Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ennek miért kell így lennie? fórum

Ennek miért kell így lennie? (beszélgetős fórum)

1 2 3
7. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2015. jan. 7. 13:01

Dórika! Gyakran használom az idézett rövid mondatot. Szokjak le róla? Hadd ne már, erre a kis időre! :)

Egyébként széjjel kellene nézni a világban illetve más korokban. A melós az mindenütt melós, hátha akad olyan kor vagy hely, ahol legalább egy kicsit több a becsületi.

Sebő együttes: Olcsó már a pásztor, nincsen becsületi...

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2015. jan. 7. 12:59
Miben tudunk segíteni?
5. Miss Poppy (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2015. jan. 7. 12:42

Feleslegesen gondolkodsz,értelmetlen dolgokon...

Keress másik munkát,és ne legyél ilyen negatív,mert a kiírásaidat nézve,nagyon az vagy....így,aztán teljesen érthető,hogy az emberek nem akarnak veled barátkozni!

4. csgybzs (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 12:39

Attól ezeket a munkákat még el kell végezni valakinek. Ha 8 diplomát szed össze valaki is kell szemetet elszállító ember, takarító ember, gyárban dolgozó ember, mert jelenleg még nem csinálja meg helyettük más.

Tehát nem lehet mindenki irodista, vagy középvezető, bármennyit tanul is, mert ha ezeket a munkákat nem végezné el valaki, napokon belül összeomlana a rendszer. Elöntené a szemét az utakat, koszos lenne minden iroda, rendelő, bármilyen intézmény, nem lennének új autók, tárgyak, amiket gyárakban raknak össze. Ez a munka ugyannnyit ér, ugyanolyan szükség van rá. Nyilván legyenek bérkülönbségek, de azért éhbéren tartani embereket a 21. században vérlázító szerintem.

3. bnedora (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2015. jan. 7. 12:38
"Ilyen világot élünk." Miért? Volt ez másképpen régen? Nem. Amióta világ a világ, azóta ez így működik.
2. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2015. jan. 7. 12:30
Ilyen világot élünk. Ezért kell tanulni, tanulni, tanulni! És mindezek mellett életrevalónak, zsiványnak kell lenni. Sajnos. (a zsiványra mondom). Erre tanácsolta egy nagyokos (Bartus László) hogy aki nincs megelégedve az keressen más munkahelyet, akár külföldön. (Mert ő ezt megtehette.) Ha az ember elmegy, nem talál más munkahelyet és a helyére símán találnak valaki mást.
2015. jan. 7. 12:24
Elgondolkodtam azon,hogy van pl egy Gyári munkás aki 1óra/300ft/nettó keress.Az egy nap 2400ft-ot keress 8 órában.álltalában 12 óráznak az 3600 ft...A csoportvezetők,műszakvezetők,stb meg ennek többszörösét..amikor ők szinte egésznap semmit nem csinálnak láttam már facebookozni egésznap,kajálgatnak,kávézgatnak..néha lejönnek orditozni egyet meg elmondják,hogy mindenki béna és lassú...stb azzon gondolkodtam el hogy ha nem lennének a gyári dolgozzok akkor mi lenne velük? Miért nem az keress többet aki egész nap ott áll és úgyanazt a monotom munkát végzi egész nap? Mert ha ő nemlenne nem lenne Gyár.Nem lenne aki termel akkor ő miért kap a legkevesebbet? Plusz még a megérdemelt kaja jegyet sem kapja meg legtöbbször egyszóval az ő megdolgozott kaja jegyén vásárolgat magának valamelyik fönöke. Anyira idegesítő ez...Tudom azt írjátok,hogy a kényszer de vajon megéri?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook