Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Esemény utáni tabletta ellenére lettem terhes. Lehet valami baja a babámnak? fórum

Esemény utáni tabletta ellenére lettem terhes. Lehet valami baja a babámnak? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Evici85 (válaszként erre: 5. - Laziandi)
2012. márc. 29. 16:13
nem, ha indokoltnak látják elküldenek téged is. barátnőm 25éves volt mikor terhes lett, és elküldték genetikára, mert nem volt jó az eredménye..
2012. márc. 29. 16:04
A genetikai vizsgálat miből áll? Azt kérhetem én is? Ha jól tudom az fizetős, ugye? Nem csak a 35 év felettieket küldik ilyen vizsgálatra?
2012. márc. 29. 15:56
ha jól tudom az esemény utáni a beágyazódást akadályozza meg,ha már sikerült beágyazódnia nem okoz gondot.
2012. márc. 29. 15:54
Kérd ki több orvos véleményét is szerintem, ha nem vagy nyugodt. Egy barátnőm fogamzásgátló tabletta szedése mellett esett teherbe, ők is nagyon aggódtak, de azt mondta nekik több orovs is, hogy nem valószínű, hogy gond lenne. Egészséges babájuk született.
2012. márc. 29. 15:52
nekem kolleganőm 72órással szült egészséges kisfiút...genetikára menj el, vizsgáltasd ki alaposan a babát.
2012. márc. 29. 15:50
Kicsit aggódom, mert rám ijesztettek, hogy több mint valószínű, hogy nem lesz egészséges a babám. Állítólag van olyan, akinek a doki nem is engedte, hogy megtartsa a babáját. Az én dokim nem mondott semmit. Már 11 hetes vagyok. Most kicsit aggódom ez miatt.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook