Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én komolyan nem értem. Hetek óta hív, hogy találkozzunk, de... fórum

Én komolyan nem értem. Hetek óta hív, hogy találkozzunk, de... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 21:50
Így semmit, sehogy.
10. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 17:00

tiszteli a barátnőjét 👍

egyébként ez sokat elmond róla,nekem egy ilyen pasi biztos nem kellene,semmire,de nem vagyunk egyformák.

9. Bichi (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2023. márc. 1. 15:48
Szerintem meg nyugodtan keveredjen bele. Én is úgy találkoztam 30 éve a férjemmel, hogy volt barátom, mi több, vőlegényem. A régi jegygyűrű valahol a padláson, ő meg 26 éve a férjem :)
8. Bichi (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2023. márc. 1. 15:46
Barátnője van, nem felesége, és lehet az is csak azért, mert jelenleg nincs jobb :)
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 13:37
Jobban teszed ha nem keveredsz akkor bele.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2023. márc. 1. 12:29

Évek óta ismerem. Miről szoktunk beszélni? Szinte bármiről?

Nem hinnem, hogy baráti jellegű találkát akar, mert azt mondta, hogy ha egyszer hajlandó leszek találkozni vele, tudod, hogy össze-vissza csókolna…

5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2023. márc. 1. 10:42
Annyi lemaradt, nem érdemes ilyen jellegű kapcsolatokba bele menni, bár te érzed, mit akarna tőled ez a férfi tulajdonképpen
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 10:33
Én baratkoztam úgy pasival, hogy felesége volt, nos el kell szomiritsalak, nem működik... Ráadásul ha a bno, feleség még betegesen féltékeny is,el nem fogja hinni, hogy te semmit nem akarsz a parjatol,
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 09:23
Megoszthatnál több infót ha tanácsot vársz. Mióta ismered, kiktől szoktatok beszélni? Stb
2023. márc. 1. 08:56
Én is szeretnék egy volt kolléganőmmel találkozni pedig nekem is van feleségem, neki is van élettársa. Miért szeretnék vele találkozni? Mert szimpatikus személyiség, kedveljük egymást, viszont a találkozás ún. baráti lenne. Mintha egy barátommal találkoznék. Agyalok azon is, hogy egy volt tanárnőmmel beszélgessek egy kicsit, szintúgy barátilag. Sőt találkoztam már interneten megismert kedves hölggyel is, akinek a férje is jelen volt, szintúgy barátilag. Mit mondjak még? Találkozzatok, beszélgessetek! Vagy háritsd el, ha az nyugtat meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook