Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eltünt a pénz az AmEx-emről!mit csináljak? fórum

Eltünt a pénz az AmEx-emről!mit csináljak? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
17. emagdi
2009. jan. 14. 09:15

az jutott még eszembe, hogy az amexnek csak dombornyomott kártyái vannak, ugye? tehát gondolom a tiéd is az volt.

ott meg lehúzni le tudják a kártyád, de elvileg alá is kellene írni a bizonylatot, szóval esetleg még abban reménykedhetsz, hogy ezekkel az aláírásokkal tudod igazolni, hogy nem te voltál a vásárló.

16. emagdi
2009. jan. 14. 09:12

internetes hozzáférésed nincs a számlához? ott egyszerűen meg tudnád nézni, hogy milyen tranzakciók történtek azóta, amkor még megvolt a pénz rajta.

vagy: irány a bank, vagy ha másképp nem megy, telefonos ügyfélszolgálaton diktáltasd be, hogy az utóbbi X napban hol és milyen terhelések voltak a számládon.

valaminek csak ki kell derülnie!

15. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 10. - 5a5c6c6a02)
2009. jan. 14. 09:05

Ha kapsz bankszámlakivontatot a hitelkártyáról havonta,akkor a soron következőnél rajta kell lenni a mostani tranzakciód összegének, és egyenlegének.Meg ennek a zűrös esetnek forgalmának is.

Ott meg tudod nézni hogy végül mi történt a kártya egyenlegével.

De egyébként ilyenkor célszerű személyesen, nem telefonon bemenni a bankba ha a kártya a te neveden van, ott egyből tételesen rá tudnak keresni az összes tranzakcióra.ilyenkor célszerű minden vásárláskor eltenni a számlakivonatot, meg a bizonylatokat, és egyebeket.

Könnyebben ki lehet deríteni hogy mi történt.

14. e71af41436 (válaszként erre: 13. - Júlia*)
2009. jan. 14. 08:58
jaaa,köszi :))
13. Júlia* (válaszként erre: 12. - E71af41436)
2009. jan. 14. 08:56
Ha jó a sejtésem, akkor American Expess hitelkártyáról van szó.
2009. jan. 14. 08:42
ez az amex ez egy bank?
2009. jan. 14. 07:31
Milyen helyeken vásároltál vele?
2009. jan. 14. 00:45
konkrétan holnap zaroltatni fogom az egészet!nem akarok rendorségre járni, nem akarok perelni a pénzemet akarom!ugyis tudom, ha esetleg a bank nyulta le és én meg perelek,tuti h veszitek mert ezekkel szemben csak vesziteni lehet!
9. gerna (válaszként erre: 7. - 5a5c6c6a02)
2009. jan. 14. 00:42
De! le kell tiltanod a kártyát, mert még ha törlesztesz is, megint lehúzzák. Vagy tegyél rá egy összeget és kiderül, hol használják (ha még próbálkoznak). De ez rendőrségi ügy.
8. gerna (válaszként erre: 7. - 5a5c6c6a02)
2009. jan. 14. 00:37
Rendőrség? hátha ráharapnak. Tudnod kell, mikor volt még meg a pénz, és hol költöttél vele utoljára.
2009. jan. 14. 00:33
ezt megmondom nekik, csak nem biztos h érdekli oket, mert fenn hangon mondták, hogy ez amex, ezzel nagyon szigoruak meg stb!nekem meg most nincs keretem arra, hogy ezt kifizessem, mármint a hitelkeretet amit levettek rola!nem hagyom annyiban,de még csak megszüntetni se tudom addig amigy nincs rendezve a hitel!még ugy se, hgoy törlesztem esetleg, addig nem szuntetnek meg kártyát!:(
6. gerna (válaszként erre: 4. - 5a5c6c6a02)
2009. jan. 14. 00:29
Akkor talán a telefonszolgáltatóddal tudod igazolni, hogy nem volt sms - vagyis hogy nem szokványos kivét volt a kártyádról. Talán.
2009. jan. 14. 00:27
az egész hitelkeretemnek ANNYI!!!!
2009. jan. 14. 00:27
de kapok sms-t, és ez a furcsa, hogy nem kaptam!ezt is számon kértem rajtuk!nem tudtak rá mit mondani!még akkor is kapok sms-t ha egy légy fingik a kártyámra!na de errol nem kaptam!ha betettem rá pénzt kaptam, ha levettem kaptam, ha vásároltam kaptam,de erroL NEM!
2009. jan. 14. 00:25
Hát utólag már semmit, nem tudod bizonyítani, hogy nem te voltál. Nem kapsz sms-t, ha forgalom van a kártyádról?
2009. jan. 14. 00:17
SZiasztok! eltünt a pénz az AmEx kártyémról, az egész!beszéltem az amex non-stop vonallal és látják, de azt mondják, hogy nem tudják, hogy hova tünt és azt nekem ki kell fizetnem!mondtam, hogy most azonnal meg akarom szüntetni a kártyámat, de nem lehet mert csak akkor ha a hitelkeretet visszatettem! nem fogok semmi olyanért fizetni amirol nem tehetek! azt mondtak, hogy valoszinu lemásolták a kártyámat és ugy szedték le rola a pénzt, vagy vásárolták el!ezzel ok nem tudnak mit csinalni, vissza kell fizetnem! segitsetek,hogy mit kell ilyenkor tenni, tiszta ideg vagyok!koszonom kiara
2009. jan. 14. 00:15
Eltünt a pénz az AmEx-emről!mit csináljak?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook