Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Emberi hülyeségek. fórum

Emberi hülyeségek. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
44. mothertiger (válaszként erre: 40. - Cskata)
2006. szept. 13. 08:52
Észbontó!!! Kíváncsi leszek, hogy megtartja-e a gyerekét, és hogy belőle is bohócot csinál-e.
2006. szept. 13. 08:49
Tegnap hajat mostam: Bevizeztem a hajam, megmosakodtam, lemostam a hajamról a vizet. (ekkor már éreztem, hogy valamit elfelejtettem)És csak ma jöttem rá, hogy nem használtam a sampont.
2006. szept. 13. 08:17
ma reggel kómásan felkeltem,lezuhanyoztam,elővettem a hajszárítót....nyomtam hajzselét a tenyerembe....majd gondosan bekentem vele az arcomat....:)))))
41. doboska.b (válaszként erre: 40. - Cskata)
2006. szept. 8. 12:57
ŐRŰLET!!!
40. cskata
2006. szept. 8. 11:39

[link]


remélem, senkinek nem taposok ezzel a lelkébe..:)))

39. nefis
2006. szept. 7. 15:42

Levágta a kerék a szellem lábát


Wildwood, USA – Valódi horror bontakozott ki a helyi Vidámpark Szellemvasútján, amikor Sean Jackson (19), szerződtetett “szellem” lepelje beakadt az éppen arra tartó kocsiba, ami elrántotta és levágta a lábát. Több mint egy tucat látogató háta borsódzott Jackson utolsó sikolyától, amely élethűbbre sikeredett, mint eddig bármikor. A szemtanúk csak annyit láttak, hogy a szellem előugrik az egyik sötét zugból, felborul és visít. Csak később döbbentek rá, hogy ez a jelenet nem a műsor része volt.

38. nefis
2006. szept. 7. 15:41

Pitbullnak akart puszit adni


Amszterdam, Hollnadia - Elveszítette orrának egy részét az a részeg holland férfi, aki egy pitbullal “orri-puszizott”. A 43 éves férfi Amszterdam egyik zsúfolt piacán lődörgött, amikor meglátta a pitbull terriert. A veszedelmes kutya annyira megtetszett neki, hogy egyenesen odament hozzá, lehajolt, és orrát incselkedőn nekidörgölte a kutyáénak. Az ebnek azonban eszkimó puszilkodás helyett inkább harapni volt kedve, és a férfit kórházba kellett vinni.

37. nefis
2006. szept. 7. 15:37

Nagy árat fizetett az ajándék hüllő miatt


Jogosulatlan állattartás miatt bíróság elé állítanak egy férfit az amerikai Attleboro-ban, mert a környezetvédelmi hivatalhoz fordult, hogy segítsenek eltávolítani egy ajándékba kapott alligátort a lakásából. A férfi azért fordult a hivatalhoz, mert nem tudott mit kezdeni az ajándékba kapott több mint egyméteres hüllővel, és még félt is tőle.


Forrás: Eyewitness News, 2006. augusztus 10.

36. nefis
2006. szept. 7. 15:36

Nem vette észre a kést a fejében


Négy nap után derült ki egy lengyel férfiról, hogy egy 15 centis késpenge van a fejében. A 61 éves Leonard Woronowiczot erősödő fejfájása miatt utalta be az orvosa röntgenvizsgálatra, ahol észrevették a fejében lévő pengét. Az orvos azonnal a Bialystok-i központi kórházba szállíttatta, ahol sikeresen megoperálták. Mint később kiderült, a késpenge akkor kerülhetett Woronowicz fejébe, amikor négy nappal korábban leesett a konyhában egy sámliról. A nyugdíjas tanár elmondása szerint nem érzett semmit a baleset után, csak egy kicsit vérzett a füle mögött. Amikor négy nap múltán is fájt a feje, orvoshoz ment.


Forrás: Ananova, 2005. március 7.

35. nefis
2006. szept. 7. 15:33

Leugrott az erkélyről a besokallt mazochista


Összebilincselt, meztelen szado-mazo szexrabszolga landolt egy vacsorázó rotterdami asszony erkélyén. A férfi egy emelettel feljebbről ugrott ki, miután kiszabadult ketrecéből egy bevadult szexpartiról. A 28 éves olasz mazochista a rendőröknek elmondta, hogy akkor sokallt be, mikor „Urnői” élvezetből a fejét kezdték rugdosni. Ekkor határozta el, hogy megszökik a hosszúra nyúlt kéjzsúrról. Erre egy napos raboskodás után nyílt alkalma. Megpróbált lemászni a második emeleti balkonról, de megcsúszott, és nagy robajjal az első emeleti erkélyre zuhant. Beatrijs Schoonenberg, a lenti szomszéd az esetről így számolt be: „Éppen vacsoráztam, amikor egy meztelen férfit esett az erkélyemre. A falat megakadt a torkomon, de hamar összeszedtem magam, és kihívtam a mentőket és a rendőrséget.” Jelenleg a szadista „Urnők” ízlelgetik, milyen az élet a (rendőrségi) ketrecben.


Forrás: De Telegraf, 2001., október 25.

34. fcf0c655e6 (válaszként erre: 22. - Aranyalma)
2006. szept. 7. 14:15

...hat ezen halalra rohogtem magam!!!..Vegre, jol kezdodott a napom, koszi!

BK.

33. Cecil
2006. szept. 3. 22:44

Hungária biztositó(*)

Néhány jól sikerült válasz a baleseti

kárbejelentôkrôl, a "Baleset oka" rublikában:


1. Hazafelé tartva véletlenül rossz házba álltam be és

összeütköztem egy fának, ami az én kertemben nem volt.

2. A másik autó nekem ütközött anélkül, hogy ezt a

szándékát elôre jelezte volna.

3. Azt hittem, hogy az ablakom le van húzva, de aztán

rájöttem, hogy nem, amikor kidugtam a kezem rajta.

4. Ütköztem egy álló kamionnal, ami a szembejövô

sávban közeledett.

5. A teherautó a szélvédôn keresztül a feleségem

arcába tolatott.


6. Egy gyalogos nekem jött, és az autó alá feküdt.


7. A fickó elfoglalta az egész úttestet, jónéhányszor

kikerültem mielôtt elütöttem.


8. Lehúzódtam az út szélére, megláttam az anyósomat,

és nekimentem a vasúti töltesnek.


9. Abbéli igyekezetemben, hogy agyonüssek egy legyet,

nekimentem egy telefonpóznának.


10. Egész nap növényeket vásároltam, majd

hazaindultam. Amikor egy keresztezôdéshez értem, egy

sövény ugrott elô és megzavarta a látásomat, így nem

vettem eszre a masik autot, ami felem közeledett.


11. Negyven éve vezetem az autómat, de most elaludtam

a kormány mellett és balesetet szenvedtem.

12. Végveszélyben az orvoshoz siettem, amikor a

csuklóm kificamodása balesetet okozott.

13. Amikor a keresztezôdéshez értem egy stop tábla

jelent meg az úton, ahol eddig semmilyen tábla sem

volt. Nem tudtam elég gyorsan fékezni és így elkerülni

a balesetet.


14. Hogy elkerüljem az autóm elsô lökhárítojanak

sérülését, elütöttem egy gyalogost.

15. Az autóm szabályosan parkolt, miközben

beletolatott egy másik autóba.


16. Egy láthatatlan autó elôtunt a semmibôl, nekiment

az enyémnek, majd eltunt.

17. Bár azt mondtam a rendôröknek, hogy semmi bajom,

amikor levettem a kalapomat, azt vettem észre, hogy

koponyasérülést szenvedtem.

18. Biztos vagyok benne, hogy az az öregember nem is

akart átmenni a másik oldalra, amikor elütöttem.


19. A gyalogos csak bóklászott, nem tudta, merre

menjen, így hát elütöttem.


20. Láttam egy lassan mozgó, szomorú arcú öregembert,

amint lepattan az autóm motorháztetôjérôl.


21. A baleset közvetett okozója egy kiscsávó volt egy

kis autóban, nagy szájjal.

22. Kirepültem az autóból, amikor az leszaladt az

útról. Késôbb talált meg néhány kóbor macska.

23. A telefonpózna nagyon gyorsan mozgott.

Megpróbáltam kitérni az útjából, amikor nekem

ütközött.

2006. aug. 30. 11:26

Az Andrássy út napjainkban


Egy mikrobusz haladt Budapesten az Andrássy úton a Hősök ter felől a belváros felé.

A sofőr nem nagyon ismerte a járást errefelé, mert folyamatosan balra indexelt, arra akart kanyarodni, amit ezen a szakaszon jó hosszan nem lehet.Leste az utcákat és elég lassan haladt a belső sávban.

Mögötte egy batár-nagy BMW sötétített üvegekkel nagyon hamar megunta a lassú tempót és huzamos dudálással próbálta a furgont jobb belátásra bírni.

A sokadik dudaszóra kinyúlt egy kéz a mikrobuszból és jól bemutatott a bömbinek.

Erre a BMW k...a gyorsan megelőzt, keresztbe elé állt és kiugrált belőle 4 tipikusan nagy darab, kopasz cigány.

Az egyik a furgonhoz lépett, feltépte a sofőr ajtaját, majd hanyatt bukfencezett.A sofőr a szép rúgás után ki is szállt és sebtében megverte a többi hármat is.

A mutatvány elég nagy népszerűségre tett szert az Andrássy út közönsége körében.

A rendezvény fénypontjaként egy szakadt kanárisárga kiskocsiból kikiabált egy pasas a levitézlett "gengsztereknek":

- Látod, cigány?Ezért kellett volna megtanulnod olvasni!

A mikrobusz oldalára ugyanis az volt írva: FEHÉROROSZ KARATEVÁLOGATOTT

A válogatott ki sem szállt, csak röhögött a kocsiban.A sofőr intézte az egészet, bár lehet, hogy ő is versenyző volt.(Valami ifjúsági karate európabajnokság volt Pesten azidő tájt.)


Ezt a történetet e-mail-en küldik tovább, én is így kaptam.A tartalmával, szóhasználatával én senkit sem akartam megsérteni!

2006. aug. 5. 02:22
2006. aug. 2. 01:51
La Grange - GA: Három órán keresztül tartott a műtét, míg Antonio Mendoza ügyvéd végbeléből eltávolították mobiltelefonját. A kérdéses tárgy Mendoza elmondása szerint úgy került a szokatlan helyre, hogy mikor ő fürdött, kutyája becibálta a mobilt a zuhany alá. A férfi megbotlott a kutyában, megcsúszott a vizes csempén, és csüccs, már benne is ült tövig a hiradástechnikai eszközben. Az orvosok szerint az ügyvéd nagyon hősiesen viselte a komlikációkkal dúsított operációt. A műtét alatt háromszor csörrent meg a telefon, Mendoza mindháromszor olyan tréfát kanyarított belőle, hogy a fehérköpenyesek dőltek a nevetéstől. Dr. Dennis Crobe vezető orvos elmondta, hogy mikor végre sikerült kicsalogatni a telefont, azt gondolták, hogy még egy üznetrögzítőt is követi.
2006. aug. 2. 01:42
2000. március 13. New Jersey – Andrew és menyasszonya együtt éltek három-három előző házasságukból származó gyerekükkel Dover Township-ben, amikor vita tört ki azon, hogy ki dészmálta meg a hűtőben a csokoládétortát. Andrew saját, 10 éves fiát vádolta, és félrevonta őt a garázsba, hogy elbeszégessen vele, mint férfi a férfival. Itt nem tudni pontosan miről beszéltek, ám végül Andrew annyira elérzékenyült, hogy fia kezébe adott egy öt hüvelyk hosszú kés, felszólítva, szúrná bele, ha annyira gyűlöli. A srác először letette a kést. Ám mikor apja mégegyszer kezébe nyomta, nem volt rest, és szót fogadott. Az apa kórházba szállítás közben elvérzett.
2006. aug. 2. 01:41
1999. július 5., Topsham - A Szerelem hálójában és a Texasi láncfűrészes gyilkos című filmek különös keverékévé fajult egy internetes románc Maine-ben. James-nek már egy éve tartott kapcsolata Beth-szel az interneten, mikor a férfi elhatározta, hogy szemtől-szemben szeretné látni virtuális kedvesét, ezért Missouri-ból a Maine-beli Topsham-ba utazott. Csakhogy Beth nem kívánta a plátói szerelmet “bemocskolni”, ezért inkább a szakítást választotta, mint James testi valóját. A férfi ennek ellenére mindenáron bizonyítani akarta, hogy méltó a szerelemre. Vett a közeli barkácsboltban egy láncfűrészt, s miután a nő nem engedte be a házba, a kerti gyepen előkapta, és levágta saját fejét.
2006. aug. 2. 01:33
Tíz centiméteres szöget talált a fejében egy oroszországi férfi egy átmulatott éjszaka után. A negyvenéves ufai fiatalember a mulatozást követő délután, fésülködés közben találta meg a fejéből kiálló szöget. Azonnal kórházba vonult, ahol megoperálták, és pár nap múlva hazaengedték. Az orvosok elmondása szerint a férfinak nagy szerencséje volt, mert az agya nem sérült meg, sőt, az elfogyasztott, nagymennyiségű alkoholnak köszönhetően sokkot sem kapott, ami szintén nagy veszélye az ilyen jellegű sérüléseknek.
26. Vandis
2006. aug. 2. 00:57

barátom vadiúj, dobozolt nyomtatót vitt az új egyetemi rektor titkárságára. arra a kérdésre, hogy hova tegye a gépet, a vadiúj titkárnő megkérdezte:

- mekkora is az a nyomtató?

mire a fiúm:

- kicsit kisebb, mint a doboz...

25. Vandis
2006. aug. 2. 00:54

én sosem felejtem el azt a tévés telefonos játékműsort, ahol az volt a kérdés:

- hány holdja van a Földnek?

a válasz némi hezitálás után:

- Öt...?

24. Hoxa
2006. jún. 30. 15:59
Jaj ezt én is olvastam, csak bélférgekkel.
2006. jún. 30. 15:51
Emberek - jobbára ismert-, akik féregpetéket lenyelve, a férgek álltal felszivott tápanyaghiány mechanizmusa alapján fogyokúráznak? Nem egy ember halt bele abba,hogy késöbb nem tudták eltávolitani a kis "drágákat".
2006. jún. 29. 22:16

Egy anya felhívta a 911-t megérdeklődni, hogy lehet-e valamilyen baja 2 éves gyermekének attól, hogy +evett 2 marék hangyát a kertben. Meg se várva a választ, közölte a diszpécserrel, hogy +itatott a gyerekkel fél üveg hangyairtót, biztos, ami biztos.

Persze a központos azonnal odaküldte a mentőautót.

2006. jún. 29. 11:53
A magyar darwin díjra esélyesek lennének
20. nefis
2006. jún. 29. 11:37

<b>Gázpalackból szipuztak, majd rágyújtottak</b>



PB-gázt „fejtettek” át zacskóba, majd abból szipuzva kábították magukat mosonmagyaróvári fiatalok. A két fiatalember halmozta az élvezeteket, hiszen jócskán ittak is, majd rágyújtottak egy cigarettára. A gáz azonnal berobbant...:


Egy lángokban álló családi házhoz riasztották a tűzoltókat egyik éjszaka. A ház mellett két megégett fiatalember feküdt. A mentők mindkettőjüket súlyos, másod- és harmadfokú égési sérülésekkel szállították kórházba. Egyikük légzőszervei is károsodtak a tűzben, részben ennek következtében a 22 éves fiatalember az eset után három nappal belehalt sérüléseibe. A lángokban a ház konyhája kismértékben, míg az egyik szoba szinte teljesen kiégett. A tűzeset után most lezárult vizsgálat igencsak meglepő dolgot állapított meg.


A vizsgálat során kiderült, hogy a konyhai gázpalackról leszerelték az összekötő csövet. A palack melletti asztalon cigarettásdobozt, hamutartót és félig elégett cigarettákat is találtak. A helyszíni szemlén tapasztaltak alapján arra lehetett következtetni, hogy a két fiatalember a palackból egy zacskóba(!) fejtette le a gázt, amiből vélhetően mélyeket lélegeztek. Emellett azonban cigarettára is gyújtottak, ami aztán a robbanáshoz, majd a tűzhöz vezetett.


A robbanás során meggyulladt a két fiatalember ruhája. Kétségbeesve próbáltak megszabadulni lángoló ruházatuktól, ami, miután ledobták magukról, meggyújtotta a szoba berendezését is. Az arcukon és a testükön több helyen is súlyosan megégett fiatalok pánikszerűen próbáltak menekülni a lángok közül, ezért az üvegen keresztül kiugrottak az ablakon.


A rendőröknek a kórházban sikerült meghallgatniuk a súlyosan megégett 20 éves fiatalembert. A nyomozóknak bevallotta, hogy a történtek előtt mindketten felöntöttek a garatra az elhunyt fiatalember házában. Ebben az „alkoholgőzös" állapotban döntöttek úgy, hogy kipróbálják a propán-bután gáz bódító hatását. Leszerelték a konyhai palack összekötő csövét és egy zacskóba eresztették a gázt, amiből aztán mélyeket lélegeztek. Ezt ötször egymás után megismételték, versenyezve egymással, ki bódul be jobban a „szipózástól". A zacskó töltése során azonban egyre több PB-gáz került a lakás levegőjébe is, aminek koncentrációja fokozatosan elérte azt a határértéket, aminél már a kisebb szikrától is berobban.

A fiatalok úgy gondolták, a hangulatot tovább fokozzák, ezért rágyújtottak egy szál cigarettára is. A súlyosan megégett férfi ezt követően már csak arra emlékszik, hogy próbált megszabadulni lángoló ruháitól és kiugrott a csukott ablakon. A rendőröknek elismerte, hogy tisztában voltak tettük veszélyeivel. Ám szerinte alkoholos befolyásoltságuknak tudható be, hogy nem vettek erről tudomást.

19. Hoxa
2006. jún. 29. 11:35
Andover Township - New Jersey: Paul Stiller (47), feleségével együtt súlyosan megsérült abban a játékban, amit egy rúd dinamittal űztek autójukban. Mikor délután kettőkor hazafelé tartottak, az unatkozó pár buliból meggyújtotta egy dinamit gyutacsát, hogy kidobva az ablakon jöt szörakozzon a robbanáson. Túl későn jöttek rá, hogy az ablak nem volt letekerve.
18. Hoxa
2006. jún. 29. 11:34

Mindent az élvezetért?

New Jersey - Egy 51 éves férfi elhatározta, hogy engedve fantáziájának, érzékien gömbölyű porszívóján éli ki ösztöneit. A gépek szerelmese egy kézi Singer A-6-os porszívót választott párjául, amelyet sajnos úgy terveztek gyártói, hogy a csatlakozó gumicső és a porzacskó között elhelyezkedő légcsavar szolgáltatja a vákuumot. Így a férfi gyönyöre is egészen "rövidre lett vágva" , ugyanis a légcsavar pengeéles szárnyai rögtön lenyesték nemi szervének felső felét. A közeli Monmouth Medical Center sebészei ugyan sikerrel elállították a vérzést, de már nem tudták visszavarni a hiányzó felet.

17. Mókica (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2006. jún. 29. 11:33
Hú ezek nagyon durvák voltak:))
16. Hoxa
2006. jún. 29. 11:33
Tennessee - Egy Knoxville-i tinédzser azt olvasta a szexújságban, hogy ha egy marhaszívbe lukat fúr és ráköt egy laposelemet, nagyon kellemes organikus szexuális segédeszközt faraghat magának. Gondolván, hogy továbbfejleszti az eredeti modellt, egyenesen rákötötte a szívet a hálózatra. A próbaüzemnél az áram azonnal agyoncsapta a fiút, sőt még a házat is felgyújtotta. Egy hasonló eset 1997-ben megtörtént Olaszországban is
15. Hoxa
2006. jún. 29. 11:33
Detroit - Egy 41 éves férfi belefulladt az útszéli csatorna hatvan centi mély vízébe. Az sem segíthetett rajta, hogy egyébként tudott úszni, ugyanis beragadt a 18 hüvelyk széles csatornanyílásba, mikor fejjel előre keresztülpréselte magát rajta, hogy elérje a lefolyóba pottyant kocsikulcsát.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook