Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ennyire elítélendő ez a hölgyeknél? fórum

Ennyire elítélendő ez a hölgyeknél? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. wei wei (válaszként erre: 1. - Leo.)
2019. júl. 21. 15:18
Szerintem jobb az őszinteség, sokkal rosszabb lenne, ha véletlenül derülne ki. Azok a férfiak, akik elhagynak emiatt, azok nem hozzád valók. Mert más a világnézetük, értékrendjük, esetleg szűkebben látják a világot vagy prűdebbek, mint te, így hosszútávon amúgy sem működne. Olyan férfira van szükséged, aki érettebb gondolkodású, nyitottabb, nem ítélkezik könnyen mások felett, nem álszenteskedik. Hidd el létezik ilyen is.
5. Mezei Virág (válaszként erre: 4. - Leo.)
2019. júl. 21. 14:54

Ha nem is a legelején, de minél előbb, mert akkor nem vész kárba az idő!

Sokaknak van "múltja", csak el is akarják titkolni. Örökre.

Olyat kell keresni, aki úgy fogad el, ahogy vagy. Biztosan találsz ilyet, csak nehezebb.

4. Leo. (válaszként erre: 2. - Mezei Virág)
2019. júl. 21. 14:50

Volt már rá példa, hogy elmondtam az elején az sem volt jobb. Nem akarom az elején ezt a másik arcába tolni sem.

Köszönöm :)

2019. júl. 21. 14:47
Vasárnap van.
2. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Leo.)
2019. júl. 21. 14:47

Talán ha hamarabb elmondanád a múltadat. Igazából senkinek, semmi köze nincs hozzá, de nem kell zsákbamacskát árulni. Lehet, többen lelépnek, de aki marad, azzal érdemes komolyan foglalkozni. Nem mindenki képes elfogadni a másik múltját - bezzeg a sajátját titkolhatja...

Sok szerencsét! 🍀

1. Leo.
2019. júl. 21. 14:40

(Előre elnézést kérek friss regisztráló vagyok és nem tudom még, hogy mint zajlanak itt a dolgok de láttam sok hölgy van itt így az ő véleményüket szeretném kikérni.)

Sajnos fiatal koromban rossz útra léptem akkoriban nem volt más választásom... Felnőtt filmekben szerepeltem. Már akkor is tudtam ez csak ideiglenes de így volt otthonom és pénzem amint lehett abba is hagytam. Az arcom soha nem látszódott tetoválásaim sem voltak meg még így felismerhetetlen voltam. De mivel már 35 éves vagyok normális munkám van, szeretnék már családot így a párom előtt ezt nem szeretném eltitkolni. De sajnos amint komolyabbra fordult egy kapcsolatom a hölgyek leléptek mihelyst elmondtam a múltam. Egy részről megértem de szeretnék már megállapodni, a múltam ellenére. (Sajnos a múltat nem tudom megváltoztatni.)

Tényleg ennyire elfogathatatlan ez? Hihetetlen,hogy megváltoztam? Mit tehetnék? Titkoljam el? Hazugságra nem akarok kapcsolatot alapozni....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook