Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eszperente nyelvezet helye! fórum

Eszperente nyelvezet helye! (fórumjáték)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
10979. nagymarcsi (válaszként erre: 10978. - Bújvafogyó)
2021. szept. 22. 18:23

Megy ez Neked,fejedben megjelent eszperente nyelvezet!!!Lehet eszperente terefere!

Elmerengtem lehet eme eszme nem helyes,de jelenleg ez terjeng egyre sebesebben.Rendben nem ellenkezem,sem nem kesergek,helyette szeretettel lengetem kezem kedves embereknek.👋👋🙂

10978. bújvafogyó (válaszként erre: 10977. - Nagymarcsi)
2021. szept. 21. 19:51

Legyen ez, melyet elrebegett kend!👍🏼😉

Szeretem e helyet, de keveset jelentkezem, mert felette stresszelek: " nem megy e nyelv nekem!😬"

Ez nem kellemes, lehet nem teljesen helyes eszme, de jelenleg eme helyzet leend.


Well, el kell mennem.

Legyen kellemes hetetek, wellnesseljetek egyet, ne legyetek restek, edzzetek, egyetek remekeket, legyetek kedvesek emberekhez: rendesekhez, nem rendesekhez egyetemben, s ne legyetek betegek!😊👋

10977. nagymarcsi
2021. szept. 21. 17:56

Kedves Emberek!

Elszelelt eme meleg,mely kellemes,kellemetlen perceket teremtett.Helyette fellegek jelentek meg nedves cseppekkel.

Szeptember lett,gyermekek mennek egy helyre,eszesedjenek,remekelhessenek.Nem szerencse, emberek,gyerekek lehetnek betegek,eme helyzet keserves lehet.Legyenek szebb hetek teljenek nevetve,de ne rettegve!!!

10976. fokhagyma (válaszként erre: 10975. - Nagymarcsi)
2021. júl. 27. 23:02

Helyzeted megegyez velem. Nekem sem kellemes eme rettenetes meleg. Szenvedek, helyem nem lelem. Telephelyemen keresek nem meleg helyet, de nem lelek egyet sem. Meglehet, kellene egy szerkezet, mely meleget elkerget, de jelenleg nem szereltethetem be.

Reggel bereteszelek helyeket, melyeken meleg keveredne be. Este ezeket nem reteszelem be, s fekhelyemre telepedve esedezek: Legyen kellemesebb, lengedezzenek szelek, s reggelre menjenek keresztbe eme szelek szegletekbe.

Feleslegesen esedezek, mert reggel egy cseppet kellemesebb, de egyre melegebb lesz, s nem tehetek ellene.

Megyek kerevetemre, lepel nem kell!!!!!

10975. nagymarcsi
2021. júl. 27. 20:51

Kedves Eszperentesek!

Nekem nem kellemes eme meleg,mely keletkezett.Szenvedek,nedvek lesznek testemen.Tenger,medence lenne kellemes,de nem megyek,mert jelenleg nem tehetem,esetleg jeges nedvet lefetyelgetek.Legyen nektek szebb hetetek!

Kezemet lengetem,kedves netfelek!:)

10974. Fáradt*
2021. jún. 5. 05:52

Kellemesen befejezett hetet Eszperentesek!

Legyen reggeletek szeretetteljes! Kezetekben legyen nefelejcs,lelketekben szeretet,esetleg szerelem.

Menjetek emberetekkel,gyereketekkel! Medence mellett hemperedjetek le,egyetek epret,esetleg lefetyeljetek egy nem meleg eledelt!

Szeretettel Cler.

2021. jún. 5. 00:23

Szeretem eme nyelvezetet, de nem jeleskedem benne, s ez kellemetlen nekem.

De kellemes legeltetnem szemem ezen nyelvezeten!

Legyetek szeretve, kezem lengetem nektek, kedvesek!:)

10972. nagymarcsi (válaszként erre: 10971. - Fokhagyma)
2021. jún. 4. 18:40

Keresem eszperenteseket,de nem jelentkeznek!

Nem szerkesztenek csevelyeket eszperente nyelven.

Kellemetlen ez,de nem kesergek,eme helyzeten.

Kezem lengetem,gyertek netfelek!!!

10971. fokhagyma (válaszként erre: 10970. - Nagymarcsi)
2021. máj. 16. 17:56
Felteszem, kellemesebb hetek lesznek. Emberek mehetnek helyekre, melyekre esztendeje nem lehetett.
10970. nagymarcsi
2021. máj. 16. 17:48

Embereknek,gyermekeknek legyen rengeteg kellemes hete,mert egy esztendeje kellemetlen helyzet kerekedett.

Elfeledett helyek keletkeztek,mert emberek semerre sem mehettek!

10969. fokhagyma (válaszként erre: 10968. - Nagymarcsi)
2021. máj. 15. 23:39

Kellemes este ez nekem, mert megjelent egy kedves netfelem, s jegyzett e helyre egy levelet. Lengetem kezem, eme ember-egyednek, melynek neve kezdete termetest jelent.

Esztendeje rengeteg eset megesett emberekkel. Egy kegyetlen csepp fertelem, melyet szemed sem jelez, ember-testekbe telepedett. Rengeteg ember lett beteg, mentek felcserekhez, s ezreket temettek el.

Emberek rettegtek, de jelenleg egy cseppet kellemesebb, mert befecskendeznek szert, mely kegyetlen fertelmet nem enged emberekbe.

10968. nagymarcsi
2021. máj. 15. 18:21

Lelkendezem,mert eme hely nem lett teljesen elfelejtve!

Hetek teltek el emberek,veletek egy esztendeje rengeteg eset lehetett!Kellemes?! Kellemetlen?! Felcser nekem nedvet befecskendezte,beteg nem lettem.

Legyetek rendben,szeretetben!

10967. fokhagyma (válaszként erre: 10966. - Fáradt*)
2021. máj. 8. 22:48

Kedves Cler!

Mely eset esett meg veled? Tested beteg? Esetleg lelked lett terhelve kellemetlen esettel? Ne feledd, ezt lejegyezheted, e helyen kedves emberek szemezgetnek leveleket, s felelnek neked szeretettel.

10966. Fáradt*
2021. máj. 8. 15:07

Keservesen elszenvedett esetek,keserves percek..

lejegyezve nem megy nekem.

Legyetek szeretve.Cler

10965. fokhagyma
2021. máj. 7. 09:36

Eltelt rengeteg perc, e hely nem telt meg. Emberek nem jelentkeztek, nem csevegtek.Eszperente hely teljesen elfeledve?

Rengeteg esztendeje kezdte el e helyet egy netfelem (2007-ben). Felelevenedhetne, de ehhez jelentkeznetek kell, emberek!

Csevelyt elkezdem, de ne legyek egy!

10964. nagymarcsi
2020. ápr. 30. 18:33

Eme helyzet kellemetlen!Felcsert nem lelsz keresve sem!

Bereteszelve szenvedek,gyermekek sem jelentkezhetnek!

Elkeseredve kevereg eszem,legyen ennek ellenszere,mert emberek betegednek bele eme helyzetbe.

Szeretettel lengetem kezem nektek!

Ne legyeket betegek!

10963. Fáradt*
2020. ápr. 7. 08:58

Bejelentkezem!

Eszem rendesen teker!!Kereveten tespedek rengeteg hete,nem megyek semmerre!

legyetek szeretve!!

Cler

10962. bekukucs (válaszként erre: 10961. - Nagymarcsi)
2020. ápr. 6. 21:48

Egy ember sem jelentkezett ? Nem lelsz egyetlen lelket sem mely eszperente nyelven fecsegve egy percet veled lenne ?

Lehet , eszetlenek. E nyelvhez eszes ember kell ;o)))

10961. nagymarcsi
2020. febr. 29. 21:54

Ejnye-bejnye kedves eszperentesek!Merre tekeregtek?

Errefele heves szelek repdesnek,fellegek keveregnek,cseppek esnek egyszer-egyszer.Ezen helyen termetes,sejtelmes emberek telet messze kergettek!Ne legyetek betegek,mert rettenetes beteg cseppek terjednek,szerencse messze.Ne tekeregjenek erre,menjenek el messze!

10960. nagymarcsi
2020. jan. 28. 18:48

Kedves Netfelek!

Eltelt rengeteg reggel, s est,nem jelentkeznek kedves eszperentesek.Kellemesen teljen hetetek,betegmentes legyen testetek!Megyek megeszem megkent kenyerem.Kezem lengetem nektek!

10959. Fáradt*
2020. jan. 7. 19:04

Kedves!.

Kerekes szerkezetemmel elrepesztettem gyermekemhez messze,meglestem!--s lelkem repes..gyermekem feje rendbe lett.Gyerekek,Gyermekem gyermeke 1+1..hercegecske s cserfeske rendetlenkednek mellette szeretettel.Hemperegnek vele,tespednek.

Kellemes estet nektek!

Cler

10958. fokhagyma (válaszként erre: 10957. - Fáradt*)
2020. jan. 5. 14:27
Leveledet remegve lestem, s e percben kellemes lejegyzettre leltem. Gyermeked teljesen rendben lesz, felcserek segedelme, s szereteted megmentette.
10957. Fáradt*
2020. jan. 4. 11:48

Kedves!!

Ferenc gyermekem feje nem rendetlen,esze teker rendesen.Nyelve pereg,keze nem remeg,emelhet egy keveset vele.,menetszerve rendben,nem dermedt le.Lehet nem kell rettegjek!

Szegeden tesped jelenleg,felcserekkel lelkendez.

Nektek lelkesen lengetem kezem!!

Cler

10956. fokhagyma (válaszként erre: 10954. - Fáradt*)
2020. jan. 2. 23:25

Kedves Cler!

Lejegyzett leveled, melyben gyermekedet emlegeted, lelkemet teljesen megrengette. Kezemet egybe teszem, s elrebegek estelente egy-egy verset, melyben felkeresem szellemet, mely teremtett, s esedezem, legyen kegyes gyermekedhez.

10955. e7c22bb026
2020. jan. 1. 19:53
Kedves Bejegyzett, Legyen veletek egy sereg melyek fellegekben repdesnek rendes lelkeknek elrebegnek egy-egy verset, mely sebeket tesznek helyre, ez legyen gyermekeddel s legyen veled szeretet, s lesz gyermekednek ereje s veled nevethet eme eseten. :)
10954. Fáradt*
2019. dec. 30. 18:31

Kedves Eszperentesek.!

Rettenet melyet lejegyzek.

gyermekem,mely jeles ember egy helyen..feje kerge lett.Emelt egy fekhelyett ,s reccs..feje ere berepedt.(agyvérzés)Szegedre reppentek vele sebesen,s felcser bevezetett egy szerkezetet e sebes helyre..gyerekem 41 esztendeje lett meg.Lelkem megrepedt,szememben nedvek..remegek..Egyetlen gyermekem Ferenc beteg lett.

Jelenleg felcserek lesnek felette..lehet egek fejedelme kegyelmes lesz Ferenchez. :-( Nekem befellegzett.

Cler

10953. nagymarcsi
2019. dec. 27. 21:07

Kedves Emberek!

Szentes estek elteltek.Rengeteg eledel keletkezett,mely eszegetve lett.Emberem,gyermekem,gyermekem gyermeke,menyem nem lett epebeteg eme eledeleket megettek!Szeretetben teltek ezen percek,kezeket lengetve gyermekek elmentek!

Legyen Nektek kellemes estetek!

10952. fokhagyma (válaszként erre: 10951. - Buci bácsi)
2019. dec. 9. 23:35

Kedves kerekded emberke!!!!

Ej, de megmelengetted szervemet, mely mellemben ketyeg, s veres testnedveket kerenget szervezetemben!!!

Ezer meg ezer perc telt el, s nevedet nem leshettem meg e helyen. Megjelen fejedben, rengeteg jegyzet, melyeket Te s kedves netfelek eme helyre lejegyeztek? Netneveket keresztelted el eszperente nyelvre. Nekem nevem lett gerezdecske, neked kerekded emberke. Nem felejtetted el?

Kedves nejednek, s neked szeretettel lengetem kezem!

2019. dec. 9. 18:33

Belestem eme helyre egy cseppet.

Nem rengeteget, de egy keveset levelezgettek.


Veres kelme fedett ember megjelent nektek?

Kellemes nedvek lettek nyelveteken? Gyerekek meglettek lepve? Veres leples, deres fejes ember ezer esztendeje gyerekek kedvence.

Meglep veressel belepett kelemesekkel. Kedves gyereked, esetleg gyereked gyereke szeme kellemesen nedves, s te elmerengsz egy rengeteg esztendeje eltelt. neked sem kellemetlen esten, melyen neked jelent meg e veres leples ember.

10950. fokhagyma (válaszként erre: 10949. - E7c22bb026)
2019. dec. 7. 23:24
Leveledben lejegyzettek helyesek. Egyezek veled.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook