Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Értelmetlen élet fórum

Értelmetlen élet (beszélgetős fórum)


7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Zolb)
márc. 8. 08:56

Te se légy ilyen lemondó, hisz még te is fiatal vagy. Nálad idősebbek is szoktak társra találni. Sajnálom hogy nem élhetsz együtt a gyermekeddel ha vágynál rá, de ha nagyobb lesz, lehet még közelebbi a kapcsolatotok.


Én nem kesergek, pedig én aztán tényleg nagyon magamra maradtam öregségemre. A rokonok kihaltak mellőlem, fiam pedig külföldön él. Évente egyszer láthatom.

Mindezek ellenére igyekszem derűvel tölteni a napjaimat. Lekötöm magam. Most éppen palántákat nevelek mivel kertes házam van, a reggeli rutinom része a csikung. Igyekszem jól lenni.🙂


Lenne min keseregnem, de nem a hiányra koncentrálok amiből egyre több van, hanem arra ami még lehet, és megtehetem.

Neked is derűs napokat kívánok! Minden jóra fordul, meglásd!😉

6. zolb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 08:42
Az élet nem ad egyenlő lapokat. Meg kell az életben a szépet, az örömöt találni. Ez nekem most az, hogy néha járhatok egyet a természetben. FI, örülj neki hogy van párod és egészségesek vagytok. Nekem nincs, úgy tűnik már esélyem se sok van rá hogy valaha legyen. A gyermekemet is csak kéthetente láthatom. De nem adom fel, hiszek benne hogy normálisan viszonyulok az embertársaimhoz egyszer majd jobbra fordul a sorsom.
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 08:14
Én úgy tudom, értelmet mi magunk adunk az életünknek. De ez a nincsen való kesergéssel együtt nem megy. Vagy egyik, vagy másik.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 07:05

Nem írsz a korodról, nem írsz arról, mióta vagytok pároddal együtt. Nem írsz arról, hogy van-e egészségügyi oka annak, hogy nálatok (még) nincs gyermek. Ha ez a helyzet, lehet örökbe is fogadni, és rögtön nem fogod értelmetlennek találni az életedet. Azt írod, pároddal jó, harmonikus kapcsolatban vagytok. Talán ezt a verziót érdemes lenne átbeszélni, sőt még hivatalokat ez ügyben körbejárni. Dönteni, és meglépni nem kell elhamarkodni.

Minden esetre keresni kell egy olyan célt, mely értelmet ad életeteknek. Biztosan ott van a szemetek előtt, csak még nem láttátok meg.

3. okoskodó (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 06:10
Természetes, hogy néha elkeseredünk, hogy belefásulunk a problémákba, de mindennek célja van, mindenből meríthetünk és minden értünk történik. Nézz körül magad körül. Hány olyan embert ismersz, aki csak egy kicsit szegényebb, boldogtalanabb. Az életedben ott a párod, és ami a legfontosabb a lehetőség. Apró dolgokkal segíts másokon, ne azzal törődj, ami bánt, azzal is kell, hanem azzal, ami másokat boldoggá tesz, meglátod minden sokkal szebb lesz.
márc. 8. 01:24
ne legy annyira elkeseredve!majdnem mindannyiunknak itt meghalt mar vki kozeli hozzatartozoja.ferjed van,s bar korodat nem tudom,de lehet talan meg gyereked is!baratnod nincsen?
márc. 7. 22:10
Sokszor érzem hogy nincs értelme az életemnek. Szüleim meghaltak. Van párom de több mint fél éve nem sikerül. Szokták mondani egy elmegy jön helyette más. Szüleimdn kivül más családtagok is meghaltak, de azok távolabbi rokonok. Szegények vagyunk, olyan értelembe hogy szerény körülmények között élünk Sokszor nem hogy békén hagynának minket, inkább ártanak. Párom miatt vagyok még csak életben, semmi más nem vigasztal. Ha Ő nem lenne akkor már én se. Sokszor gondolkozok hogy van e értelme az életnek. Nem látom a jövőmet. Máshol sorba születnek a gyerekek, boldogok, mondhatni megvan mindenük. Mért ezt a sok rosszat kapom, hisz én mindenkivel kedves vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook