Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Évek óta tartó hasmenés. Mi lehet az oka? fórum

Évek óta tartó hasmenés. Mi lehet az oka? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. ancsika688 (válaszként erre: 1. - 9adf6b5184)
2015. ápr. 16. 17:31
Igazából csak az orvosok tudják megmondani mitől lehet.Mi csak tippelni tudunk,étel allergiától vagy ideg alapon is mehet a hasad.Keress fel egy gasztroenterológust,hátha tud segíteni.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - 9adf6b5184)
2015. ápr. 16. 17:29
Jelenteni? Most sem tűnsz túl nyugodtnak. :(
2015. ápr. 16. 17:27
Nagyon vicces. :/
2015. ápr. 16. 17:27

nem vagy allergiás valamire? Laktóz, glutén...ételallergia, felszívódási zavar...? Az a sok gyógyszer se jó.

Én azért próbálnék egy kis tisztítókúrát, és utána fokozatosan kellene kezdeni az újratáplálást.

2015. ápr. 16. 17:24

Nem tudom!

És,azt hiszem,itt senki nem fogja tudni megmondani!

2015. ápr. 16. 17:21

4 éve pánikbeteg vagyok. Arra a pszichiáter 4 éve kiírt nekem Asentrát elkezdtem szedni és elkezdett menni a hasam.Mondtam a doktornőnek de mégsem hagyatta abba a gyógyszer szedését,sőt még azt mondta ha nem szedem akkor nem tud gyógyítani, és korházba kell mennem.És állítólag a gyógyszert sem szabadott volna szedni 3 évig.Most nyáron hagytam abba átkerültem egy másik orvoshoz.Még híztam tőle 10 kilót is, és a mellem nagyon sokat nőtt.Nyár óta másik gyógyszert szedek de a hasmenés nem múlt el. Mindennap bekell vennem 4db hasfogót Enterobene kapszulát. Mert ha nem veszembe nagyon megy.Volt vastagbél tükrözés is amitől nagyon féltem. (De nagy meglepetésemre nem fájt.Bódító injekcióval elkábítottak még jól is éreztem magam.Igaz hogy 3 napig utánna kívántam azt a szert.Mikor beadták nagyon jól éreztem magam.) Minden negatív lett,nem találtak semmit. Még prozozon vizsgálat is volt már hogy nem e- élősködő,parazita okozza e- ezt a hasmenést de az is negatív lett.Még lesz egy utolsó vizsgálat, vérvétel.A házi orvos szerint idegalapon van ez a hasmenés.De nem hiszem mert mikor nyugodt vagyok akkor is megy.Mikor nyaralni voltam akkor is ment.

És egyszerűen nincs kemény székletem.Vajon meddig fog ez tartani.Vajon gyógyszer okozhat e- maradandó károsodást.Nem akarok örökké hasfogón élni.


Aki meri írni hogy ez kitaláció,kamu stb... Jelentem a moderátornak.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook