Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » És hinni akarom, hogy ez így is lesz fórum

És hinni akarom, hogy ez így is lesz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: És hinni akarom, hogy ez így is lesz

1 2 3
2012. szept. 15. 14:33

Örökké nem eshet... Nekem sem esik már!

Kitartást kívánok, és sok-sok erőt mindkettőtöknek.

2012. szept. 15. 14:30
nagyon sok erőt kiván, és kitartást, mst nem is tudok mondani, hamarosna sikerülni fog
2012. szept. 15. 14:23
Tudom mit érzel és kimondhatatlanul sajnállak!Nekem az 1. fiam 26 hétre született,egészséges volt,de csak 3 napig bírta a kis tüdeje.Mindez meddőségem kezelése után.Az élettől elment a kedvem.De az idő segített,...na és férjem,mert fél évre rá vártuk a következőt:)))Neked is ezt kívánom,mert ez fogja rendbe tenni a lalkedet!Csak tarts ki,akard újra teljes szívedből és sokerülni fog!Nagyon kívánom neked!!!
13. kisj
2012. szept. 15. 13:48
Minden jót kívánok Neked, de azt tudnod kell, hogy nem szabad ilyen tragikusan rágörcsölni a dolgokra.
2012. szept. 15. 13:01
én is végigsirtam. Szerencsére van egy egészséges kisfiam, most tervezzük a második babát, de még nem akar jönni.Nagyon sok szerencsét és erőt kivánok neked és kivánom, hogy mielőbb jóra forduljon a dolog. Ne add fel, lehettek még boldogok és lehet még egy gyönyörú szép, mosolygós kisbabátok!!!
2012. szept. 15. 11:46

megkönnyeztem az írásodat.

Rettentő ami veled/veletek történt.

Nagyon kívánom, hogy az Élet kis időn belül meghozza neked a várva várt "gyümölcsöt".

2012. szept. 15. 11:25
olellek.
2012. szept. 15. 11:07
Csak sirok!
2012. szept. 15. 11:01
Nagyon szomorù, sajnàlom! Kívànom, hogy mielőbb rendbe jöjjön az èleted!
2012. szept. 15. 10:57
Ezt nem tudtam könnyek nélkül elolvasni... :( Együttérzek veled, és kívánom, hogy hinni tudj újra a csodában, mert veletek is meg fog történni! :)
2012. szept. 15. 10:12
Megsirattam az írásod :( Nekem van már egy kisfiam, és teljes szívből kívánom neked, hogy ezt a csodát átélhesd egyszer. Sok erőt, kitartást nektek, és tudod a felhők felett mindig süt a nap!
2012. szept. 15. 09:59

nagyon sajnálom... tudom,h nehéz feldolgozni.. átéltem... a legrosszabb a tehetetlen düh,míg az nem múlik el nem szabadulsz tőle.

Ha megteheted menjetek el pár napra vmi csodás helyre pihenni. Nekem segített. Ott elfelejted gyűlölni a világot és magadat!!!Montenegro és sok gyógyszer... ma vagyok 9hetes, a para nem fog elmúlni,de egyre jobb lesz...

sajnos a leidennél nagyon magas a vetélés kockázata,tesómnak is van...

2012. szept. 15. 09:51
Drágám! akkor is sírtam Veled, most is sírok, én is kérem az Urat, hogy küldje el Számotokra a CSODÁT!
2012. szept. 15. 09:30
Sok erőt és kitartást kívánok nektek!
2012. szept. 15. 09:22
Borzalmas ami veled történt, azt kívánom teljesüljön az álmotok és legyen egy csodaszép babátok. Nagyon sok erőt kívánok!!!
2012. szept. 15. 09:08
..."Némán elkísérnéd felhőkön át,
De az ég kapuját nem lépheted át.

Engedd el, mennie kell,
Hiszen ő a földnél jobbat érdemel.
Így jó, nem éred el,
De átölel majd, ha jó leszel.".....

(Mester Tamás)

Ugrás a teljes írásra: És hinni akarom, hogy ez így is lesz
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook