Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ex viselkedése fórum

Ex viselkedése (beszélgetős fórum)


10. Gaiha
2022. máj. 4. 14:11

Mivel másé vagy , kihívás lettél neki , egy verseny amit megnyerhet. Ha sikerülne neki, már nem is lennél érdekes. Sok exem próbálta ezt be, ilyenkor nagyon nagyon ritka az az opció hogy "rájötte hogy mégis őt szeretem" , inkább csak önigazolásra vár.

Tedd amit eddig, légy udvarias, de húzd meg a határt. Tiszteld a mostani párod, lássa csak azt, hogy Te egy egyenes és őszinte nő vagy, aki túl van rajta.

2022. máj. 4. 00:44
Rengeteg ilyen nárcisztikus f.szkalap van.
8. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 23:39
Miért foglalkozol vele ha már nem érdekel ?
2022. máj. 3. 23:30
Lehet hogy rádöbbent hogy mégis fontos vagy neki. Az ő részéről ez mindenképpen kellemetlen.
6. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 20:30
Lehet meg akart kapni pár körre megint, és most szembesül vele, hogy nem fog összejönni. Én is biztosan maximum köszönnék, és nem állnék le vele beszélgetni...
5. 37e1ff8723 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 18:23
Bármire. Nem hiszi el, hogy valaki fontosabb számodra, mint ő. Tudja, hogy van valakid, mégis nyomul, értetlenkedik, kiakad... Nem túl magabiztos?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 37e1ff8723)
2022. máj. 3. 17:00
És ez mire jó neki? 😲
3. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 16:59
Túlvan rajtad. Ő szakított. 😉 Most tesztelget. Én nem jópofiznék vele.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 16:43

Ha akkor ő szakított veled, azok után max. a köszönés, és esetleg: hogy vagy? szép napot! szinten társalogni vele.

Most megpróbál vissza-édesgetni, gondolja, hogy bármikor megteheti, hiszen nem te dobtad őt... Lépj rajta túl, ne kockáztasd a jelenlegi kapcsolatodat egy olyanért, aki anno elhagyott.

2022. máj. 3. 16:36
Hogy kezeljem azt, hogy szakítás után a másik fél nem tud továbblépni? Miután szakítottunk, akkor egy jó ideig nem találkoztunk, nem volt semmilyen kapcsolat közöttünk. Aztán mostanában írt, hogy szeretne jóban lenni velem. Nem akar haragot. Nem akartam bunkó lenni, így elkezdtünk egy normál kapcsolatot kialakítani. Ő szakított anno. Közben én párkapcsolatban lettem. Az exem azóta most többször ír nekem, össze is szoktunk találkozni, mert egy irodaházban dolgozunk. Dicsér, bókol. Én próbálok távolságtartó lenni, mert a párommal jól megvagyunk. Viszont az exem ezt nem érti. Kiakadt, hogy mi bajom vele. Ő hiába akar jófej lenni velem én csak lepattintom meg miért vagyok rideg pedig mennyire jóban voltunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook