Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Értelmetlen ajándékok fórum

Értelmetlen ajándékok (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
65. varga.nora (válaszként erre: 64. - Ad96793c81)
2009. júl. 16. 14:03

Hát igen, azért ez dúrva!!!Én nem értem meg az ilyen embereket, hogy akkor minek kérdezik meg!!!


Én anyuéknak szeretnék majd össze hozni egy kis meglepit házassági évfordulójukra. Egy fotókönyvet szeretnék szépen megkreálni, és szépen kinyomtattatni.

Elkezdenem a megismerkedésükkel, majd a házasságkötésük, majd, hogy megszülettem én, majd öcsém, és így folytatnám sorban, persze hozzá illő képekkel!!! Csak még nem döntöttem el,hogy idén megcsináljam-e nekik, mert okt-ben 24 éves házzassági évfordulójuk lesz, vagy jövőre, amikor ezüst lakodalmasok lesznek.

64. ad96793c81 (válaszként erre: 63. - Varga.nora)
2009. júl. 16. 13:59

Én csak nevetek azokon, akik decemberben rohangálnak ajándék után. Nálam legkésőbb október elején be van szerezve mind. Tavaly dec. 23-án betévedtem az egyik bevásárlőközpontba, teljesen rosszul lettem a tömegtől. Ilyen körülmények között ajándékot vásárolni?!

Ja: állatságok. Az ülőgarnitúrámra tavaly kinéztem egy leopárdmintás párnát. Valamelyik lakberendezési magazinban szerettem bele, nagyon jól nézett ki. Sógornőm megkérdezte, mit szeretnék névnapomra, közöltem, hogy ebből 2 darabot. Erre zebramintásat vett, mert szerinte az jobban nézett ki. Lehet, csak nem passzol semmihez. Minek kérdezi meg, ha úgysem azt veszi?!

63. varga.nora (válaszként erre: 58. - Ad96793c81)
2009. júl. 16. 13:44

Az ajándékokat én is megveszem általában mindig időben. Lehet, hogy hülyén hangzik, de én már szeptember körül nekiállok karácsonyi ajándékokat venni.

2 okból:

nem az uccsó pillanatban kell ajándékokért rohangászni

és nem egyszerre kell kiadni olyan sok pénzt

62. varga.nora (válaszként erre: 60. - Ad96793c81)
2009. júl. 16. 13:43
:-)))) Látod, mások szemében meg valami kincs. Főleg,ha a barátnőnek is olyan van, és nem akar tőle lemaradni!
61. Rexxi86 (válaszként erre: 58. - Ad96793c81)
2009. júl. 16. 13:43
De jó tippjeid vannak. Lehet, hogy így fogom csinálni. Sokkal biztosabb, kényelmesebb, mint az utolsó napokban rohangászni.
60. ad96793c81 (válaszként erre: 57. - Varga.nora)
2009. júl. 16. 13:42
Úristen, tudom miről beszélsz!!! Anyunak is van olyan, valami rettenetes....
59. Rexxi86 (válaszként erre: 57. - Varga.nora)
2009. júl. 16. 13:41
De jót nevettem ezen a sztorin, köszi! :D:D
58. ad96793c81 (válaszként erre: 56. - Rexxi86)
2009. júl. 16. 13:41
Egyébként így vagyok sok dologgal, ha van pénzem megveszem, és elraktározom. A legjobb barátnőm nem is sejti, hogy az augusztusi szülinapi ajándéka lassan egy éve itt lapul a szekrényben:)Tavaly szeptemberben vettem egy kiránduláson.
2009. júl. 16. 13:39

Nekem még volt egy jó sztorim.

Nagybátyjám, már elmúlott 70 éves, és nagyon szeretett egy-két éve még a román árusoktól vásárolni, azoktól akik így házról-házra járnak.

Egyszer vett egy aranyszínű teáskészletet. Nagyon giccses volt, és egyszer csak nekem ajándékozta. Itthon tartogattam a szekrény mélyén kb 1 évig, és rászántam magam, hogy kidobom, mert én soha nem fogom használni.

Pont aznap jöttek a mamámék, és újságolta, hogy az egyik barátnőjének, micsoda szép teáskészlete van. Elmesélte, hogy hogy néz ki, és perceken át áradozott róla. Anyuékkal mi egyszerre kapcsoltunk, hogy én azt pont ma dobtam ki itthon. Mikor ezt elmondtuk a mamának, azonnal kiküldött a kukához, hogy hozzam be neki. (még jó, hogy kertes házban lakunk, és csak a mi szemetünk volt a kukában). Bevittem neki, és amint meglátta felcsillant a szeme. Azóta is előkelő helyen az egyik vitrinében tárolja büszkén :-))))

56. Rexxi86 (válaszként erre: 54. - Ad96793c81)
2009. júl. 16. 13:35
ki tudja, vajon hozzájuthatsz-e az aktuális időszakban... :))
55. varga.nora (válaszként erre: 47. - Ad96793c81)
2009. júl. 16. 13:34
Micsoda tippek! Jó ötlet a címkézés!
2009. júl. 16. 13:10
Azért nálam is voltak buktatók. Van két ember, a nevelőapám és a sógorom, akik évekig mégcsak el sem mosolyodtak az ajándék láttán. Azután varázsütésre megoldódtak a dolgok, az első a jó minőségű szilvapálinkát szereti, a másik pedig érthetetlen okból a bőrövekért van oda. Ez utóbbival csak az a baj, hogy picinyem 130 kg, hozzápasszoló derékmérettel. Ezért ha valahol látok 180 cm-es bőrszíjat, mindig megveszem, ha aktuális, ha nem.
53. tixtina (válaszként erre: 46. - Gyöngyi)
2009. júl. 16. 13:08

Viszont adhatnál tippeket-minek örülne egy tanítónéni:))

Mert mi szülők,nem tudjuk kitalálni.

Igaz,nekem csak jövőre megy suliba fiam-de azért nem árt tudni-minek örülnek leginkább.

Általában csokoládét viszek-a fiam logopédia tanárának is egy hatalmas Merci csokit vittem-mivel tudtam,vannak gyermekei-és melyik gyermek nem szereti a finom csokit:))

52. Rexxi86 (válaszként erre: 51. - Ad96793c81)
2009. júl. 16. 13:04
De jó neked! Nálunk meg mindig mindenki mást akar. Vagy sehogy se tudom kihúzni belőlük, minek örülnének. :(
51. ad96793c81 (válaszként erre: 49. - Rexxi86)
2009. júl. 16. 12:48
Nekem már bevált receptjeim vannak, tudom, hogy ki mit szeret. Elvem viszont, hogy gagyit nem adok senkinek, bárhogy szeretné is. Hogy azután rámutasson, hogy tőlem kapta...:)
2009. júl. 16. 12:46
Egyébként nemrég nagy örömet okoztam valakinek, egy ajándékkal, amit névnapomra kaptam. Playboy nyuszis fürdőlepedő... Tudom sokan szeretik, de én ezt a kis emblémát ki nem állhatom. A barátnőm 17 éves lánya viszont meglátta nálam a múlt héten, sóvárogva nézegette. Nagyon boldog volt, amikor nekiadtam:)
2009. júl. 16. 12:46
Egyébként nagyon ideges vagyok, mindig tanácstalanul vásárolok ajándékot másoknak, és miután elolvastam ezt a fórumot, a bizonytalanságom tovább nőtt. :(
2009. júl. 16. 12:45
Kevés hülye ajándékot kapok szerencsére. De ha néha meg is dobtak ilyennel, nem volt szívem kidobni vagy ilyesmi.
47. ad96793c81 (válaszként erre: 46. - Gyöngyi)
2009. júl. 16. 12:42
Jajj, a vázák... A kamrában két polcon állnak. Kb. évente egyszer lomtalanítást tartok, elajándékozom, vagy ami senkinek nem kell, simán kirakom a kuka mellé. Így sem férek, mi lenne, ha minden hülyeséget megtartanék? Lassan ismét esedékes a rendrakás. A ruhákon már túlvagyok, a Vöröskereszt általában szívesen fogadja. Ami egyébként normális ajándék, csak nem az én stílusom, mindig gondosan felcímkézem, hogy kitől kaptam, és továbbajándékozom:) A címkézés azért kell, nehogy annak adjam, akitől kaptam:)
2009. júl. 16. 11:44
Én tanítónéniként rengeteg baromságot kapok! Pl:tiffany teknősbéka, étkészlet,deziodor(büdös vagyok??!!!)...stb.sőt vázából boltot nyithatnék!
2009. júl. 16. 11:41

Sziasztok! Jártatok már úgy, hogy első pillantásra meghökkentő volt az ajándék, később viszont megkedveltétek? Nekem két ilyen is van:) Az első egy kis klasszikus gumikacsa, barna és az angol királyi korona van fehérrel sokszor ráfestve. Most már jó poénnak találom, ott ül a kád szélén:)

A másik egy fekete, fából készült, kb. 50 cm magas maszk. (szintén hibbant öcsém jándéka). Először nem kedveltem, de egy nap szóltam a férjemnek, hogy rakja fel valahová a falra. A drága az L alakú folyosó falára, pont a fordulóval szemben rakta fel. Nagyon hatásos, ott a félhomályban, olyan, mintha a szeme világítana, mivel világos a fal mögötte. Aki befordul, általában hátraugrik a látványtól:) Amióta az anyósom megilyedt tőle, azóta imádom. A drága mama állandóan szóvá teszi, hogy le kellene venni:)

44. varga.nora (válaszként erre: 43. - Sylvia81)
2009. júl. 15. 15:41
Hát az tényleg jó, mert már netec cuccokkal pl. jártam úgy, hogy nem jók.
43. Sylvia81 (válaszként erre: 42. - Varga.nora)
2009. júl. 15. 15:05
Általában nálunk is ez van... De most nem, mert "nyaralunk" 200km-re otthonról, ő meg otthon van, dolgozik... Ha nem tetszik, vagy nem jó, visszaküldjük. :D Az a jó, hogy Ausztriában úgy megy, hogy nem kell kifizetni, ami nem jó, ráadásul ingyér van a visszaküldés... Szóval nem veszítünk semmit... :D
42. varga.nora (válaszként erre: 41. - Sylvia81)
2009. júl. 15. 14:57
Az én párom, meg inkább nem vesz meglepit, hanem ha akar valamit venni, azt velem veszi meg, hogy minden stimmeljen.
2009. júl. 15. 14:46
Most hétvégén én is biztos kapok valami szépet a páromtól... De ő úgy rendeli, szóval ha nem jó a méret, ő küldi vissza... Bár van olyan leleményes, hogy megkérdezi a méretet... :D
40. Sylvia81 (válaszként erre: 38. - Ad96793c81)
2009. júl. 15. 14:42
Ez valóban hízelgő rád nézve, mármint a melltartó... De a cipő is édi ötlet, főleg, ha neked is tetszik... :D
39. varga.nora (válaszként erre: 38. - Ad96793c81)
2009. júl. 15. 09:25

Hát akkor a párodra tényleg nem lehet egy szavad sem!

Az én párom az nagyon ritkán lep meg valamivel csak úgy :-(

38. ad96793c81 (válaszként erre: 35. - Varga.nora)
2009. júl. 15. 08:16
Szerencsére ő igen. Egyet kötöttem ki: fehérneműt nem vehet. A B kosaras cicimről mindig azt képzeli, hogy D-s vagy C-s, a kapcsolatunk elején nem győztem visszacserélni a cuccokat:) Az viszont hízelgő, hogy ekkorának látja:) Ha a női magazinjaimat lapozgatja, akkor tudom, hogy meg akar lepni valamivel. Legutóbb (3 hete)egy fekete Vagabond sarut vett, szavam nem lehetett:)
2009. júl. 15. 07:42

A tesóm mindig olyan csokit vett anyunak - gyerekként - amelyikről tudta, hogy nem szereti... :)

Így mi ehettük meg a csokit... :DDDDDDD

2009. júl. 14. 22:18

Szegény anyósom vesz nekem mindig fülbevalót karácsonyra. Háromból kétszer tutira azt kaptam... Olyat vesz, ami neki tetszik, viszont abszolút nem az én stílusom... Persze mindig próbálok nagyon örülni, de nem tudom, kifelé is olyan-e, mint amilyennek szánom...


A másik top: nagymamám spontán karácsonyi megmozdulása: páromnak flaneling. Az a vastag, kockás. Ami nem is lenne baj, ha valaha is látott volna rajta olyat... De még ingben is csak 2-3szor látta...

Szintén nagymamám: vett nekem fürdőköntöst terhesség előtti karácsonyra. XXL-est, ha jól emlékszem, és sárgát!!! Kb. 13-14 éves koromban vettem fel utoljára sárgát... Ki is cseréltül Mes kékre. :D

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook