Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdekességek, furcsaságok fórum

Érdekességek, furcsaságok (beszélgetős fórum)


1 2
20. cskata (válaszként erre: 14. - F772199837)
2006. dec. 21. 13:28
waou..:))) ez tök jóóó!:))
19. f772199837 (válaszként erre: 17. - Mti)
2006. dec. 20. 20:17
jaja, azért is raktam vigyorjelet az almához :))
18. Nita.
2006. dec. 20. 20:10
Hu ez tök jo,répa lett,de Beethoven meghalt!
17. mti
2006. dec. 20. 20:09
De ők zöldségeket beszélnek!:)) Nálunk az alma gyümölcs.
16. f772199837 (válaszként erre: 15. - Mti)
2006. dec. 20. 19:53
elküldtem egy barátnőmnek is mail-ben,a munkahelyén 3 répa lett, meg kettő.... alma :)))))
15. mti (válaszként erre: 4. - F772199837)
2006. dec. 20. 19:46
Én visszafelé olvastam a topikot, tehát nem lestem, de a sárgarépára gondoltam. A szám még mindig tátva.
2006. dec. 20. 19:37

[link]


érdemes megnézni!

egy fura módszer a szorzásra.

13. eee466847e (válaszként erre: 9. - Nefis)
2006. dec. 14. 15:48
Ez nagyon tetszik! Humoros, ám egondolkodtató kis történet. Olyan jópofa, hogy kétszer elolvastam:)))
12. gota
2006. dec. 14. 15:01
És milyen igaz!!! :)
11. emagdi (válaszként erre: 9. - Nefis)
2006. dec. 14. 12:27

:)))))

nagyon jó!

10. nefis
2006. dec. 14. 12:21

Nem tudom mennyire illik ez a két kis történet ide, de mindenképpen aranyos és tanulságos, mindenki számára!


Remélem tetszik.

2006. dec. 14. 12:20

Egy filozófia professzor az előadását úgy kezdte, hogy fogott egy konzervüveget és fel töltötte kb. 5 cm átmérőjű kövekkel. Rá kérdezett, hogy tele van-e az üveg. Igen, volt a válasz. Ezután elővett egy dobozt, tele apró kavicsokkal és elkezdte bele szórni azokat az üvegbe...


Miután a kavicsok kitöltötték a kövek közötti üres helyeket, megint megállapították, hogy az üveg tele van.

A professzor ezután elővett egy dobozt homokkal, és azt kezdte bele tölteni az üvegbe.

A homok természetesen minden kis rést kitöltött.

És most, mondta a professzor vegyétek észre, hogy ez a Ti életetek.

A kövek a fontos dolgok: a családod, a partnered, az egészséged, a gyerekeid. Ha minden mást elveszítenél, az életed akkor is teljes maradna. A kavicsok azok a dolgok, amelyek még számítanak; mint a munkád, a házad, az autód. A homok az összes többi az apróságok.


Ha a homokot töltöd be először, nem marad hely a kavicsoknak és a köveknek. Ugyanez történik az életeddel. Ha minden idődet és energiádat az apróságokra fordítod, nem marad hely azoknak a dolgoknak, amik igazán fontosak a boldogságod érdekében. Játssz a gyerekeiddel; szakíts időt orvosi ellenőrzésre; vidd el a párodat táncolni. Dolgozni, takarítani, vendégeket hívni mindig lesz időd. Ezért először a kövekre figyelj, azokra a dolgokra, amik igazán számítanak. A többi csak homok.


Az egyik diák megkérdezte, hogy most már valóban tele van-e az üveg. Mire a prof. azt válaszolta, hogy igen, tele van.

Erre a diák elővett egy dobozos sört, kinyitotta, s beletöltötte a konzervüvegbe. A sört a homok elnyelte, és térfogatváltozás nem következett be. Azt mondta erre a diák: Nos, bármennyire is úgy érezzük, hogy az életünk teljes, a fenti példából jól látszik: EGY SÖR AZÉRT MINDIG BELEFÉR!!! :)

2006. dec. 14. 12:17

A békés otthon



Történt egyszer, hogy egy férfi a háza építésével megbízott egy mesterembert.

A munka szépen haladt, a mester valóban ügyesen dolgozott, a ház épült-szépült.

Az egyik nap váratlan nehézségek léptek fel.

A mesterembernek minden aznapra jött össze. Az autó amivel érkezett defektes lett, majd valami hiba miatt nem indult el, majd munka közben áramszünet volt, aztán pedig még az es"o is eleredt.

Ezek után a háztulajdonos hazavitte a mesterembert.

Amikor megérkeztek, a mesterember behívta a férfit, hogy bemutassa neki a családját. A bejárati ajtó el"ott állt egy kis fa, s amikor elhaladtak mellette, a mesterember megállt pár pillanatra, s mindkét kezével megérintette az ágak hegyét. Ezután tovább mentek. A mester kinyitotta az ajtót, és sugárzó arccal, mosolyogva belépett, megölelte két kisgyermekét és megcsókolta feleségét. Végül a vendéglátás után kikísérte "alkalmi söf"orét" az autóhoz. Amikor elhaladtak a kis fa mellett, a férfi kíváncsian megkérdezte, hogy mi volt az el"obbi "szertartás" amint az imént látott.


- Á, igen. Ez valóban egy sajátos szertartás. - válaszolt mosolyogva.

- Ez a kis fa a probléma-fám! - folytatta

- Tisztában vagyok azzal, hogy nem tudom elkerülni munka közben a problémákat, de egy valami biztos, ezek a gondok nem tartoznak az otthonomra, a feleségemre és a két gyermekemre.

Így hát minden este, miel"ott belépek a házamba, felakasztom erre a fára a problémáimat.


Aztán reggel, újra fölveszem "oket. S amikor kijövök reggel, és ismét fölveszem, már közel sem emlékszem olyan sok bajra, mint amennyit az el"oz"o este felakasztottam.- :)



Mennyi vitát, veszekedést, háborúskodást megspórólhatnánk, illetve mennyi családi fészek lehetne békésebb, ha mindenkinek lenne egy ilyen "probléma-fája" ás tényleg kívül hagyná mindazokat a dolgokat amiket feleslegesen sokszor a családjára borít.


De még nincs késő!


Keress egy fát,... :)))

2006. dec. 8. 18:20

Van 1000-ed,


> adj hozzá 40-et,


> még 1000-et,


> még 30-at,


> még 1000-et,


> most 20-at,


> adj hozzá még 1000-et,


> végül 10-et !!!


>

> Összesen mennyi jött ki ???????



> 5000 jött ki????



> Márpedig a jó válasz : 4100

> Most próbáld meg nyugodtan számológéppel....

>

2006. dec. 3. 02:30
:D jujj de megnézném ezt a felvételt!!:D
2006. dec. 2. 21:30

Réges régen, a tv hőskorában esténként még a nők olvastak fel esti mese

gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a

bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a

mesemondásra.

- Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendően az ötvenhárom éves szakállas

figura. - Fecske anyó vagyok... - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy

az operatőr megbillenti a statívot a röhögéstől. A mesélő, nagydarab szakállas

figura folytatta:

- ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint ekkor a hangosító,

valamint az összes díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd

összeesett a röhögéstől. Utolsónak az operatőr maradt, aki a következő

mondat után hagyta el a stúdiót:

- ...és a fészekből kilóg a szép villás farkam...

2006. dec. 2. 21:30

Csak így már nem az igazi, mert az ezután következők olvassák a répákat :)))


Szóval nem tudom miért, de működik. :)

2006. dec. 2. 11:20
Csatlakozom, nekünk is a répa lett!
2. zena01 (válaszként erre: 1. - F772199837)
2006. dec. 2. 10:09
Te jó ég nekem is a répa jött ki. Pedig annyi más zöldség van. Még jó, hogy nem a hatost mondtam.
2006. dec. 1. 21:02

Próbáld ki a következő gyakorlatot, meg fogsz lepődni. Nem trükk, nem csalás.

Kövesd az instrukciókat, válaszolj a kérdésekre egytenként a lehető leggyorsabban.

Addig ne menj tovább, amíg nem válaszoltál.



Mennyi 1+5



2+4



3+3



4+2



5+1



Ismételd magadban a 6-os számot annyiszor, ahányszor tudod 15 másodpercig, majd menj lejjebb



GYORSAN MONDJ EGY ZÖLDSÉGET!



Még lejjebb...



Ugye a répára gondoltál? Ha nem, akkor a közé a 2% közé tartozol, akinek más asszociációkra forog az agya A 98% répára gondol ennél a gyakorlatnál.


[link] ..


(a mi családunkban eddig 4 répa és 2 karaláb volt) :))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook