Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » És ki miért vállalná 45 évesen a babát, ha véletlen állapotos lenne? Erre is kíváncsi lennék. fórum

És ki miért vállalná 45 évesen a babát, ha véletlen állapotos lenne? Erre is kíváncsi lennék. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. ápr. 6. 17:16
ha te helyesnek érzed a döntést, hogy megtartod, akkor miért aggaszt, hogy mások mit gondolnak?? adott helyzetben sok ellene beszélő ugyanúgy megtartaná és teljesen megváltozna a véleménye :))) ne aggódd túl, hiszen ez teljes mértékben kettőkök magánügye (tiéd és a férjedé) ... sokan beszélnek hülyeségeket első felindulásból, féltékenységből, butaságból, meg nem értésből ..... te törődj egyedül csak azzal, hogy neked mit súg a szíved - ahogy most a kórházban voltam a gyerekkel a mellettünk lévő ágyon egy vele egyidős kisfiú volt az anyukájával :) a gyerek idén 6 éves, a 2 nővére pedig 24 és 21 évesek voltak - természetesen mindenki a kicsit kényeztette :)) meg is látszott rajta rendesen :) de aranyos kiskölyök nagyon!
10. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 7. - A7a90ace89)
2009. ápr. 6. 17:15

Igen persze hogy figyelmen kívül hagyom hiszen a döntésembe beleszólni nem tudnak ezzel.

Az ha ők így járnának 45 évesen hát nem tudom mennyire volnának ilyen kritikusok, de úgy látom az ő esetükben ezt e fórumon nem mernék felvállalni.

2009. ápr. 6. 17:14

Szerintem epp jo, ha mikor mar a gyerekek nagyobbak jon egy ujjabb picibaba.

En szerintem jo, mert peldaul latom a sajat csaladomat, hogy par eve meg minden okes volt,aztan en elmentem otthonrol - ferjhez mentem, a testverem is megnosult, anyu pedig egyedul maradt a hazban...Apum tavaly halt meg, de anyumnak sokkal konnyebb lenne ha lenne ott meg valaki, meg ha az a valaki egy pici gyerek is..

Nem adna olyan konnyen fel, nem engedhetne meg maganak a depressziot, megis csak elet lenne a hazban, nem ugy ahogy most, hogy sehol senki, csak ha mi elmegyunk, dehat az a het napjabol csak egy nap es az is csak par ora..

Szerintem, ha az anyagiak engedik, akkor siman bevallalnek idosebb korban meg egy gyermeket.

8. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 5. - A7a90ace89)
2009. ápr. 6. 17:13
Igen, bár tudom és tisztában vagyok a 45 évem egy igen felső határ már a szüléshez, de ha már így alakult bevállalom, hiszen ha elvetetném azt életem végéig bánnám, na meg abortusz ellenes is vagyok.
7. a7a90ace89 (válaszként erre: 4. - 82a31ed4c7)
2009. ápr. 6. 17:13

A kritikát mondókat hagyd figyelmen kívül és azokkal foglalkozz, akik melletted állnak. Mi szorítunk Neked, Nektek!


Csak azt nem tudom, ha náluk jönne 45 évesen a baba, akkor is kritizálnák ... magukat?

6. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 3. - 754c7e07c3)
2009. ápr. 6. 17:12

Mármint mit nem lehet? Mert hiszen ennek itt már van egy előzménye szavazásban s és ellene indított topik is.

Ha ezt úgy értetted itt nem lehet leírni te is küldhetsz privit.

2009. ápr. 6. 17:10

Nekem az első lenne.

De ha nem az első lenne, akkor sem "ölném" meg. Ha egy baba jönni akar, akkor úgyis jön.

2009. ápr. 6. 17:10
Kaptam elég sok kritikát, és voltak kik mellettem álltak ki, de én arra is kíváncsi vagyok ki miért vállalná 45 évesen ha állapotos lenne. Előzményként elmondom, hogy az előző házasságomból van egy 16 éves fiam, de 19 éve a jelenlegi férjemtől még nincs közös gyermekünk. Véletlenül állapotos lettem és büszkén vállalom a babát. A férjem és én is szárnyakat eresztettünk a boldogságtól. Egészséges vagyok nem szedek gyógyszert semmit és ezért merem bevállalni.
2009. ápr. 6. 17:06
ezt nem lehet egy fórumban?
2009. ápr. 6. 17:05
bocsi babát...
2009. ápr. 6. 17:05
És ki miért vállalná 45 évesen a babaát ha véletlen állapotos lenne? Erre is kíváncsi lennék.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook