Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Emberek, akiknek van céljuk, de mégse érik el azt soha-Ki a hibás? fórum

Emberek, akiknek van céljuk, de mégse érik el azt soha-Ki a hibás? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 16. 17:08

Szerintem például hiba lehet az, ha valakinek kevés az akaratereje, vagy túlságosan bízik az emberekben, ha túl naiv, ha másoktól várja a segítséget, a megoldást...igazából ez attól is függ, hogy mi a szituáció. Hiba ezer féle lehet.

(Tudom, hogy nem tőlem kérdezted, de azért én is válaszoltam :))

4. Dani19 (válaszként erre: 3. - Kira88)
2011. febr. 16. 16:44
Mik lehetnek ezek a hibák?Belső vagy külső tulajdonságok?
2011. febr. 16. 16:43
Az adott emberben van a hiba. Persze ezt nehéz elismerni, ezért gyakran hárítják a felelősséget másra.
2. e458602baf (válaszként erre: 1. - Dani19)
2011. febr. 16. 16:36

Én azt gondolom, hogy az ember felel a saját sorsáért...de vannak akadályok, amelyekkel meg kell birkózni. Ez az akadály sokféle lehet...környezetében történt események, vagy személyek stb.. Ha valaki nem elég erősen akarja a célját elérni, akkor ezekkel az akadályokkal nem képes megbirkózni és így nem éri el a célját.

De szerintem ha valaki valamit nagyon akar, azt el tudja érni bármi áron. Ha elsőre nem is sikerül...de egy vagy több csalódás után az ember(ha okos) megtanulja kezelni, kikerülni az ilyen ártó tényezőket.

2011. febr. 16. 16:30
Mit gondolsz azokról az emberekről,akik kitűznek maguk elé kisebb-nagyobb célokat,de azokat sosem érik el.Mennyire hibás maga az ember,és mennyire hibás ebben az esetben a környezete,akik körülveszik?Mindig mindenért mi vagyunk a felelősek,vagy mások is hibásak lehetnek?(pl rosszindulatúak,nem segítenek stb.)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook