nem értem miért kell megbántani látatlanban és ismeretlenül embereket.Mondjuk fordítva is igaz,hogy miért kell magunkra venni és egyből elmenekülni?


Nekem is egy kikapcsolódás olvasni más naplóját és esetleg nevetni vagy szomorkodni a történeteken!!



Várom a véleményeket !!!!Tényleg nem akartam senkit megbántani!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook