Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érzem a gonosz jelenlétét fórum

Érzem a gonosz jelenlétét (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. Kacsahercegno (válaszként erre: 13. - Kaayni2k5)
2023. jún. 23. 20:56
Ez alapján szerintem is direkt szivat, mert látja hogy hatással van rád. 🙄
14. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Kaayni2k5)
2023. jún. 23. 20:53
Ez melyik film?
2023. jún. 23. 20:48
Most pedog felhivott egy privat szam 5 percel ezelott hogy a joslatom az hogy hamar meghalok es letette
12. Regin_a (válaszként erre: 1. - Kaayni2k5)
2023. jún. 23. 20:45
Run away!
2023. jún. 23. 20:42

Ajajaj, vannak gondok a fejekben!

Ne hülyítsétek már egymást!


Nincs sátán, nincs gonoszerő, nem száll meg semmi senkit, ahogy a télapó, a húsvéti nyuszi és a jézuska sem létezik!


Nincs 7 fejű sárkány és semmi ilyen.


Boszorkányok sem léteznek. Régen azért vetették máglyára a nőket, mert féltek tőlük, ha okosabbnak tűntek a férfiaknál. A boszorkányüldözés, hasonló volt a zsidók üldözéséhez.


Amit javaslok: nézz kevesebb horror filmet, de a legjobb az lenne, ha egyáltalán nem néznél ilyeneket, ahogy misztikus filmeket se nézz, ha nem tudod megkülönböztetni a filmet a valóságtól.


Simán elképzelem, hogy ez a lány észre vett valamit rajtad és direkt szívat. Én ezt tenném;) És meg is érdemled, ha ennyire egyszerű vagy.


Bocsi!

10. kaayni2k5 (válaszként erre: 6. - 45e71ccc79)
2023. jún. 23. 20:31
Annyira nem akarok belemenni ha nem muszaj, inkabb elfelejteni akarom ezeket, azert is irtam le ide hogy letudjam zarni, vagy megeretni elotte valamennyire es hogy van e aggodalomra okom? Nyilvan kerulni fogom a csajt meg a hazukat mert nekem ez nem hianyzik, mar rettegek
9. kaayni2k5 (válaszként erre: 7. - 820e00bff1)
2023. jún. 23. 20:28
Nem lehetseges hogy a kozelembe akar ferkozni es valami rosszat tenni?
8. kaayni2k5 (válaszként erre: 5. - 45e71ccc79)
2023. jún. 23. 20:27
Mellesleg temeto mellett laknak
7. 820e00bff1 (válaszként erre: 1. - Kaayni2k5)
2023. jún. 23. 20:25
Ne fèlj tőle. Tèged úgysem bántana.
6. 45e71ccc79 (válaszként erre: 4. - Kaayni2k5)
2023. jún. 23. 20:24
Könyveket tudok ajánlani a megszállottság témájához.
5. 45e71ccc79 (válaszként erre: 4. - Kaayni2k5)
2023. jún. 23. 20:23
A házzal lehet a gond, elképzelhető, hogy valami sötét dolog folyt ott régebben. Fekete mise, vagy fekete mágia. Érdemes lenne felszentelni, pap csinálhatja.
4. kaayni2k5 (válaszként erre: 3. - 45e71ccc79)
2023. jún. 23. 20:09
Csak a hazukban tortenik ez ha barhol mashol vele vagyok jol erezzuk magunkat, kint a parkabn vagy akarhol
3. 45e71ccc79 (válaszként erre: 1. - Kaayni2k5)
2023. jún. 23. 20:08

Szia! A megszállotság a mai napig fennáll, oké, hogy most ezt, amiről írok lehet el fogják páran poénkodni, de ezek veszélyes dolgok. Lehet démoni megszállottság alatt áll. Ezek a jelen utalhatnak erre, vagy démoni erő jelenlétére a házban.

Ezek a dolgok akkor történnek, ha kettesben vagy vele bárhol, vagy csak az ő lakásán?

Ha belekontárkodott az okkult dolgokba, akkor főleg fennállhat megszállottság.

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Kaayni2k5)
2023. jún. 23. 19:57
Furán hangzik az biztos. A legegyszerűbb ha hanyagolod a társaságát. Inkább ne keveredj bele.
2023. jún. 23. 19:52

Sziasztok

Picit sem vagyok jartas a temaban, azert irok ide hogy hatha valaki tud adni valami tanacsot hogy tisztabban lassak.

Storytime:

Van egy alakulo kapcsolatom, neha osszejarunk beszelgetunk de semmi komolyabb, egyikunk sem lepett meg. Viszont ez a lany nagyon sokszor fura nekem mert tortennek olyan dolgok mikor vele vagyok hogy felall a szor a hatamon, vagy konkret osszeszarom magam ilyedtemben.

Amikor kettesbe vagyok a csajjal megvaltozik, orultebb lesz es fura arca van, fura dolgokat mondd nekem. Sokszor a boszorkanysagrol beszeltem vele meg a satanrol, szeret vele viccelodni es olyat mondani nekem ebben a temaban amivel tudja hogy megijeszt es o ezt elvezi is.

Szerintem tud targyakat mozgatni az elmejevel, pl hirtelen ranezett egy poharra es az leesett, vagy ranezett a telefonjara es elindult egy zene , kb 2 meterre allt tole, es miutan ment a zene ra nem sokkal megint ranezett a telefonra es elment a zene, es ezt a barati korunkbol csak en veszem eszre, a tobbiek csak csodalkoznak h ez mi, de en magambam titkon tudom hogy a csaj csinalja. Egyszer mikor kimentem cogizni vele kettesben a cigi felenel kimentem pisilni egyet mire mentem vissza halkan lattam hogy magaba ul hintazik es motyog valamit magaban es a mondatbol annyit ertettem hogy valami atyarol motyorog, es alltam melette vagy 10 mpig es ugyan ugy motyogott aztan lassan ramnezett fura mosolyal. Amikor belepek a hazukba fura erzes fog el, szorongas. Ott elvileg kinyilnak ajtok neha maguktol stb. Viszont lehet csak en gondolom tul de miota ot ismerem es az elso ilyen eset ota szorongok magambam is vagy felek, azota mikor voltam egyedul kopogast hallottam ejszaka. Pls help me

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook