Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esküvői praktikák? fórum

Esküvői praktikák? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 15. 22:46
mégegy tipp! szedd elő a karácsonyi égőket , ha van valakinek kék led égője kérd el, és az aztalterítő alatt fogasd fel az asztal alá/ szélére!! átvilágítja azt, és különleges hangulatot csinál!!vegyél az asztalra középre díszcsíkot vetex a neve, rengeteg féle színben létezik és nevetségesen olcsó! nagyon szépen mutat!!!!!
2011. máj. 15. 22:45
Csináljatok vendégkönyvet. Nem kerül sokba, tényleg de egy nagyon szép emlék marad. Én vettem egy nagyon szép vendégkönyvet, kb 1500 ft-volt (lehet annyi sem) és a vendégek ebbe tudták beleírni jókívánságaikat, lehet bele fényképeket ragasztani. Olyan jó néha elővenni és megnézni:) Mi az étterembe vihettünk tömény italt, azzal is sokat lehet spórolni ha Ti veszitek meg. Ja és beszéljétek meg előre, hogy hány főt akartok meghívni a lagziba és ügyeljetek rá, hogy ne lépjétek túl. Ez legyen a kiinduló pont, mivel ez a leg drágább.
13. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 11. - Kiraroli)
2011. máj. 15. 22:45

Jogos :D

Még csak tervezgetek, és oltsatok csak le ha hülyeséget írok :D Még szűz vagyok ilyen témában :)

12. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 10. - Kismanó86)
2011. máj. 15. 22:44

Igazad van, persze meghallgatom :)

Huh, hát voltak árak. Az az igazság h annyira még nem vagyok tisztába a dolgokkal :)

Egyszerű lagzitok volt? Templomi szertartás? Ha igen, kellett érte fizetni?

11. kiraroli (válaszként erre: 7. - Kismanó86)
2011. máj. 15. 22:43
hát a cd vel nagyon odavágnál a hangulatnak az tuti!!!!! a kis gömb vázák drágábbak lesznek mintha virágot vennél!!!igaz h az utána megmarad de most őszintén! mi a fenét fogsz kezdeni annyi vázával???
10. Kismanó86 (válaszként erre: 9. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 15. 22:41

Hát figyelj, szerintem ezeken a dolgokon már rengeteget spórolsz.

Nálunk:

dekor: 60.000

Fotós: 90.000

Videós: 50.000

Virágok: 50.000

Zene: 130.000

Meghívó: 9.000 (40db)

Ruhám: 120.000


Szerintem hallgasd meg azt a zenészt, ha jó és tényleg olyan kedvező áron jön, akkor hívjátok el. Tényleg bocsi, ha ezt mondom, de a CD az tényleg gáz.

9. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 7. - Kismanó86)
2011. máj. 15. 22:36
Páromnak van egy ismerőse, zenész, azt mondta kedvező áron tudna jönni, de még nem hallottam zenélni.
8. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 6. - Kismanó86)
2011. máj. 15. 22:35

A fotós az én keresztanyukám, és vállalta :)

Igazából, amire tényleg költenünk kell majd, az a kaja maga :)

Mert a csokromat, az autódíszt, a hasonlókat a barátnőm édesanyja ajánlotta fel nászajándékba :)

7. Kismanó86 (válaszként erre: 4. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 15. 22:35

CD-ről? Ne már.

Bocs, csak ledöbbentem. Az lehet, hogy a hangulat rovására fog menni.

6. Kismanó86 (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 15. 22:33

Ezek mind szuper ötletek, amiket előttem írtak. Én sajnos nem vagyok nagyon kreatív, így ezeket nem vállaltam be.

De pl. mi Szegeden élünk, de a lagzit a szülővárosunkban tartottunk, ami kisváros, így minden olcsóbb volt. Ha időben elkezded, még válogathatsz. Nálunk pl a vőfély 30.000-ért jött, a másik 60-ért jött volna. Nem mindegy.

A zenekar valóban egy fő is elég, de mi szerettünk volna utcai kiséretet is, így a miénk 3 tagú volt.

Ha olyan a helyszín, kérdezd meg, vihettek-e italt be, az is úgy olcsóbb és nagykerben visszaveszik, ami megmarad.

Fotós, videós baráti körből is lehet, bár mi inkább profira bíztuk. :-)

Hirtelen ennyi. :-)

5. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 3. - Eperkehercegnő)
2011. máj. 15. 22:30

Köszi, de ledöbbentem picit. Mivel az első meghívó ugyan úgy néz ki, mint amilyet adtamapáromnak ajándékba egy éve, hogy nézd, én hasonlót szeretnék :)

Ha nem pofátlanság, megkérdezhetem, hogy mennyibe került? Mert nekem 500ft volt egy ilyen.

4. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 2. - Kiraroli)
2011. máj. 15. 22:28

Köszönöm a gyors választ :)

Hát a zene cd-ről fog menni, a sminkemet, hajamat, körmömet barátnőim fogják csinálni :)

A ruhámat pedig húgom keresztanyja fogja varni :)

Amúgy asztaldísznek olyanra gondoltam, hogy veszek pici gömb alakú vázákat, benne úszógyertyával, és a váza alatt rózsaszírmok. Vagy az hülyeség?

2011. máj. 15. 22:26
2011. máj. 15. 22:23

zenekar helyett egy szintis zenész ugyan olyan hangulatot tud csinálni mit akár egy 5 fős banda, a köszönetajándékot meg tudod csinálni magad is és egy 100 fős lagzit ellátsz vele 7-8000 ből!! a papírt a meghívóhoz meg tudod venni egy írószerben vagy hobbiboltban, és egy hozzá értő ismerősöd azt szerkeszt rá amit csak akarsz! kinyomtatod és kész! a mi 50 fős esküvőnkre (5 éve) 4000 ft ba került!!!!

a fodrászon sminken ne spórolj! a ruhán nem látszik hogy hanyadik felvételes ruha! az első felvételesek a legdrágábbak a kölcsönzőben!!az asztali díszeket is meg tudod magad csinálni!! megveszed a virágot, és valami zölddel beletűzgéled oázis szivacsab és ráteszed egy tányérra minden 5. székhez szoktak rakni...ja és a lényeg mindenkitől pénzt kérjetek!!! azzal mentek a legtöbbre!!!

2011. máj. 15. 22:10
Egy év múlva lesz a nagy nap, de hogy mindenre tényleg legyen időm, el szeretném kezdeni a "készülődést" már most. Saját tervezésű lesz a meghívó, és az ültetőkártya is. Kinek milyen ötlete van, hogyan lehetne spórolni, úgy, hogy ne menjen a hangulat rovására? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook