Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Étkezési zselatin térdizületi porckopásra fórum

Étkezési zselatin térdizületi porckopásra (beszélgetős fórum)


1 2
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 13:48
Szia.Én használtam az étkezési zselatint térd fájdalomra. Egy tasak tartalmának a felét felfőztem, és hagytam kihűlni, megdermedni. Mikor már kocsonyás volt, a fájó részekre tettem, bele masszíroztam.Rövid időn belül vékony film réteg keletkezett, amit letudtam húzni róla. Használt! A fájdalom csökkent nagymértékben. De ez nem végleges megoldás, jobb ha felkeresel egy ortopéd orvost.
2019. dec. 7. 13:27

Kedves Fórumozók!


Sok cikket olvastam a zselatin jótékony hatásáról az ízületi porckopással kapcsolatban.

Érdeklődöm, hogy használta valaki ilyen céllal? Mi volt a tapasztalat? Milyen adagokban, mennyi ideig fogyasztotta?

Hogyan készítette? Milyen más táplálékkal vette be? Lehet-e aromásítani?

Előre is köszönöm!


Két hete erős fájdalmat érzek a bal térdemben. Lépcsőn lefelé nagyon fájdalmas a járás. Közben a nyaki ízületeim is el kezdtek fájni, mintha elaludtam volna, de ez is szinte egész nap fáj, nem tudom kilazítani.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook