Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Exek cuccai fórum

Exek cuccai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. csukottszemmel (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 08:55

együtt éltek? Dobd ki! mármint a holmikat.... :)

(számomra ez ilyen egyszerű, még ha undokul is hangzik)

2012. nov. 9. 08:55
Beszéltünk arról is, hogy ha már nem csak félig, hanem teljesen odacuccolok, akkor mindent ki fog dobálni, mert kell a hely az én dolgaimnak :) Csak ez kicsit úgy megrázott...
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 08:52
Én megmondom őszintén, a használhatókat használtam, a nem használhatókat kidobtam.
11. zzmm (válaszként erre: 10. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 08:50

Lehet mivel beszéltetek róla, ő is rájött, hogy kezdeni kéne vele valami. Szerintem el fogja tüntetni, elviszi a szüleihez a padlásra és ennyi. Nem is gondol rá. Vagy kidobja..

Én az otthoni 'gyerekszobámban' őrizgettem képeket, apróságokat, leveleket, ajándékokat, felhalmozott kacatokat vagy 10 évig. Akkor dobtam ki mindent, mikor fel kellett számolni a gyerekszobámat.

10. aludanyi (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2012. nov. 9. 08:45
Hát nem is tudom, én az ilyeneket mindig kidobtam, de én is így próbálom felfogni, vagy úgy, hogy mivel haraggal váltak el, ezért a csaj visszaküldött mindent, amit Tőle kapott (?) Igazából azért nem értem az egészet, mert nagy általánosságban beszéltünk az ottmaradt cuccokról és ennek hatására a kazetta tartalma eltűnt, és most, 1 héttel később újra találkoztam vele egy hátizsákban egy külön szatyorba betekerve... Ezért nem is értem... *-*
2012. nov. 9. 08:45

Szerintem ez helyzet, és emberfüggő.

Kérdés hogy szakítottak, mennyit jelentett neki stb.

De a legfontosabb hogy a Pasik sokszor tudomást se vesznek ezekről a tárgyakról...amikor a Férjemet megismertem akkor az íróasztalán kint volt a barátnője fényképe, pedig azóta volt még egy barátnője, majd lettem Én. Én is zokon vettem, de felesleges volt- egyszerűen nem is foglalkozott vele, ottfelejtődött.

8. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 08:40
Nem nagy ügy, jó helyen van a szekrény mélyén. Ha nem szedegeti elő, nézegetni, simogatni stb. akkor sz@rni rá(ja)
2012. nov. 9. 08:38
Nem napszemcsi, hanem hagyományos "látó"szemüveg... A szekrényében találtam betéve egy fémkazettába.
2012. nov. 9. 08:36
4,5 éve szakítottak, nem beszélnek... A csaj jövőre férjhez megy...
2012. nov. 9. 08:36
mennyi ideje exe? hol őrizgeti? minek őrizgeti?
4. spinneli (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 08:36

Hát, ilyeneket én nem őrizgetnék exekről.

Közös fényképek, emléktárgyak vannak, elvégre az ember életének része volt, de sminket, napszemüveget...furcsa mindenesetre...

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 08:32
Kellemetlen.
2. Eszterkee (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 08:27
szerintem nem normális.
2012. nov. 9. 08:26

Sziasztok!

Szerintetek normális, ha a párom az exe személyes dolgait (sminkek, szemüveg, parfüm...stb) őrizgeti? Esetleg Ti tapasztaltatok már ilyet?

Hogy oldottátok meg ezt a helyzetet?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook