Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes még Szabadkára kimenni vásárolni? fórum

Érdemes még Szabadkára kimenni vásárolni? (beszélgetős fórum)


1 2
5. Zsuzsa88 (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2012. júl. 25. 11:11
Kínai és török rész?? Ezt hol hallottad? Kínai cucc tény, hogy mindenhol van, elszórva a piacon, de egyáltalán nincs 2 részre osztva a piac... Ami a farmereket és a melegítőket illeti, ezeket ne a romáktól és a kínaiaktól vegyétek, vannak nagyon szép, minőséges ruhák, és bár a "nagy márkák" nagyrésze hamis, de ha nem izgat, hogy pl. egy Ad*das melegítőt nem az Ad*das készítete, de írja rajta, és pár évig hordani fogod, akkor irány a szabadkai ócskapiac! :)
4. zsazsanéni (válaszként erre: 1. - Tundike77)
2012. júl. 25. 11:07
Mi itt lakunk a Délvidéken és csak átugrunk a piacra.Hatalmas,rengeteg áru van,s az ismerőseimtől hallottam,hogy sok varroda van és ott készítik a jó dolgokat.Az itthoni kinaitól százszor különb.Szép kötött holmik vannak,pulóverek,szabadidők,pólók és jó minőségüek.Sok török cucc is van.Most az iskolához a bevásárlás,táska,meg pulóver,zokni.Eurót jól váltják,a piacnál is hívatalosan.Farmert nem tudom,mert azt nem veszünk.Viszont hazafelé Tompának jövünk,nincs olyan hatalmas sor soha,átérve itt nálunk már jó áruházak vannak.Oda betérünk,mert 10000.ft-nál már 3000-t bíztos megspórolunk.Szabadkán a piacnál a maszek parkolóba álunk,mert örzött,jó nagy hely van,s nem fenyeget az,hogy valaki megtolja az autódat.
2012. júl. 25. 11:06

Mennyiségeket már nem engednek át a határon, van olyan vámos, aki 10 ruhába is beleköt, mert neki az már kereskedelmi mennyiség, van, aki meg 6 zsákba sem...


A címkéket szedjétek le átkelés előtt és így nem hiszem, hogy gond lesz!

2012. júl. 25. 11:04
Igen, érdemes, de 2 részre oszlik a terület: kínai és török. Szerintem csak a "török részlegen" érdemes vásárolni.
2012. júl. 25. 10:52
Esetleg ha valaki a közelmúltban volt kinn Szabadkán,mit tapasztalt,érdemes még átmenni vásárolni? konkrétan melegítő és farmer lenne a cél :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook