Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elviselnéd, ha másokkal flörtölne? fórum

Elviselnéd, ha másokkal flörtölne? (beszélgetős fórum)

1 2
2022. okt. 3. 00:19
Lehet nem tetszene
35. Érdekes73 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 21:46
Jogos, nekem se tetszene.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 21:13
Oké, rendben! Bocsi!:)
33. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 20:54
Én nem viselném el, megalázónak érezném.
32. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 20:43

semmi sem nevetséges, csak mosolyogtam a mondatodon.


Most akkor a "D" betű az nevetséges jelent?

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 20:13
Mi a nevetséges?
30. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 19:42
:-DDDDDD
2022. okt. 2. 19:01
Köszönöm, mindannyian írtatok okos dolgokat. Én azt gondolom, ha én vagyok a "NŐ", nincs szükség mások megerősítésére. Főleg nem az 50-es éveiben járó férfinak.
28. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 24. - Temmp)
2022. okt. 2. 17:18

:-DDD


most meg magyarázkodsz..-))

27. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 15:52

Annyira azért nem szeret, hogy ne flörtölgessen másokkal ! Ezzel csak Téged akar nyugtatni. Meg is fog csalni, aztán megesküszik, hogy Téged szeret ! " Csak szex és más semmi", mint a filmcím.

A hűtlen férjek nagy része is szereti a feleségét, mégis megcsalja. Legtöbbször hosszú évek után. De ha egy pasi folyamatosan flörtölget, mikor a legszerelmesebbnek kéne lennie, abból a kapcsolatból kilépnék.

Régóta ismered. Miben reménykedsz ???

26. pencil
2022. okt. 2. 15:37
nem
2022. okt. 2. 15:37
Biztos nem!
24. temmp (válaszként erre: 20. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 14:23

Ki mondta, hogy at akarom formalni? Nem azt mondtam, hogy hogy legyen vegan, vagy novesszen foldig ero szakallat.

De ugy gondolom, hogy ha egy kapcsolat elkezdodik, ami ha maskepp nem gondoljak _kolcsonosen_ ket emberes, akkor ott nincs helye harmadinak, negyediknek, tizediknek.

Ez aztan a durva megvaltoztatasa a masinak :)

23. temmp (válaszként erre: 21. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 14:18

Ki mondta, hogy parancsszora???

Van amikor tenyleg annyira szereti valaki a parjat, hogy nem kell kerni se. Neked az ilyen szerelem ugy latom ismeretlen.

22. Cidanoi (válaszként erre: 18. - Temmp)
2022. okt. 2. 13:50
Én nem áldozatnak hívnám. Vannak dolgok amit elbír egy kapcsolat és van amit nem. Persze lehet feszegetni a határokat, mert ott az ego mindkét félnél, de két merev ember sosem lesz egy pár.
21. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 18. - Temmp)
2022. okt. 2. 13:32

Kapaszkodj meg, van aki meg a dohanyzasrol szokik le a masik kedveert. Mert szereti. Van ilyen.


magáért szokjon le, ne a te parancsodra.

Az ilyen pasi nem más mint papucs...

igen anyukám, ahogy te szeretnéd..-))))

20. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 18. - Temmp)
2022. okt. 2. 13:30

Te más világban élsz az elméleteiddel.

Én ezt nem így látom.

Az én partnerem ma is oolyan mint amilyennek megismertem.

úgy tetszett, úgy fogadtam el.

Amiket te itt érvként említesz, az nekem nevetséges.

Leakasztunk egy palit aztán átformáljuk a magunk szája íze szerint.

Úgy látom, nálatok te hordod a nadrágot, és ez a gondod az én véleményemmel.

nem kell velem egyetérteni, a te otthonodba az van amit te akarsz.

férfiak hűségével kapcsolatban te még hiszel a mesékben

19. Cidanoi (válaszként erre: 17. - Bichi)
2022. okt. 2. 13:07
Szerintem megváltozna, ha teljesen az felé fordulna akit szeret. Hívhatjuk elköteleződésnek is. Ameddig ez nincs meg, addig marad a flört és ami ezzel jár, mérgezve a jelen kapcsolatot.
18. temmp (válaszként erre: 15. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 13:04

Ha ez akkora alodzat es fontosabb neki az ferfi egojanak a fenyezese, akkor ne valtozzon, akkor menjen vadaszgatni.

Az emberek igenis szoktak kisebb nagyobb aldozatokat hozni a masikert. Az, hogy ne flortolgessen az nem egy nagy aldozat. Otthon flortolgessen.

Kapaszkodj meg, van aki meg a dohanyzasrol szokik le a masik kedveert. Mert szereti. Van ilyen. Meg ha neked ez ismeretlen fogalom is.

17. Bichi (válaszként erre: 15. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 12:43
Ha zavarja, ez az idővel csak rosszabb lesz, de megváltozni sem nagyon fog, bár idővel az is lehet...
16. Bichi (válaszként erre: 8. - Soufflet)
2022. okt. 2. 12:42
A munkahely közepén is szoktak, csak maximum sunnyogva és nem hangosan kiengedve...
15. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 14. - Temmp)
2022. okt. 2. 12:24

szerintem ha a pasi tetszik, akkor fogadd el.

De csak azért megváltoztatni mert téged zavar?


akkor már nem ugyanaz az ember, mint akit megismertél.

Bízz benne feltételek nélkül.

ha tej helyett kakaót veszel, akkor ne fitymáld, hogy barna..-))

14. temmp (válaszként erre: 11. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 2. 12:16
Mert azt mondja szeret, az biztos ugy is van :)
13. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 12:15

Ha zavar, el kell kuldeni. Az nem valasz, hogy mindig is ilyen voltam. Ezzel mit akar mondani? Egy baratnomet sem vettem komolyan es teged sem? En rengeteg kapcsolatot ismerek jo alaposan. Es nagyon az a jellemzo, hogy amikor megtalaljak a velt, vagy valos igazit, akkor hirtelen mar nem csajoznak, nem flortolnek. Nekem is volt ilyen flortolgetosom. Elmondtam nekem ez mennyire faj, mennyire bizonytalanna tesz, es megalazo is. Bocsanatot kert es tobbe nem csinalta.

En a helyedben a szep szo nem hasznal, akkor ugyanazt csinalnam amit o, aztan megneznem ez hogy esik neki.

2022. okt. 2. 11:34
Én nem. Ezért mentem biztosra. ;)
11. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 10:33

szerintem ez egy talpraesett pasi.

Az a típus, aki minden ismerős nőnek teszi a szépet, flörtölget velük.

De a lényeg a következő mondatod eleje:


Nagyon jó a kapcsolatunk, és szerintem ez a lényeg.

Azt mondja, mindig is ilyen volt, tudhattam, hiszen régóta ismerem, viszont engem szeret.

Fogadd el olyannak amilyen, gátak nélkül, nekem Ő egy teljesen korrekt fazon a szavaid után, és egyszerűen kedves az emberekkel..

Ő ilyen típus, így fogadd el.

10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 10:32

Fél év alatt nem fog megváltozni, főleg, ha ilyen az alaptermészete. Minden nővel csipkelődik. Házas emberek is vannak ilyenek, de a családjuk, a feleségük szent számukra. Szerintem szórakoztatóak.

A flörtölés az már két szereplős. Vagyis a nőnek is benne kell lennie. Akik régóta ismerik nem is veszik komolyan.


Fogadd el így, hiszen ilyennek ismerted meg! Majd az évek során, ahogyan egyre komolyabb terveitek lesznek szelídül ez a dolog benne. Elcsendesedik ez a legényes virtus. De nem hat hónap után, elvárásra.

9. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 10:13
Igen vagy nem ez a két választás van. De ő is változhat, főleg, ha komolyan vesz, ami most még nincs meg.
8. Soufflet (válaszként erre: 7. - Bichi)
2022. okt. 2. 10:03
Elotte paraszsag. Fingani is szoktunk, de nem a munkahely kozepen.
7. Bichi (válaszként erre: 4. - Virginia1991)
2022. okt. 2. 09:55

Ennek semmi köze ahhoz mennyire szerelmes, vannak ilyen típusok Legtöbbször észre sem veszi, mert alapból neki ez a természetes.

Van aki együtt tud élni vele, van aki nem, én mondjuk fejvesztve menekülnék, mert zavarna nagyon...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook