Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ködösít? Miért nem írja, hogy bocs, nem akarok veled találkozni? fórum

Miért ködösít? Miért nem írja, hogy bocs, nem akarok veled találkozni? (beszélgetős fórum)


1 2
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Benzema2)
2019. márc. 12. 16:43
Hala Madrid!
2. f11dc76a39 (válaszként erre: 1. - Benzema2)
2019. márc. 12. 16:39
Nincs kedve megbántani téged. Ennyi. Nem érdekled komolyan.
2019. márc. 12. 16:38

Facebookon múlthét előtt elkezdtem ismerekedni egy 19 éves lánnyal.

Kérdeztem tőle hogy az érettségi melet mennyi ideje van a fiúkra. Azt írja hogy arra van ideje amire ő akkarja meg hogy most jelenleg egy fiú sincs akire időt szánna. Múlt hét hétfőn meg kérdeztem tőle. Hogy van-e kedve találkozni velem .

Azt írja hogy persze van, kérdezi tőlem hogy nekem jó-e a múlthét péntek 2 óra . Írom neki persze nekem is jó. Utánna 2 nappal a találkozás előtt, meg kérdeztem tőle hogy biztos hogy van kedve találkozni . Írta persze hogy van. A találkozás előtt 1 nappal azt írja hogy hogy nem biztos hogy tudunk találkozni . Azt írtam neki hogy akkor délelőt írjon rám facebookon hogy akkor jó vagy nem . Azt írta hogy nincs nete . Írtam neki hogy akkor megadom a telo számom és majd vissza hívom azt írja oké. Eljött a péntek délelőtt hívom 2 szeri is nem vette fel után a látom hogy csak fent van messengeren rá írok hogy akkor milegyen mert nekem ezen a héten is jó lett volna.

Össze vissza írkált mindent, már láttam hogy ködösít , után a leírj még hogy majd ír. Azt írtam neki rendben.

Még mindig várom hogy írjon xD. Az nap pénteken este 7 óra fele írtam neki hogy kicsit csalódtam benned , de ezt már meg se nézte.


Annyit nem értek hogy ez neki mire volt jó ? Miért nem írta hogy bocs nem akkarok veled találkozni. Amikor írtunk egy másnak ő is érdeklődött felőlem .

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook