Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eszperantó szóbeli vizsga fórum

Eszperantó szóbeli vizsga (beszélgetős fórum)

1 2 3
9. vvicus (válaszként erre: 7. - B73e24f31f)
2010. máj. 25. 21:44

Mert már van egy felsőfokú angol nyelvvizsgám, viszont most nincs pénzem a francia tanulás továbbfolytatására, és ezt tanár nélkül, egyedül megtanultam 3 hónap alatt úgy, hogy meglett a nyelvvizsgám, így a diplomámat is hamarosan kézhez kapom.

Most komolyaaaan!!!!!!!

De egy kérdés: most komolyan muszáj ennyi, a metakommunikációban totál lenézésnek megfelelő, írásban alkalmazott kérdőjelet és felkiáltó jelet alkalmazni?????????????????? Most komolyaaaan!!!!!!!

8. Veronika27 (válaszként erre: 7. - B73e24f31f)
2010. máj. 25. 20:45
Mert kell a diplomához nyelvvizsga és viszonylag könnyű az eszperantó.
2010. máj. 25. 18:39
Egy kérdés: Miért tanul valaki eszperantóul??????????? Most komolyan kérdezem!!!!!!
2010. máj. 25. 15:34

Küldtem privit!


Írásbelizni már voltál?

5. vvicus (válaszként erre: 4. - Bun Csilla)
2010. máj. 25. 15:18

Letöltöttem egy eszperantós fórumról egy magnóhallgatásos feladatanyagot. Mindjárt megnézem, honnan. De az sokkal nehezebb volt, mint amit kaptunk.

A szöveg, ami nekünk volt, egyszerű életrajz volt, szépen érthető, normális tempójú. Nekem az is fura volt, hogy pl. amikor angolból voltam évekkel ezelőtt, az első meghallgatás után lehetett csak elolvasni a kérdéseket, de már a meghallgatás előtt meg lehet nézni, ez pedig nagy könnyítés!

4. Bun Csilla (válaszként erre: 3. - Vvicus)
2010. máj. 25. 15:13

Sajnos a magnó hallgatás nem nagyon értem! Ezért keresek olyat aki akkor jön, hátha tudna segíteni!

Esetleg van magnó szöveged amit elküldenél az email címemre?

Te hogy készültél fel rá?

3. vvicus (válaszként erre: 2. - Bun Csilla)
2010. máj. 25. 15:00
Én május 8án voltam Bp-en. Ha van kérdésed, szívesen segítek, már ha tudok. :-)
2010. máj. 25. 14:42
sZIASZTOK! Ki jön jövő hét pénteken vizsgázni Debrecenben vagy Nyíregyen magnóhallgatásból?
2010. máj. 25. 14:41
ESZPERANTÓ VIZSGA SZÓBELI
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook