Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érett nők preferenciái fórum

Érett nők preferenciái (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
31. f3000dc5ef (válaszként erre: 19. - Zséka198)
2014. okt. 7. 22:31
Öregedő nő vagyok......és ezt itt kell megtudnom...najó....mondjuk sejtettem...... :DDDDD
30. Zséka198 (válaszként erre: 26. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 7. 22:25
Ha majd egyszer találkozol egy igazi (minden téren) érett nővel, azt tudni fogod! Hidd el:)
29. Zséka198 (válaszként erre: 27. - Macuuska)
2014. okt. 7. 22:23
Értékelem az őszinteséget:)
28. grizus
2014. okt. 7. 21:51

Simán van rá esély. Nagyon is.

A kérdés másik felére válaszolva: szexuálisan kulturáltnak, igényesnek kell lennie a jelentkezőnek. Ez pont így volt 16 éves koromban is, elméletileg, tehát ez nem kor szerinti preferencia. Nyilván első helyen szexuális kapcsolatokról beszélünk most, mivel hosszú távon egy nőnek kell, hogy fel tudjon nézni a férfira és erre egy fiatalabb férfi nem mindig alkalmas. A többit tudod: szeretet, gyengédség, intelligencia, humor és a többi.

27. macuuska (válaszként erre: 22. - Zséka198)
2014. okt. 7. 21:29
Miért áltassa magát az ember? Ha nem ide nyitottam volna, az önáltatás lett volna! :)
2014. okt. 7. 21:12

Kinek mit jelent az érett nő?

Szexuálisan lehet érett valaki,de agyilag vannak olyanok is,akik olyan mint egy gyerek.

2014. okt. 7. 21:11
Teljesen megalázónak tartom ezt a fórumot. Viszont az állandó vigyorgós önmagam nem teszi ez tönkre.Vidáman èlem a magam életét,az ilyen ....k vèlemènye meg nem bír felizgatni
24. Zséka198 (válaszként erre: 23. - C1307368b9)
2014. okt. 7. 21:05

Ki mondta, hogy nem találsz? Egy csomó ilyen van!

Csak már mind foglaltak.

2014. okt. 7. 19:32

Atyaúristen,szakértõi vélemény kell?

Halálosan elkeserítettetek,hogy soha nem találok már egy értelmes,normális férfit,aki tud szeretni. Szerintem nem a külsö,hanem együttékésnél az is,de legfôképp a személyiség a lényeg.Ki érti s gondolatom?Sztem senki,pedig pozitivasta vagyok.

22. Zséka198 (válaszként erre: 21. - Macuuska)
2014. okt. 7. 19:24
Aha. Szóval ők nem csak szexre kellenének. De azért a topikot a Szexualitás, libidó témakörben nyitottad:))) Cseles:)
21. macuuska (válaszként erre: 20. - Zséka198)
2014. okt. 7. 19:13
Igen, de ezeket a "kunsztokat" nem csak a szex terén értem... Egyszerűen többet élt, többet látott.
20. Zséka198 (válaszként erre: 17. - Macuuska)
2014. okt. 7. 18:07

Úgy érted, az érett nők mutathatnak neked olyan kunsztokat, amikről fiatalabbak még csak nem is hallottak?:)

Van benne valami.

19. Zséka198 (válaszként erre: 16. - 993dda84ef)
2014. okt. 7. 18:05

Az érett kifejezést általában a már "öregedő" nőkre, tehát a 40-es és afeletti korosztályokra használják. 35 évesre még semmiképpen.


Az viszont valóban igaz, hogy a nők egy része hosszútávú kapcsolatra kimondottan a nála idősebb férfiakat keresi, némelyek egészen az apakomplexusig (1 generációnyi különbség) is elmenve. Ennek racionális ösztöni okai vannak: ezek a férfiak általában már megteremtették egzisztenciájukat, így már meglátszik, genetikailag érnek-e valamit, és ami egyébként a gyerekvállalás körülményeinek megteremtéséhez, beindításához (ház, jövedelem a GYES alatt, és a kezdetekhez, pl. óvoda, kisiskola) is kell. Ahogy az is ösztöni, hogy a férfiak pedig a fiatal nőket keresik, ugyanis ők nagyobb eséllyel fogannak meg és nevelik is fel 18-25 éven keresztül majd az ő utódaikat. Az emberi faj ugyanis gyárilag nem egész életre választ párt magának: simán belefér két család alapítása is. Ezért keres a férfi 25-30 és 40-45 évesen is 20-25 éves nőt. Persze ez egy szabadverseny esetén - szintén gyárilag - csak a jó génállományú (a mi időnkben: gazdag) férfit illetné meg, a kevésbé sikeres rovására, akinek egy mostaninál kevésbé szociális társadalomban akár egyetlen család alapítása se "járna". A fajnak ugyanis biológiailag nem érdeke hosszútávon a rossz génállomány örökítése, csak a jóé. (Most ugye genetikai ösztönökről, és nem az azt gyakran felülíró társadalmi normákról beszélünk, mielőtt valaki nekem esne.) Mindenesetre ha értené a sok ember az ösztönök ezen mozgatórugóit, akkor nem csodálkozna és méltatlankodna olyan alapvetéseken, hogy nők a viszonylag hosszabb, többéves kapcsolatra az idősebb pasikat, azok meg a fiatalabb csajokat akarják.


Az azért ennek ellenére is ritka, hogy egy nő még egy alkalmi szexkapcsolatra, élvezetképpen se tudna nála fiatalabb férfit elképzelni. Bár nem vonom kétségbe, hogy te épp ilyen vagy. Te lehetsz a kivétel:)

2014. okt. 7. 17:18

Gondolom, ha hozzászólhatok, hogy az érett nők férfiakkal kapcsolatos preferenciákról beszélnek.

Nem értem, hogy hogyan értik konkrétan.

17. macuuska (válaszként erre: 15. - Zséka198)
2014. okt. 7. 16:59
A kor, számomra ez érték, hiszen az élettapasztalatot társítom hozzá. Azt a tapasztalatot, amiből ilyen módon kaphatnék, már fiatalabb korban is.
16. 993dda84ef (válaszként erre: 15. - Zséka198)
2014. okt. 7. 14:19

Azért az talán merész kijelentés, hogy az érett nők többsége érdeklődik a fiatalabb korosztály iránt. Aztán lehet, hogy tévedek, nem ismerek statisztikákat a témában, illetve nem is egyértelmű számomra, hogy jelen esetben mit takar az érett nő kifejezés. Kérdés, vajon a 35 évemmel mennyire számítok annak, de nekem már egy 30 éves férfi is öcskös kategória, nemhogy egy fiatalabb, ha akarnám sem lennék képes szexuális vonatkozásokat kapcsolni hozzá. Persze elfogadom, hogy más meg pont de.:))Ezt nem lehet befolyásolni, gondolom.


Másik oldalról viszont, nálam egyértelműen tényként kezelendő, ha megadatna a szabad választás lehetősége minden férfi számára, tehát kiiktatjuk a visszautasítás faktort, és egyéb jelenleg fennálló akadályokat, akkor nem (nagyon) lenne olyan, aki nem a zsenge 20-as korosztályból csemegézne. Ez teljesen érthető, még véletlenül sem lehet(ne) őket emiatt felelősségre vonni, ott egyszerűen másképp van programozva a gépezet, így, a fórumcímre reagálva, mások a preferenciák, más a pontozási rendszer.:)))Nincs mese, a legtöbben megszívták, marad a szamár, már ha vállalja a neki szánt szerepet...)))

2014. okt. 7. 13:29
Mivel az összes pénzes illetve celeb nőt rendszeresen látni nála évtizedekkel fiatalabb férfival, csak mert megteheti, így valószínű az érett nők nagy részének bejönnek a fiatal férfiak. Dehát fordítva ugyanez a helyzet, nem? Egyszerűen mindenkinek megvan a piaci értéke (összetevői többek között a kor, hírnév, szépség, vagyon), és ki ne akarna minél értékesebb partnert magának? Ez egyszerű.
14. 2d79bd3a19 (válaszként erre: 13. - Macuuska)
2014. okt. 7. 12:32
Nem az a fontos, hogy a hölgyek többsége mit gondol erről, hanem az, hogy aki téged "megfog", az tudjon elfogadni. Ha neked ez a korosztály jön be, akkor ezeknél próbálkozz.
13. macuuska (válaszként erre: 12. - 2d79bd3a19)
2014. okt. 7. 08:01
Hölgyek többsége szerint úgy tűnik ez nem így van.
12. 2d79bd3a19 (válaszként erre: 11. - Macuuska)
2014. okt. 6. 18:34
Mindenre.Te a preferenciákról kérdeztél.Oké, hogy már nem olyan szép vagy kívánatos (tisztelet a kivétenek) mint egy harmincas,de tapasztaltabb.
11. macuuska (válaszként erre: 10. - 2d79bd3a19)
2014. okt. 6. 18:29
Ezt mire érted?
10. 2d79bd3a19 (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2014. okt. 6. 17:59
Tapasztalat :)
2014. okt. 6. 15:21
A harmincas nő még nem az érett nő kategória ő még fiatalnak számít
2014. okt. 6. 15:19
Nincs azzal semmi gond ha egy harmincas nő nála fiatalabb pasival van. Akár még komoly is lehet köztük.
7. macuuska (válaszként erre: 6. - Málnafagyi)
2014. okt. 6. 13:23
Nem csak a hamvasság lehet vonzó egy férfi számára, az érett nők között is van, akinek megvan a maga bája!
2014. okt. 6. 12:55
Talán azért nem mert egy fiatal férfinál az a normális ha a saját üde hamvas korosztályához vonzódik,az érettebb nőkek azért már nem ugyanolyan a testük akármilyen jó karban is vannak
5. macuuska (válaszként erre: 4. - Málnafagyi)
2014. okt. 6. 12:49
Magad részéről miért nem tudnád?
2014. okt. 6. 12:45
Én se tudom magam fiatalabb pasival elképzelni-valahogy nem megy,ismerősömnek volt tizenévvel fiatalabb barátja,egy darabig működött aztán szétmentek-egyszerűen nem ugyanazt akarták az élettől,más stádiumban voltak
2014. okt. 6. 11:44

Talán érdemesebb lenne az érettebb korosztályt besorolni valahová, mert nem mindegy kinek mi az "érettebb".


Nyilván egy 40+nő nagyon de nagyon nem fog tudni egy 20+,25+,30+-as pasassal összejönni hosszútávon akinek nincs gyereke (ugyanis ők gyerekre hajtanak), akinek meg már van gyereke, az megint más kérdés...


Sajnos fordítva ez nem mondható el: ismerek olyat aki 48+ pasi és van neki 26+-os barátnője... az ex feleség (47+) mellett, + 2 gyerekkel... no comment...

2014. okt. 6. 11:40
A magam nevében tudom mondani! Kizártnak tartom, hogy egy nálam fiatalabb pasival kezdjek... Én szeretem , ha egy pasi idősebb nálam, olyan 6, 7, esetleg 8 évvel... mondjuk ennél többet sem tudok elképzelni. Az a 6-8 év az sztem teljesen ideális...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook