Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdekelne: 1. ki mennyit mozog hetente, 2. milyen formában, 3. szed-e táplálékkiegészítőket? 4. Ha igen, milyen célból? fórum

Érdekelne: 1. ki mennyit mozog hetente, 2. milyen formában, 3. szed-e táplálékkiegészítőket? 4. Ha igen, milyen célból? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 30. 12:16

a korom 38 év (az előbb elfelejtettem odaírni)

Nő vagyok.

2009. márc. 30. 12:10
Hetente 2-3 alkalommal rendszeresen tornázom otthon video kazettára vagy CD-re. Rubint Réka és Béres Alexandra tornáit részesítem előnyben. Nekem nagyon hatásosak. Mellette rendszeresen étkezem, de este 6 után már nem eszem semmit. Nekem ez nagyon bevált. Semmiféle táplálékkiegészítőt nem szedek.
2009. márc. 30. 12:04

Érdekelne:

1. ki mennyit mozog hetente,

2. milyen formában,

3. szed-e táplálékkiegészítőket?


4. Ha igen, milyen célból? (étrendi hiányosságok kiegészítése, betegség megelőzése, testtömeg csökkentés, izomnövelés, teljesítményfokozás, egyéb)


5. Milyen formában? (Pezsgőtabletta, ital, tabletta, rágótabletta, szelet, turmix, egyéb...)


6. Illetve ki ajánlotta? (orvos, személyi edző, saját döntés, egyéb)


7. nemed, korod...


köszönöm a válaszokat

2009. márc. 30. 12:04
Érdekelne: 1. ki mennyit mozog hetente, 2. milyen formában, 3. szed-e táplálékkiegészítőket? 4. Ha igen, milyen célból? (étrendi hiányosság
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook