Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ésszel átgondolva elég hibbant dolognak tartom a parázást,... fórum

Ésszel átgondolva elég hibbant dolognak tartom a parázást,... (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Timycat)
febr. 25. 17:18

Mondta, csak nagyon beparáztam, mert jó volt az a gyógyszer.

Igazából most már attól fosok jobban, hogy találjanak olyant, ami ugyancsak jó és nem bánt, nincs csúnya mellékhatása.

febr. 25. 17:10
Minden rendben lesz, majd meglátod!
7. timycat (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 25. 17:04
Ugye kaptál kezelést, ha jól sejtem ki vagy akkor ezek a kezelések hosszútávúak, azaz idő kell míg a cucc eléri a kívánt szintet a véredben és idő kell a csökkenéshez is. Tehát a doki simán lehet, hogy úgy számol hogy még bőven védve vagy. Mondjuk ezt mondhatná is...
febr. 25. 17:00

Adok a szavára, és az eszem tudja is.

Köszönöm, hogy megerősítesz.🥰

febr. 25. 16:37
Vagy megbízol a dokiban, vagy idegbajos leszel. Nem hiányzik még az is neked! Hidd el, hogy a dokid tudja mit beszél, ő a szakember. Ha ennyire nem adsz a szavára, akkor lehet nem ő a megfelelő kezelőorvos.
febr. 25. 16:29

Kaphatnék logikus megerősítést, hogy miért ne parázzak?

Tudom, a doki jobban tudja,de mégis úgy tűnik, nem volt elég, hogy mondta.

febr. 25. 15:35

Igen, és hiába mondta a doki, hogy nem kell félni, mert nem lesz baj, vagy ha esetleg lesz, megoldja.

Ésszel fel lehet fogni, elhinni nehezebb.

febr. 25. 15:30
Érintett vagy?
febr. 25. 15:30
"Ésszel átgondolva elég hibbant dolognak tartom a parázást, pánikolást, hogy átmenetileg nem adnak SM betegnek gyógyszert SM ellen."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook