Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes Wartner-t használni a szemölcs eltávolítására? fórum

Érdemes Wartner-t használni a szemölcs eltávolítására? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. okt. 6. 15:57

Nekem ijúkori futószemölcseim voltak, és egy algakészítménytől múlt el. Mellette méregtelenített is, nagyon jó volt.

Nyomtalanul eltűnt az összes, már nem kell rejtegetnem a kezeimet.

Előtte én is kipróbáltam mindenféle gyógyszertári készítményeket, de nem használtak semmit.

2008. okt. 6. 15:24
Hatásos a Wartner????És mennyire fáj ugye nem nagyon????még ma ha lehet kérnék rá választ köszönöm!
44. katácskák (válaszként erre: 43. - Mr.az)
2008. szept. 29. 00:27
Igaz. Nehogy elrontsa az Ember, jobb a szakember, aki ért hozzá.
43. mr.az
2008. szept. 20. 16:39

Elöször is,én nem tanäcsolom senkinek hogy otthon häzilagosan macerälja a szemölcseit,nagyon nagy baj okozoja lehet,ha rosszul bänunk velük.

3féle eltävolitäsrol van tapasztalatom,csalädtagok révén.


Arcrol,szemhéjrol legegyszerübben az elektromos modszerrel lehet eltàvolitani,doki csipesszel megfogja a hegyénél,kifele huzza,és az elektromos szällal leégeti atövénél,amennyire mélyen lehet(max 1-2mm),nincs vérzés,egy mp,és egy ssssz-el meguszod.



Koràbban a gyerekeinknél volt olyan sok apro szemölcs a kezükön läbukon,az egy uszodàban terjedö virus,otthon még a fürdö vizzel is tovàbb lehet adni.Ezt fagyasztottäk bör klinikän,maga a tärgy amivel csinältäk a -270akàrhäny °C -fokos folyékony hidrogénben volt,a gyerekek sirtak,valoszinüleg ez a legfàjdalmasabb modszer.


Harmadik a mütét,SZTK-ban is megcsinàljàk,csak helyi érzéstelenités van,börgyogyäsz engedélyezi,sebész kiveszi,szövettan elemzi,minden esetben,ez egyfajta elövigyäzatossäg.Szinte fàjdalom mentes,hosszabb seb gyogyuläs.

2008. aug. 18. 09:07
Úgy döntöttem dokihoz megyek, de kicsit tartok a "beavatkozástól". Tudj avalaki mennyire fájdalmas a fagyasztás??,
2008. júl. 20. 19:26
A Waltner nem ér semmit, ráadásul drága. Menj el bőrdokihoz és ott lefagyasztja szakember.
2008. júl. 20. 18:24

Sziasztok!

Nekem a talpam belső felén volt több mint 50 darab kissebb,nagyobb szemölcs! Próbáltam sokmindent, maratni , ecettel ecsetelni, különféle tapaszokat de semmi nem vált be, majd egyik nap meguntam. A szemölcsöket ( mivel a talpamon voltak ) elég kemény bőrréteg fedte , így nekik estem jó érdes körömreszelővel, nem gondotlam hogy ez majd elmulasztja őket , csupán a felületüket szerettem volna csökkenteni!Eközben folyamatosan jártam strandröplabdázni! ( heti 4-5 * 3-4 óra !! ) és azt vettem észre h a szemölcsökbe belefurták magukat az apró homokszemcsék. Pár napig nem is fogalkoztam velük majd azt vettem észre hogy vagy 10-15 szemölcs eltünt a lábamról !!! Mit ne mondjak eléggé meglepődtem és megörültem. Mostmár tudatosan reszelgettem a lábam és folyamatosan eltüntek a szemölcsök !! Mára körülbelül 5-6 darab maradt mindössze! ezt az eredményt kevesebb mint 2 hét alatt értem el :)Aki hasonló cipőben jár és megteheti az próbálja ki , gyakorlatilag a kedvenc sportom segített :)

Mindekinek sok sikerült a szemölcsök kezeléséhez,tudom milyen nehéz , de nekem megoldódott a problémám :)

2008. júl. 17. 08:35
Nagyon, de nagyon megköszönöm, ha valaki végre segítene nekem,a szemölcseim eltávolításában. Kipróbáltam már mindent.Persze előszőr az orvost, aki a wartnert, meg hasonlo csodabigyókat ajánlót, nem hatott. Majd jött az ecet, persze az sem vált be. A legnagyobb problémát a jobb lábamon lévő szemölcs jelenti, nem a talpamon ( persze a lábujjamon van vagy kettö) hanem a nagy lábbujjam a alatt a lábamon, és megyre nagyobb, és nagyobb. Mi segithet nekem ezen, már nem tudok papucsot sem felvenni, mert vagy látszik és mindenki a "csodájára jár", vagy pedig fáj, mert hurzsolja az a fránya papucs.Valaki segitsen...
2008. júl. 15. 12:01

Sziasztok!


Nekem volt vagy 30 szemölcs a kt kezemen, sokmindent kipróbáltam. Természetesen ezek a nagy csodaszerek nem használtak. Aztán kipróbáltam egy ősrégi módszert, egyszerű szalicilt kell összekeverni eg ykis sertészsírral és azt rákötni a szemölcsre éjszakára. A hatás nem marad el, csak vigyázni kell mert a bőrt is könnyen kiégeti, de használ!

Próbáljátok ki!

37. benő
2008. júl. 9. 14:42

Sziasztok!

Csak az ecetre esküszöm,nekem 3éve volt a talpamon elfertöződve és heti 3alkalommal ecetes vattá kötöttem rá és a fertözött részt eltüntette teljesen!Azóta is használom mert még van egy pár darab,de mostmár legalább tudom h a 150ft-os ételecet segített,nem pedig a több ezer forintos vackok!Szóval javaslom mindenkinek!

2008. júl. 9. 09:26

Nekem a talpamról szedtek le egyet . először azt hittem hogy bele léptem valamibe ,így magam kezdtem el tűvel kipiszkálni Jelzem majdnem sikeresen ,a doki le is baszott hogy ilyet ne csináljak többet…..szóval senki ne csinálja utánamJ

A lényeg hogy elmentem „kikanalaztatni”3szor mentem el ,mert 2szer mellé nyúltak és nem találták meg 3.alkalommal én mutattam a dokinak hol van .Érzéstelenítőt nem kértem .Ki lehet bírni .tényleg nem gáz, mikor elindulsz haza ,inkább utána rossz.

Nem nőt ki azóta (6év),de van helyette másikJMost a másik talpamon

35. malvivente (válaszként erre: 8. - 279430c980)
2008. júl. 1. 02:04

annak az ecsetelős cuccnak nem duofilm a neve?

Nekem úgy kimarta a 3-3 szemölcsöt és a környékét a kézfejemen, hogy azóta színe van.

Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul.. el nem tudom képzelni, h mi történhetett.

most jegelek, ecetelek, ha nem megy, wartner lesz belőle.

34. Tru1
2008. jún. 30. 19:33

üdv!

Nekem kb 10 éve volt egy a tenyeremen. Sikeresen elmulasztotta a vérehulló fecskefűvel való kenegetés! 4 éve megint előjött egy, az a talpamon. Azt is el tudtam tüntetni azzal a csodálatos növénnyel! Körülbelül fél éve megint előjött egy a talpamon. Sajnos ezt hiába kenegettem rendszeresen, nem múlott el!:( Nem értem hogy most miért nem használ az a módszer! Pár napja vettem a patikában egy Verruca (Scholl gyártmány) nevű gélt. Most ezzel próbálkozom. Majd írok ha sikerült vele...

2008. jún. 24. 23:46
sziasztok! a szemhéjamon van egy szemolcs!sehol máshol! az ecetes wattát oda is rakhatom? vagy valami más amivel esetleg le tudom szedni?azt mondta a doki ha ok szedik le akkor ugy fogok kinézni mint akinek bevertek egy jót a szemem alá,magyarul ezt nem vállaltam be!ötletek?
2008. jún. 13. 10:40

Magyarországon a termék neve:

Scholl szemölcseltávolító fagyasztó spray

és 5640Ft.

2008. jún. 13. 10:32
Lefagyasztatni kell, vagy otthon lefagyasztod magadnak "Scholl Freeze Verruca & Wart Remover"-rel. Hetente egyszer kell alkalmazni, 3 fagyasztás legtöbb esetben elég is. Viszont érdemes előtte kikérni az orvos véleményét, mert van olyan, amihez nem szabad hozzányúlni. Egyik bnőm anyukája is leszedette a szemölcseit, megcsináltatta a cicijét, erre az egyik szemölcs végett rákos lett és sajnos meg is halt... Ezért nagyon fontos, h néhzessük meg először a kezelni kívánt szemölcsöt hozzáértő orvossal!
30. benő
2008. jún. 12. 21:56

Szia Jobun!

Hát ezt én is ki fogom próbálni amit javasoltál,mert én is kipróbáltam már az összes lehetséges szert,de egyik sem használt!

Mindenki azt hajtja h orvoshoz menjek el kiégetni,de sztem van valami más megoldás is!Kipróbálom amit irtál!Köszi a tippet

29. jobun
2008. febr. 20. 23:40

Sziasztok. Nemrég én is szemölccsel vívtam harcot. Próbálkoztam a gondolom sokak által megtapasztalt technokol szagú ecsetelővel, fecskefűvel (meg más kutyatejes növénnyel), a wartnerrel is (csatlakozom az többiekhez a használhatóságát illetően), voltam bőrgyógyásznál, akik hasonlókkal próbálkoztak (elismerem, iparibb körülmények között, de hasonló eredménnyel), de végül EREDMÉNYT MAGAM ÉRTEM EL. Az orvosok már lemondtak rólam, mondták, hogy egy idő után ezektől a kezelésektől elkophat, de fontos a hit is, hogy elmúlhat, fontos az erős immunrendszer stb. stb.

Apukám egyik kolegája ajánlotta, hogy KIS VATTGOMBÓCOT ITASSAK BE ECETTEL és helyezzem a szemölcsre (mutatóujjam oldalán és a láb gyűrűs ujjam tetején volt). A szemölcsök kiálló, szarus tetejű kinövések. Gyökerük van. Ennél fogva jobban beisszák az ecetet, mint az ép szövet. Az ecet pedig kiirtja a vírust, ami okozza, ezért a szemölcs leszárad, kikopik, eltűnik. Nekem egyszerre mindkettő elmúlt. Jó szívvel ajánlom mindenkinek (sajnos, ha nyelven van a szemölcs, arra ez nem megoldás). Itassátok be így akár naponta kétszer is, amikor időtök engedi úgy. Ne legyen túl nagy a vattagolyó, csak amekkora kell, az ép szöveteket kíméljétek. Remélem sokaknak tudok segíteni és volt türelmetek végigolvasni. Üdv, Cs. (írjatok, ha sikerül kiirtani!)

2007. nov. 8. 21:46
A Wartner sz@rt sem ér!!viszont közel 5ezer Ft.
27. d606bc0fd7 (válaszként erre: 6. - Szabzsan)
2007. aug. 24. 09:07
Tudja valaki, hogy mi ennek a 75 forintos szernek a neve?
2007. aug. 4. 06:50
Nekem sajnos a vérehulló fecskefű semmit sem használt, pedig frissen szedtem és azonnal felkentem.
25. Ughy
2007. aug. 3. 19:09

Sziasztok!


Köszönöm az értékes hozzászólásokat, végül a fecskefű mellett döntöttem. (Főleg miután elolvastam a "halálos" sztorit:()Remélem bejön, ha meg nem akkor irány az égetés, mert nagyon rossz helyen van ez a kis szar és ronda is, mint a bűn. Most lemondtam az időpontomat, mert most megyek nyaralni és hát nem szeretnék a vízpart mellett gubbasztani, így szeptemberre időzítek, addig kiderül, hogy a fecskefű használ-e. Azért majd megosztom a tapasztalataimat, hátha tudok én is segíteni.


Mégegyszer köszi!

24. Sofiona (válaszként erre: 23. - Anita1983)
2007. aug. 1. 18:59

Pár hete még virágzott legalábbis, azóta nem nagyon sétálok, mert megszületett a babám :-), de nem kell hogy virágozzon, a szárában lévő sárga folyadékkal kell bekenni a szemölcsöt.

...Na közben megnéztem a wikipédián, áprilistól októberig virágzik. Ha esetleg nem ismered meg, ott van róla kép is, egy elég általános gyomnövény, még Bp-en a járda mellett is szoktam látni a II. kerületben. [link]

2007. aug. 1. 08:37

Sziasztok!

Én ecsetelek és gyógyszert szedek. Ahhoz képest hogy mennyi volt a talpamon most már lényegesen kevesebb van. De nem tudom mivel lehet a gyökerét is kiírtani. Ugyanis "kitépni" mint megtudtam nem lehet mert a vér útján újrafertőzöm magam.

Tudtok valami jó tanácsot adni?

Sofiona!

Tényleg most virágzik (most van a szezonja)a vérrehulló fecskefűnek?

Ha valakinek van valamilyen ötlete kérem, írjon!

22. Sofiona (válaszként erre: 20. - Ughy)
2007. júl. 31. 23:18

Szerintem nyugodtan próbáld ki a vérehulló fecskefüvet, mielőtt befekszel a kínzópadra :-) Ez egy régi bevált gyógymód, mellékhatása nincs, ártani biztos nem ártasz vele, ráadásul már van is jó tapasztalatotok róla! Egy kísérletet megér, most van a szezonja ráadásul! A szemölcsnek meg édesmindegy, hogy pár héttel később műtteted meg! Ami meg az orvost illeti, meg a szakmáját, szerintem a bőrgyógyászatnál nagyobb lutri nincs az orvosszakmában: "Próbálja ki ezt a kenőcsöt, ha nem használ, akkor jöjjön vissza, és adunk egy másikat" Ne várd, hogy egy orvos azt tanácsolja, hogy kezeld ki magad egy egyszerű gyógynövénnyel - akkor minek van ő? A legjobb esetben is valószínűleg csak húzni fogja a száját és azt mondja, hogy hát maga tudja, de én nem bíznék benne.

Egyébként nekem is szedtek le két szemölcsöt 14 éves koromban a talpamról, kiskanállal kaparta ki a doki, az érzéstelenítő injekció annyit ért, mint a halottnak a csók - kb. ilyen lehetett az inkvizíciós vallatás.

21. Linn (válaszként erre: 18. - Ughy)
2007. júl. 30. 14:20

Szia! A sógoromnak volt egy csomó apró szemölcs a talpán, és neki is az égetéses módszerrel távolították el kb. 3 hete. Az ő elbeszélése alapján nagyon fájt (bár kapott érzéstelenítőt), de ki lehetett bírni. Doki szerint a talpról lehet a legnehezebben kiírtani a szemölcsöket.

Én is azt javasolom, hogy kérdezz meg más dokit is, hogy ha nem szeretnéd a műtétet.

Szerintem próbálj meg arra gondolni az esetleges fájdalom helyett, hogy milyen jó lesz, ha a szemölcs végre eltűnik a lábadról! Tudod, csak pozitívan! :)

20. Ughy
2007. júl. 29. 09:30

Köszönöm a véleményt! Igazad van, egyszerűen arról van szó, hogy nagyon félek! Tudom vannak ennél borzasztóbb dolgok is, csak szivesen megspórolnám ezeket a fájdalmas beavatkozásokat. Anyukám használta a vére hulló fecskefüvet és pillanatok alatt leesett neki a szemölcse.

Jó lenne ha működne, azért a műtét előtt megkérdezem erről az orvost mégegyszer!

19. emagdi (válaszként erre: 18. - Ughy)
2007. júl. 29. 08:15

szia! szerintem higgy a dokinak, elvégre neki ez a szakmája. esetleg ha kétségeid vannak, menj el másik orvoshoz, és kérd ki az ő véleményét is.

de szerintem ha valaki mást is mond itt a fórumon, ne kísérletezz otthon, mert lehet hogy nagyobb kárt okozol, mint hasznot.

lehet, hogy kellemetlen lesz az eltávolítása, dehát vannak ennél rosszabb dolgok is. (tudom, könnyen beszélek, nem az én lábamon van, de nekem is el kell mennem néhány anyajegyet levetetni, valószínűleg ősszel)

18. Ughy
2007. júl. 29. 08:10

Sziasztok!


Kérem, hogy segítsetek szemölcs-ügyben! Egyetlen darab nőtt a lábszáramra, elmentem orvoshoz, aki közölte, hogy nem lehet kezelni, műteni kell. Azt mondja, hogy elektromosan fogja eltávolítani. Bevallom parázok, mert utánan néztem és ez a leégetéses módszer.

Valakinek volt ilyen élménye? Nagyon fájdalmas?

Nem lehet vére hulló fecskefűvel egyszerűen eltávolítani?

Az orvos szerint nincs más mód, de sok jót nem hallottam a műtéti beavatkozásokról, szinte mindenki egytől-egyig megszenvedett vele.

Esetleg más vélemény?????

2007. júl. 23. 15:17

Sziasztok!


Én megcsináltam, de ugyanúgy visszajött.

Már épp le akartam szedetni, amikor hallottam, hogy nemrég egy fiatal anyuka (fél éves baba) leszedette, majd emiatt bőrrákja lett, és mindössze 3 hónap alatt meghalt. Az anyukája orvos volt, mégsem tudott semmit tenni a lányáért.

Senkit nem akarok riogatni, de én ezek után azt mondtam, ennyit nem ér, ott marad, ahol van.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook