Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvői előkészületek fórum

Esküvői előkészületek (beszélgetős fórum)


2012. febr. 2. 13:41

Sziasztok! Bocsi, hogy én eddig nem reagáltam, de én úgy néz ki csak ritkán tudok fórumozni.

Nekünk június 9. lesz a nagy nap, és már csak pár dolog kell. Videós, akit 80 alatt nehéz találni Nyíregyházán. De ha valaki tud olcsóbbat, szóljon, légyszi! :)

És az a fránya táncoktatás... Szóval a lényeg, hogy tánctanárt szeretnénk fogadni, aki betanít egy nyitótáncot az esküvőre. De nem akarunk keringőt, az snassz! Valami moderntáncot, mint a videómegosztókon van külföldön. Szóval kis meglepetés lenne a barátainknak, ,mert mi nem vagyunk olyan nagy táncakrobaták! Felétek mennyi egy tánctanár? Nekem a 3000 ft/óra +1500 ft/óra terembérlet soknak tűnik! Nem túl tág a költségvetésünk. Segítsetek! Köszi

7. mckolly (válaszként erre: 6. - Skylien)
2012. jan. 7. 00:21
Hja, a jó zene sokba kerül, de 130e-ért már legalább 4 tagnak illene egész éjjel szórakoztatni, legalábbis felénk nagyjából ennyi a tarifa, persze, ha valaki Pestről hoz magának puccos zenekart az jóval többe fájna...
6. skylien (válaszként erre: 5. - Skylien)
2012. jan. 2. 21:16
Bocsánat, 1,5 milliónál (105milliós , Úristen! Annyi egész életemben sem gyűlne össze...:D)
2012. jan. 2. 21:15
Szerencsére a helyszín és a polgári szertartás nekünk ingyen van. A ruha Ukrajnából lesz, az étel-ital és a dekoros kerül nekünk sokba. Sőt a zenekar 130-at kér. A torta árát még nem tudom, de ha rajtam múlnak a dolgok,nem lesz több 105 milliónál, és 80 fővel tervezünk. :)
2011. nov. 25. 13:00

Te jó ég!


Mi a fene van benne a 1,5 millában

ha se a kaja, se a pia nincs benn?

2011. nov. 25. 12:11

Minden attól függ, hogy mit szeretnél. A teremdekor is vany 100 ezer-től a csillagos égig.

Ugyanígy a torta. Ha a kaját vendéglátós csinálja, ő tudja a pincéreket biztosítani. Azt a 1,5 millát akár meg is duplázhatod, ha a kaja, pia, ruha nincs benne...

2011. nov. 25. 11:51
Segítsetek az árakban! Köszi! Esküvő 2012. június
2011. nov. 25. 11:51

Sziasztok!

Most vagyok nagy az esküvői előkészületek közt, és sehol nem találok árakat a következőkre vonatkozóan:

- mennyibe kerül egy 90 fős esküvőnél a teremdekoros, és az amit kérnek mit tartalmaz? Vagy még az árukon felül a virágokat és dekordíszeket is mi fizessük, vagy az már benne van az ajánlatukban?

- Ha megvan a helyszín, és nincsenek kaják, piák és pincérek, akkor a pincéreket külön szerződtetni kell? És az vajon mennyibe kerül?

- Mennyi egy 3 emeletes esküvői torta?


Köszi a segítséget, mert már lassan 1,5 milliónál tartok és még ruhám és kaja-pia nincs benne.... :(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook