Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Én vagyok a paraszt ezek után? fórum

Én vagyok a paraszt ezek után? (beszélgetős fórum)

1 2
10. 408020f45e (válaszként erre: 8. - 51f3cb471d)
2014. nov. 30. 23:18
Így van! Óriási neveletlenség vendégként lefújolni azt az ételt, amivel kínálják. Ha nem szereti, kérjen keveset, de megjegyzések nélkül!
2014. nov. 30. 23:16

"Adj a tótótnak fél helyet, majd egészre vergődik!"

Teljesen igazad van! Ha valakinek nincs mit ennie és szívesen kínálják, ne válogasson. Ha valaki más miatt felhúzta magát ne azon töltse ki a mérgét, aki szóba áll vele. Én bizony többet nem szólnék neki kaja ügyben, felnőtt ember, egyen amit akar.

8. 51f3cb471d (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2014. nov. 30. 23:14
Persze. Szornyu lehet munkanelkulinek lenni. A pasi alapjaraton odamondos, csapkodos. De nem tudom...azert masnal marha proszto dolog fujolni a kajara, plane ha nincs mas. Volt, hogy ehes voltam hasonlo okokbol es megettem azt amit adtak, pedig nem volt a kedvencem.
2014. nov. 30. 23:04

Lehet,hogy valami más miatt feszült volt és épp rajtad töltötte ki.

Egyáltalán nem volt szép dolog tőle,hogy így reagált,miközben köszönettel tartozna nektek.


Igazad van,én is elküldtem volna a picsába.


De talán ez nem olyan mély dolog,hogy emiatt öriharinak kellene lennie.:)


Nem mellette akarok állni,csak lehet h nehéz időszakon megy át.

Ha bocsánatot kér,fogadd el tőle.

6. 96c7e4d0bf (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. nov. 30. 23:00
ne rágódj ezen a leirás alapján bunkó a faszi,én páros lábbal rúgtam volna ki.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. nov. 30. 22:59
Teljesen meg vannak bolondulva az emberek.
2014. nov. 30. 22:55
Nem voltál bunkó, aki más konyhájára szorul, ne válogasson. Egyébként meg örülhetett volna, hogy felajánlod, max elutasítja, ha nem szereti, de ha éhes az sem lehetett volna probléma. Ne rágódj ezen, és ne hagyd senkinek, hogy ezért számon kérjen, mert valójában SEMMI KÖZÖD a sógorodhoz. A problémájához még annyi se.
3. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - 51f3cb471d)
2014. nov. 30. 22:54
én is jól leb'sztam volna, ne aggódj. :))
2014. nov. 30. 22:53
bocsanat az elirasokert. :(
2014. nov. 30. 22:49
Sogorom kb 2 hete atjar hozzank enni. Nimcs munkaja, nincs mit ennie. Nem csipem a pasit, mert eleg flegma, de nyilvan nem tagadom meg tole az etelt(es lattam, tenyleg nincs otthon nala semmi kaja). Ma csak en voltam itthon, mondtam neki, hogy foztem, jojjon at. Mondtam higy uljon le par perc es kesz. Jaj de o nagyon siet, meg amugyis mi ez? Kaposztaszag? Mondom igen kaposztas teszta van. Fuj o nem eszik kaposztastesztat nincs e valami mas? Mondom max egy szendvicset tudok csinalni. Nem a kenyer se jo mert ehgyomorra van es felmegy a sava(?) Ezek olyan gesztikaval es hangnemmel adta elo hogy azt hittem raboritom a fazekat. Erre benyogtem, hogy ez a kaja, ehes ember nem valogat. Erre csapkodva elment,mondvan mekkora paraszt vagyok. Nincs se refluxa se fekelye se semmilyen gyomorproblemaja amit ne vettem volna figyelembe a kenyer miatt. Ha ehezem a kevesbe kedvelt eteleket is megeszem es nem lebordom azt aki adja. Megalazonak nem hiszem, hogy erezte volna helyzetet, mert mikor itt volt enni eddig ottjonosan ledoglott a kanpera, kert meg a ki alt etelre pluszba ezt meg azt mert latta hogy van a hutoben. Irtam neki egy smst elkuldtem a francba. Innentol lesz.om oldaj meg. Minimalis tisztelet legyen mar az emberben. Mi is csak azert eszunk egyszeru kajakat mert 3 fore fozok 2 helyett. Jogos volt vajon, vagy lehetnek tekintettel arra higy rokon?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook