Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Esetünk a rota vírussal, napjaink a László kórházban fórum

Esetünk a rota vírussal, napjaink a László kórházban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
11. abarta
2010. máj. 12. 17:35
En kb 4-5 evesen estem at rajta. Tobb hetig tartott. A vegen mar sima viztol is hanytam. Termeszetesen rendes gyogyszer sehol nem volt. A vegen mar kulfoldrol kaptam. Szep lassan sorvadtam mint a vagott virag. A vege: apam az intenzivre vitt ahol kiszaradassal hasonloan kezeltek. Persze az orvos rogton azzal kezdte hogy mi van, meg akarja olni ezt a gyereket? Pedig 2naponta vittek a haziorvoshoz. Na ezek utan mondta az apam a hazinak, hogy maga sem fogja tulelni a gyereket, ha meghal. Olyan haziorvost amely megeri a penzet meg nem lattam, talan dr House-t...
10. Tina87 (válaszként erre: 8. - Sylvia81)
2010. máj. 12. 17:34
Köszi, 3 hét alatt jobban lett, nem okozott semmit neki odabenn, hála az égnek
2010. máj. 12. 17:30

Sajnos ez az a betegség ami nem tudod, hogy mennyire lesz súlyos, mert 5 éves koráig mindenki átesik rajta. Mi beadattuk pont ezért az oltást.

Én a calicit kaptam el, de a kisfiam nem. Pedig megfertőztem a párom és az anyósom is vele, na meg kórházban szedtem össze.:-S


Fel a fejjel. Nem Te vagy a hibás, mert nem tudhattad, hogy ennyire komoly lesz. A kislányodnak meg nem lesz baja.

2010. máj. 12. 17:04

Sírtam...

Ha emlékszel, próbáltam segíteni, mikor még benne voltatok, de már itthon.

Remélem, azóta már teljesen rendben vagytok! :)

7. Mancsovics (válaszként erre: 6. - 3aa0d1b936)
2010. máj. 12. 16:45
Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy minden gyerek átesik rajta ált-ban, de aki kapott védőoltást annál jóval enyhébb formában jelentkezik... én is beadattam neki.
2010. máj. 12. 16:24
Szia Én beadattam neki a védőoltást,bárígy is átestünk rajta.Csak nagyon enyhe volt a Ti esetetekhez képest.4-szer hányt egy vasárnapi nap,hasmars csak kétszer volt mind a kettő más más napon este.Butának tartottak amikor a doki javaslatára beadattam neki.A Ti történeteteket olvasva,jól tettem.Jobbulást Nektek.
5. Tina87 (válaszként erre: 4. - Mancsovics)
2010. máj. 12. 16:21

Köszi :D

Végül is összesen 3 hétig tartott a rota nálunk...


Most éppen kötőhártya gyulladása van...szörnyen beteges szegénykém, de csak a bölcsi óta...

2010. máj. 12. 16:19

sajnálom.. :(((

További jobbulást kívánok Nektek!!!!

3. Tina87 (válaszként erre: 2. - Mancsovics)
2010. máj. 12. 16:16
2 és fél éves múlt...sajnos én nem nagyon hallottam erről a betegségről addig amíg meg nem kaptuk mindketten, így nem kapott védőoltást, sajnos :(
2010. máj. 12. 16:15
elég rosszul hangzik... hány éves a kislányod? beadadtátok neki a védőoltást rota ellen?
2010. máj. 12. 16:08
Sose gondoltam, hogy hamarosan mindketten átesünk a rota víruson.Azt gondolom, hogy nálunk nem éppen elegendő a felvilágosítás, sem a védőoltásról, sem a tünetekről, amikre figyelni kell.
Egy életre megtanultam, mire kell figyelni, hogy többé ne forduljon elő ekkora baj...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook