Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esti gimisek, gyertek csevegni!! fórum

Esti gimisek, gyertek csevegni!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. okt. 27. 19:58
sziasztok, szóval a gépek amiket kezelünk, ahhoz kell papír, mert csak úgy hivatalos. fél a cég a munkavédelmiektől, és minden féle suliba beíratja a dolgozóit. nyáron tűzvédelmi oktatásokra jártunk, azzal a papírral például benzinkútra is elmehetnék dolgozni. most gépkezelő, kézi daru mozgató, targonca kezelő tanfolyamra járunk. nagyon jókat mulatunk, mert csak csajok vagyunk, akiknek menni kell. ezt régebben 3 évig tanulták, mink most gyorstalpalón veszünk részt, és rendes szakmunkás bizonyítványt fogunk kapni. géptant tanulunk. nagyon érdekfeszítő.
331. Krinya8
2009. okt. 27. 18:49

Sziasztok!


Children: igen mi is tömbösített rendszerben tanulunk.

Matekból mi a hatványozást vettük legutóbb, de valahol elvesztettem a fonalat, majd itthon meg keresem:), amúgy nagyon jó a matektanárunk, vele nincs gond.

A vizsgánk nekünk félévben lesz , meg év végén, addig a dogákra kapjuk csak a jegyeket.


maraton: milyen suliba írattak? Nagyon titokzatosnak tetszik lenni:)

amúgy tényleg minden csak az akarattól függ.

Én is volt hogy egyszerre három dologból vizsgáztam, most sem értem hogy csináltam.

elmesélem:

Jártam számítógépes tanfolyamra, aztán a vége felé

beiratkoztam jogsira, úgyhogy a gépkezelő mellé tanulhattam a kreszt, emellett szólt az ex főnöknőm , hogy 2 hét múlva mehetek vizsgázni kereskedelemből amit szülés miatt anno otthagytam

(szóval erre is 2 hetem volt felkészülni)

Az elkövetkezendő napokban csak a könyveket bújta , hol ezt , hol azt , de végül mindegyik jól sikerült, vicces , de ezek közül a legjobban a forgalmi vizsgán izgultam, de az is elsőre sikerült, no röviden ennyi.

Aztán írj ám hogy sikerültek a dolgok!


Lányok! Merre jártok, őszi szünetünk van, vagy mi a fene, ti meg sehol nem vagytok, nem értem!

Tessék jelentkezni!

330. 91b0eee137 (válaszként erre: 329. - F2ee98befc)
2009. okt. 23. 15:06

szia


kicsit huzos lesz de meg tudod csinálni:)!!

Milyen tanfolyamra jársz?

Persze csak ha publikus

2009. okt. 23. 11:43
sziasztok. régen voltam köztetek. képzeljétek a cég is beiskolázott, úgy hogy most vagyok igazán pácban. igaz, hogy csak 2 hónap, de pont azokon a napokon van, amikor a gimi is. sakkozok, hogy mikor melyik suliba megyek. decemberben lesz a vizsga,ami 40 tételből fog állni, tegnap kaptuk meg. ez a szóbeli, meg lesz 4 gyakorlati vizsga is. másnap a lányom szalagavatója. az az egyedüli jó az egészben, hogy nem egyedül csinálom, hanem a kolléganőm aki egyben a szomszédasszonyom is. egymástól függetlenül egyszerre iratkoztunk be a gimibe, most meg együtt járunk a cég tanfolyamára is. támogatjuk egymást. de ezt hosszú történet lenne elmesélni.
2009. okt. 22. 11:11
nálunk beindult az utolsó éves hajra 2 hetente dolgozat:) de ez már a finish:)
327. children (válaszként erre: 326. - Krinya8)
2009. okt. 22. 08:30

Jó reggelt!

Ti is tömbösített rendszerben tanultok?

Én sem tanultam angolul(pár éve 2 hónapot tanfolyamon),annyit tudok amennyi a fiúktól rám ragadt mikor kikérdeztem tőlük a leckét. :)

Nálunk is attól fél legjobban szinte mindenki..

Ma délután angol lett volna,de matek lesz helyette.:( Mi az algebrai törteknél járunk....járnánk ha egy kukkot is értenénk!

Ti hol jártok ?

Nálatok vannak negyed évente vizsgák vagy 3 jegynek kell meglenni félévig és az alapján zárnak le?

Én is örülök hogy számíthatok a nagy fiamra,másképp nem tudnék járni!

326. Krinya8
2009. okt. 22. 07:38

Sziasztok, jó reggelt!


children: mi töriből írtunk, meg fizikából, de még egyiket sem kaptuk meg.

Én az Angoltól félek a legjobban, eddig sosem tanultam, és ügye két év színvonalát kell majd hozni évvégén, de eljárok magántanárhoz.

A tanulásba tényleg nehéz vissza rázódni, de majdcsak belejövünk.

Nagyon aranyos a gyerkőcöd, hogy segít, szerencsés vagy!

325. children (válaszként erre: 324. - Krinya8)
2009. okt. 21. 21:48

Szia!

Kedves vagy,köszönöm!

16.15-ig iskolában vannak,utána 18.00-ig a nagy vigyáz a két kicsire,másképp nem tudom megoldani. :(

Nagyon élvezem hogy újra suliba járok,a tanulásba viszont elég nehéz vissza rázódni ennyi év kihagyás után.

Eddig még csak magyarból írtunk,de még nem tudom az eredményt,reménykedem.....:D

Egyenlőre a matek tűnik a legnehezebbnek,teljes homály!

Neked vannak már jegyeid?

Melyik tantárgy megy a legnehezebben?

Holnap reggel jövök! Jó éjszakát! :)

324. Krinya8 (válaszként erre: 323. - Children)
2009. okt. 21. 19:52

Szia!

Isten hozott közöttünk!

Én is most kezdtem, mi is egy év alatt tesszük le az 1, és a 2.-at.

Nekem is van 2 gyerkőc, de kitartást neked, mert te azért mégis csak egyedül vagy velük, nekem hál isten van aki vigyázzon rájuk mikor isiben vagyok.

Eddig hogy megy a suli?

Hogy tetszik?

Nem utolsó sorban ,hogy bírod?

Jegyeket milyet kaptál, ha kaptál már?

2009. okt. 21. 14:15

Sziasztok! Én az idén kezdtem estin a gimit:1.-2.,két évet végzünk 1 év alatt. :)

Tömbösített rendszerben tanulunk,vagyis egy nap csak 1 féle óra van:15.00-18.00-ig járunk,heti 2 nap. Ti?

Nem lesz egyszerű,mert 3 gyerekkel(7,10,12 évesek) vagyok egyedül,de nagyon szeretném végig csinálni!!! :)

Nálunk:7000/ félév tandíjat kellett fizetni és a könyveket mindenki magának szerzi be....

322. Krinya8
2009. okt. 21. 09:04

Ehhez sajnos nem tudok mit hozzá szólni, nagy tapasztalatom nincs benne, és nem ismerem a körülményeket sem, de talán arra gondolok, hogy a hapsinak ettől független tetszel, de mivel jó barátok vagytok, meg sem mer kérdezni téged, így meg kéne próbálnod a tudtára hozni a dolgokat, hátha....

vagy vársz egy kicsit, hogy mi lesz avval a másik lánnyal, és ha nem jönne neki össze utána tudtára adni a dolgokat, sztem ennyit megér a dolog.

321. Kansas (válaszként erre: 320. - 91b0eee137)
2009. okt. 20. 23:20

hát nyilván a kapcsolat komolyságától függ... mert attól ha valaki nem fejezi be a sulit. egy normális kapcsolat még működhet.


de egyébként sem én kellek neki szóval csak barátok vagyunk..

2009. okt. 20. 23:03

osztálytárssal sose!!!!

nálunk több pár összejött és szétment sose mert vki nem fogja a sulit befejezni

319. Kansas (válaszként erre: 318. - Krinya8)
2009. okt. 20. 15:20

egyenlőre még nem merte elmondani a másik lánynak hogy bejön neki, még én sem tudom ki az.

nem mondtam neki semmit arról hogy bejön nekem, szóval nem tudja, hacsak nem sejti...mert jóban vagyunk:D és nem biztos hogy teljesen el tudom rejteni előle mikor beszélünk..de én magam nem mondtam el semmit.

318. Krinya8 (válaszként erre: 317. - Kansas)
2009. okt. 20. 14:25

uf.....szegény....sajnálom, de most szerintem csináld azt , hogy tanulsz, annyival is könnyebben felejtesz, egy kicsit elvonja a figyelmed a csávókáról, és hátha....ki tudja?:)

Annak a másik lánynak amúgy tetszik ez a pasi?

A pasi tud róla, hogy tetszik neked?

Egyenlőre ennyi lenne a kérdésem...

317. Kansas (válaszként erre: 316. - Krinya8)
2009. okt. 20. 12:07

én épp szenvedek mert november 7.én vizsgázok..:P

na meg szerelmi bánat:D odavagyok egyik osztálytársamért.. neki meg más tetszik:(.. szal valahogy ezt is meg kéne emészteni.. csak nem megy.

316. Krinya8
2009. okt. 19. 22:34

Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen régen voltam, de a lányom teljesen lefoglal (most a napokban indult el), meg a többi dolog is természetesen.

Mindig van valami, pl.: járok magán angolra is, így már kezd döcögni a dolog.

Holnap nyelvtan, ezt is kezdem megszeretni, jó a tanárnő, nagyon érdekessé teszi az órát, órákat.

A töri dogát meg még nem kaptuk meg, de azt mondta a tanár 4 átlag lett az osztálynak.

Majd kiderül.

Veletek mi újság?

Ti is igen eltűntetek, merre jártok, mit csináltok?

2009. okt. 16. 18:52
mink is tegnap írtunk matekból dogát, akinek nem sikerült az írhat egy javító dolgozatot legközelebb.
2009. okt. 16. 09:23

megvan az első karóm matekból,de nem baj mert minden évet igy kezdek nálam ez már tradíció:)

már írtam egy nyelvtant is és jön a következő irodalom és töri is szal jól beindultak a dolgok nálunk és már nagyon hajrában vagyunk :(

313. monika0104 (válaszként erre: 310. - F2ee98befc)
2009. okt. 11. 10:10
nekünk is úgyan így van nálunk sem kell fizetni sőt úgy hirdették iskola kezdés előtt, hogy teljesen ingyenes csak reg.díjat kellett 3000 Ft-ot fizetni aztán slussz teljesen ingyenes még vizsga díjat sem.
312. Kansas
2009. okt. 10. 22:59

sziasztok:)


képzeljétek, péntekenként ugye első órám gépírás, ami 4 kor kezdődik. szal a nap végén , most pénteken, egyik osztálytársammal akivel jóban vagyok, egy sráccal, mentem haza, mint mindig.. de most mevártuk a tanárunkat aki a gépírást tartotta, s út közben aztmondta a tanárom nekem, hogy szokta figyelni hogy milyen gyorsan gépelek és hogy elképesztő:)))):$ ilyen szépet még sose mondott soha senki:)) tök jól esett:)

311. Krinya8 (válaszként erre: 309. - 91b0eee137)
2009. okt. 10. 21:51

szia!


Nemtom, de nálunk sem kell fizetni, majd csak az érettségi vizsgadíjat, ami nemtom addigra mennyi lesz, de az idén 20000ft volt összesen.

Szerintem nézd meg a szerződésed mi van bele írva?

2009. okt. 9. 18:30
nem tudom, de nálunk semmit nem kell fizetni, illetve 4500.- forintot kellett elsőben és azóta nem kell fizetni semmit. gondolom állami finanszírozású, vagy valamilyen alapítvány támogatja az iskolát.
2009. okt. 9. 17:03

tegnapi jó hír a suliból kb 40 ezer lesz az érettségi vizsga dija(infot választottam)

a kémiásoknak 8-el kevesebb:(

mindenki fel van háborodva mert mikor elkezdtük akkor szó nem volt róla csak arról hogy 2-tól félévente 10,ha összeszámoljuk akkor lassan százba lesz a sz.... érettségi

2009. okt. 8. 11:19
sziasztok. nálunk felvetette az egyik csaj, hogy mi lenne, ha angol helyett az eszperantó nyelvet tanulnánk, mert az angol végkép nem megy. a tanár mondta, hogy utána néz, hogy mit tehetne. nálunk nem lehet választani az informatikát érettségi tárgynak, csak annak, aki már előzőleg tanulta, mert ez a néhány óra kevés arra, hogy érettségi szinten mindent megtanuljunk. mondjuk én inkább a művészettörténetben gondolkozok. de az még a jövő zenéje.
307. Krinya8
2009. okt. 8. 06:29

sziasztok!


Merre vagytok, mi van veletek?!


A héten volt angolunk immár két csoportra voltunk osztva , mit ne mondjak sokkal jobb volt így.

Igaz a tanár teljesen el volt képedve mennyire nem tudunk semmit, éppen ezért feladott egy csomó tanulni valót.Tegnap infónk volt, amiből szerintem év végén le fogok érettségizni, legalábbis le szeretnék. Ma meg nyelvtanom lesz (pfúj), meg irodalom, annyira nem tud lekötni ez a kommunikációs dolog....:(

306. Krinya8 (válaszként erre: 305. - Kansas)
2009. okt. 5. 06:53

Szia, Kansas!


Majd izgulunk érted, addig is jó tanulást!!:)

305. Kansas
2009. okt. 3. 20:14
nekem rögtön ősziszünet után lesz jogból 2 vizsgám:( még jó hogy ezt 1 hónappal azután jelentik be hogy már megy a suli...:P na meg még a tételsor januárra:P aludni sem lesz időm...:P
2009. okt. 2. 20:07
aha Kosztolányi,Krúdy,Juhász ha tudom az eredményt irok:)
303. Krinya8 (válaszként erre: 302. - 91b0eee137)
2009. okt. 2. 18:23
Bent írtad? Miből?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook