Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltévelyedett gondolkodás fórum

Eltévelyedett gondolkodás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
41. 40163fd81d (válaszként erre: 39. - Dragon77)
2009. febr. 27. 22:03

Rajtam kívül senki nem figyelt oda erre a lányra,úgy érzem.

Mindenki kifejezte sajnálatát,aki írt,de szerintem többen akik olvasták a "kislányos " (nem tudom ,hogyan jellemezzem,hogy ne legyek bántó) szavait,történetét,inkább nem írtak semmit ,elfordultak,tudom.

A fogalmazás és az írása csak annyira volt fontos,hogy hirtelen ötletként a regények ugrottak be.

Adva van egy intézetis felnőtt nő,aki még gyerek.Kihasználják,meggyalázzák ,nincs mellette úgy tűnik senki.

Vergődik a régi emlékekbe és még mindig újra és újra játsza,mintha bármit is tehetne ellene ,hogy mindez ne történjen meg.

De nem tehet semmit,megtörtént.

Hiába a sajnálkozás ,hiába a negatív vélemények,a látszat együtérzés,lehúzhatja a klotyón.

Ami történt ,megtörtént ,az egyetlen lehetősége ,ha feldolgozza ,és igen!,ha megbocsájtja ,amit ellene bárki elkövetett ,és hátra hagyja őket.

Igen,pocsékul fogalmaz és bizony a helyesírása sem túl jó,és sokszor neki kellett futnom,hogy megértsem ,miről is beszél.A megjegyzésem nem bántás volt,hanem segítség.Ha valamit kezdeni akar az életével akkor igenis tudnia kell keményen nemet mondani,és azt is tudnia kell ,hogyan védheti meg magát.

De így senki nem fog szóba állni vele,ki fogják nevetni és elhajtják,mint ahogy már megtették.

Mi a megoldás?

Gondolom,de lehet ,hogy tévedek,nincs pénz kiszakadni onnan,új életet kezdeni valahol máshol és lezárni a múltat,nincs társ,nincs egy felnőtt aki mellette álna,nincs senkije,csak max barátok.

Egy lehetősége van,hogy kézbe vesz egy -két könyvet.Általuk kiszakadhat a valóság posványából,általuk lehet grófnő,vagy farmer,tündér,vagy parasztasszony 5 gyerekkel,általuk megérthet dolgokat és talán az élete is színesebbé válik.Nem utolsó sorban megtanulhatja azt is,hogyan beszéljen ,hogyan utasítsa el azokat az embereket ,akik bántani akarják.

Én csak ennyit akartam,és igazad van,nem érdekel a fele sem,én csak próbáltam segíteni,a magam módján.

40. Csigusz 79 (válaszként erre: 39. - Dragon77)
2009. febr. 27. 21:30

Szomorú történet,de :az első hosszú történetet elolvastam,viszont a másodikhoz már nem volt kedvem mert párszor át kell olvasni hogy megértsem mégis miről van szó,fogalmazás+helyesírás,nem lenne fontos mert én is hibázok,de ezt egyszerűen nem lehet első nekiugrásra elolvasni :-O

Igen,borzasztó dolog amit átélt,de mégsem kellene ok nélkül a másiknak így nekiugrani.

39. dragon77 (válaszként erre: 29. - 40163fd81d)
2009. febr. 27. 21:22
Hááát, ebben a sztoriban nem biztos, hogy a legfontosabb dolog a helyesírás. Mellékesen, ha nem ez alapján ítéled meg (el?) az embereket, akkor nem helyezel a dolognak akkora hangsúlyt, hogy megemlítsd! Gondolj egy picit bele, ha ennek csak a felét is kellett átélnie, akkor is borzasztó!
38. 40163fd81d (válaszként erre: 37. - Szuszika 86)
2009. febr. 27. 20:29

Rendben.

Csak segíteni akartam,hogyan léphetnél túl ezen az egészen,a rossz élményeiden ,mindenen,anélkül,hogy egy idegbeteg,gonosz felnőtt válna belőled,mint azok,akikkel eddig találkoztál.

Tudom,hogy bánt ez az egész,és azt is,hogy bármennyire fáj,egyszerűen magad mögött kell hagynod az egészet.

Gondold úgy ,hogy vége.Soha többé,nem alázhat meg senki.Ha visszanézel rájuk és harag nélkül azt tudod mondani,éljenek csak a saját mocskukban ,rád nincsenek több hatással,akkor szabad leszel.

Először ez a legfontosabb teendőd.

2009. febr. 27. 20:20
arra kérlek haggy békén::) oké)) mert csak buta marakodás a vége részemről::))
36. 40163fd81d (válaszként erre: 34. - Szuszika 86)
2009. febr. 27. 20:17
Te fogsz sírni,vagy én?Nem mindegy!:D
35. 40163fd81d (válaszként erre: 33. - Szuszika 86)
2009. febr. 27. 20:17
Vágom!:))
2009. febr. 27. 20:16
az az érzésem te kötekedni szeretnél::)) jo minnél több mindenbe köss bele ::)) hagy legyen jo a napod! SEmmi gond én belejövök de akkor sirás lesz a vége::))
2009. febr. 27. 20:12
jo ooké de olyan kötekedösen adttad elö !! elegem van az ilyenekbölezért támadtam rád!! TUDOK helyesen irni de ilyen oldalakon figyelmen kivül hagyom.. JA a füllentés? persze te biztos ott voltál tudod mi? semmit nem tudsz a dologrol ::(( ja és eszem ágában sincs füllenteni vágod??? nem az én világom!!!
32. 40163fd81d (válaszként erre: 28. - Szuszika 86)
2009. febr. 27. 13:32

Nem volt egy percig sem szándékomban kiosztani téged,sem bántani.

A tanácsom még mindig csak egy:OLVASS,OLVASS,OLVASS.


Vesd el az ellenérzéseid velem szemben és csak egy kicsit gondolj bele miért is mondom ezt.

A regényekbe belepillanthatsz sok-sok életbe,talán olyanba is bepillanthatsz ,mint a tiéd, és kívülről láthatod azt ,a tanulságaival ,végkifejletével együtt.

A könyvek , a szavak és az általuk nyert tudás többé tesz,és nem csalódhatsz bennük soha.

31. 11a91585fe (válaszként erre: 28. - Szuszika 86)
2009. febr. 27. 13:30
:)))))))))))))))))))
30. Zizisicc (válaszként erre: 28. - Szuszika 86)
2009. febr. 27. 13:25
Hűűűűűűűű, ez azért nem semmi!
29. 40163fd81d (válaszként erre: 26. - Szuszika 86)
2009. febr. 27. 13:23

Tudod ahogy írnak,fogalmaznak az emberek,abból számtalan dolog kiderül róluk,de soha nem szoktam ez alapján mérni az embereket.

Viszont te itt-ott füllentesz ,ez nyilvánvaló.

Nem tudom,hogy abban is amik történtek veled,vagy csak abban,hogy jártál gimibe.

2009. febr. 27. 13:20
még valami!! MÉG MIELÖDTT KIOSZTANál: NEM ÁLL MODOMBA HELYESEN IRNI HACSAK NEM HIVATALOS!!! TE ANNAK ÉRZED MERT ÉN NEM!! A LEUGATÁSOD AZÉRT VAN MERT MEGJEGYEZTED A SEMMIT!! azt hidttem te rendes vagy tévedttem!!! te szimlán hülye!!!
2009. febr. 27. 13:17
ja és gimi nem álltalános!!!
26. szuszika 86 (válaszként erre: 25. - 40163fd81d)
2009. febr. 27. 13:16
na ide figyelj!! irni fogalmazni?? NE UGASS!!! JO NEM KÉRTEM A TANÁCSODAT!! JO ???
25. 40163fd81d (válaszként erre: 24. - Szuszika 86)
2009. febr. 27. 13:12

Az írásod alapján ez még az általánosban történt.Azóta sem tanultál meg írni és fogalmazni.

Azt írtad a másikban a "gimiben" történtek a dolgok,de én kétlem,hogy annyi idős lennél,vagy ha mégis,szerintem nem jártál középiskolába.

A tanácsom ugyanaz.Olvass,fejleszd önmagad,a könyvtár jó szolgálatot tesz majd,hogy a kérdéseidre válaszokat kapj.

2009. febr. 27. 13:02
hát a tanárnö meg a másik fele a bolond egyedeknek!!arra is felfigyeltem hogy beültem az orájára és soha nem szolitodtt fel csak méregettet!! az elsö sorban ültem .Eggyik alkalommal felfigyeltem rá hogy pásztázza az osztály de szorosan rám zummolt álltalában aztán nem szolitodtt fel csak megijesztedtt..egy feltetésnél reggel felült a padomra velem szewmbe és kérdezett de ugy hogy elödtte valo nap gunyosan megjegyeztem h a többi embert nem szolitja fel... erreö megjegyezte alatomos tekintedttel ne izgulj holnap rád is sor kerül:. meg eggyik nap kivágta a naplot vizsga után voltunk már és megált nálam megjegyete az a szomoru mindenböl teljesiteddtél csak ebböl nem ! És innentöl pokllá tedtte a napjaimat a suliban orán kivül is üldözött!!!Megindult az orája és ö hátrasétált hátulrol szép lassan közeledett felénk ...közbe hangosan megjegyezte ott elöl is készülödjünk:))én már frászt kaptam aztán sorba kilövöldözött melöllem mindenkit és miután végzett a tulso társamat akit szintén ugy hivnak mint engem rámordult ... utána ugy tedtt mint ha semmi végzett volna mindenkivel de pár mp mulva NA AKKOR MOST A LAKITS NOÉMI AZAZ ÉN!! ÉS MOSOLYGOTT RÁM kérdezett és kérdezett mikor véget ért adumája és kipihegtem magam rámnézett elvigyorodott és azt mondtta ne ÖRÜLJÉL NINCS VÉGE!!! tovább folytaddtta...ez után mikor vége ledt az orának megvárta mig mindenki kiment és a meledttem ülönek ezt mondtta:mond meg a noéminek hogy dolgozzon orán mert felfektetem az asztalra és elfenekelem utána kihivok mindenkit h rávágjon eggyet!!!ezt kövedtte a kinti jelenetei akárhányszor kint voltunk a mosdoba ö melátodt és MI VAAAN NOOOÉMMI????? és vigyorgott!! az agybaj kerülgetet máskopr meg hosszan nézett!!volt egyszer mikor kimentem kiültem a töbiekkel és ö oda jödtt beszélgetett a töbiekkel mig egyszer rám nem rivalt!!!! NOOOÉÉMMI! mi van? NEM ORÁN KÉNE LENNED??MONDTAM NEM MERT LUKASOM VAN ERRE Ö : NEM LESSZ ENNEK JO VÉGE ÉS VIGYOROGVA TOVÁBB MENT!!!! azt mondttam megölöm!!!de folytadtta de mikor bementem megint az orájára megint kilövöldözött mellölem mindenkit és elsétált mint ha semmi nem akarna de mikor ránéztem rám kapta a fejét:NA NOOÉÉMI!!! MI A NÉGYZETE ENNEK?NEM TUDOM Ő: NYAGON VÁGLAK!!! JÓÓÓ de itt még mindignem birt magával!!!eljödtt a vizsga ideje bementem de az idegtöl leeesett a cukrom lesápaTam és remegtem ...de beültem és megprobáltam a kérdésire a választ de faladttam mert rosszul voltam mondttam neki ne haragudjon nem megy!! kérem! EREE Ő :: menj vissza pihenj és gyere ide!!oda mentem de nem tudttam koncentrálni ... azt mondta: MI A bAJ BÁNTODTTALAK ÉN TÉGED VALAHA? MONDTAM NEM!!!! folyxtadttuk erre ládtta nem tudom tovább csinálni majd össze estem!! ERRE: NA MI LEGYEN KINOZZALAK MÉG?? de ekkor nagyon megijedttem félelmetesen hasonlitodtt az intézetben lévö nö viselkedésére.. hetekig rémálmaim voltak töle elmentük vizsgaszünetre:mikor visszajödttem kint ültem és mikor megládta a párom na itt jön a kedvenced éN: NA MOST MÁR NEM CSAK A RÉMÁLMOMBAN SZEREPEL HANEM A VALOSÁGBA IS!! a tanárnö halodtta sajnos lassan rámforditodtta a fejét:és kéjesen vigyorgott!! itt tudttam kivivtam magamnak öt!!!::((pedig csak megjegyeztem de ez ezen is vigyorgott!!! na ez ledtt volna a másik gyagyás nö!! aki nem tom mi a z istent akart ezzel elérni mert én csak frászt kaptam!!ja el is felejtedttem voltunkmoziba ahol kimentem a mosdoba mikor bent voltam azt halom ö dumál ki van az elsö fülkébe? erre a b nöm a NOÉMI ::: a tanárnö : JO AKOr MEGVÁROM! ere mikor kijödttem lesápadttam mikor megládttam!! erre ö mI A BAJ NOÉMI ÉS ISMÉT AZ A SUNYI VIGYOR A POFÁJÁn!!! NA SZERINTETEK EZ HOL NORMÁLIS?? engem mindig betalálnak azörültek köpni nyelni nem tudtam!!!JA A MÁSIK FONTOS: AZ OSZTÁLYFÖNÖKÖMNEK azt peccegedtte én biztos drogozom mert a vizsgán igen furán viselkedttem! mire az ostályfönököm!!! : megvizsgált az aulában teszt gyanánt!! nNA eNNYI erre ki mit mond !!
2009. febr. 27. 12:10
sziasztok! igen én ezt megcsináltam szörnyü volt ráadás 7 gyerekes anya volt! már feldolgoztam de automatikusan elöjön bármi közeledéskor felém ha nö közelit meg!! féleés zavarodott leszek a szerencsétlen meg nem érti mi bajom!((((( az intézetben senkinek nem tudttam szolni... csak otthon jeleztem baj van ... azt volt a terv ha kijödttem lebuktatjuk de nem sikerült elöbb kibuktam .. nem birtam tovább a szarháziságát..... nem kivánom senkinek mert egy életre szol ész immunis ledttem rá észreveszem ha valakiben valami nem stimmel hidd el egy beszélgetés és kész tudom mit akar vagy mit titkol igen kifinomultledttem ..:((((
22. 40163fd81d (válaszként erre: 20. - Szuszika 86)
2009. febr. 27. 07:43

Szörnyű,ami veled történt.Sajnos a felnőttek szörnyetegek is tudnak lenni ,főleg azokkal aki a legvédtelenebb,aki mögött nem áll senki.

Próbáld elfelejteni lezárni ezeket a történéseket.23 éves gyönyörű fiatal lány lettél,kezedben az életed ,már te irányítasz és azt engeded közel ,akit csak akarsz.

Talán az lenne a legjobb tanács,hogy iratkozz be egy könyvtárba és olvass regényeket.Az iskolában sajnos semmit nem tanítanak az életről és gondolom az intézetben sem nagyon állt melletted egy olyan felnőtt ,aki egy picit is segített volna ebben.

A könyvekből sokat tanulhatsz az emberekről,a jellemvonásokról ,az életről,a szeretetről és még sok-sok nagyon fontos dologról.

Ne veszítsd el a bizalmadat,csak járj nyitott szemmel és légy óvatos.


Sok szerencsét!:))

21. dragon77 (válaszként erre: 20. - Szuszika 86)
2009. febr. 26. 20:40
Huhh, eléggé döbbenetes amit írtál. Ilyenkor mindig az az érzésem, hogy valami üvegfal mögött élek, és csak hallok ilyen dolgokról. Borzasztó, hogy vannak ilyen emberek, és olyan helyeken, ahol gyerekeket kellene nevelni. Én azt hiszem semmit nem lehet ilyen esetben tenni, maximum megszökni.
2009. febr. 26. 13:23
sajnos sok a hülye ebben az életben de ti mit tedttetek volna az én helyemben??? hogy ha rájössz dilo a nö és senki nem hisz neked mert csak akkor csinálja mikor kettesbenvagytok::(((( irjatok ha volt hasonlo helyzet nektek vagy ismeröseiteknek::::
2009. febr. 26. 13:21
nem irtam ki a cimem simán csak hamis cim van kint no para észnél vok::))
18. Kijózanító (válaszként erre: 17. - 52d3e0b8a8)
2009. febr. 26. 12:28
szerintem is!
2009. febr. 26. 12:24
Szuszika szerintem töröld a címedet! Miért írtad ki? Majd még valami marha írogat neked!
16. Kijózanító (válaszként erre: 15. - Szuszika 86)
2009. febr. 26. 12:15
miért találnád ki? Ilyen az élet!
2009. febr. 25. 22:38
a másik eset szintén egy nö a volt tanárnöm a gimiböl! ez is érdekes kis szadista állat volt ez is de elene nem tedttem feljelentés ott hagytam maj öt is elmesélem JA ÉS NEM ÉN TALÁLOM KI
2009. febr. 25. 22:33
TEhát a sztorim igaz!! anno nevelöintézetben voltam 3 évet vesztemre mikor bekerültem egy idösebb nöhöz adttak ki... de nem tudttam h ez egy örült:. drasztikus vége ledt!az elején kedves volt de feltünt nagyon sokat jár fel hozzám tanulni velem :::aztán eggyik éjjel feljöddt és azasztal aladdt simogatni kezdtte a combom !! nem tudttam mi tegyek hagytam .. késöbb azt mondtta nagyon sovány vagyok ad vitaminokat megerösödjek ::(( de sorozatba hánytam tölük! nem akarta ennek ellenére abahagyni hiába kértem söt gunyt üzött belöle...belémkényszeriteddte és jot röhögött rajta már itt fel tünt hogy nem stimmel... aztán nekem mindent megengedett dea többi gyereknek nem ez se volt hétköznapi dolog sokan sérelmezték...na mindegy a végére a 3 év aladtt eldurvultak a dolgok nem hagyott élni iyeneket mondott töle nem szabadulom . ö nem szeretem hanem imád ...meglátom sarokbafog szoritani utáltam a közelségét tudta hogy tudom mi a terve velem de kimerültem a végére a vele valo harcban ..feltünt h a tenyerén hordoz h azt mondtta ha tehetné magához venne..stb sokszor olyan kéjesen nézett rám mindent megteddt ha kértem de én ezt utáltam..elkezdttem gyanakodni leszbikus a kegyed.. de végül igazam ledtt ja a másik feltételezésem hogy szadista abba is igazam ledtt. 2 évig csak a szüleimnek szoltam eröl de aztán kibukott a dolog nálam..a gyerekeknek panaszkodott hogy nem engedem közel magamhoz ez fáj neki.. meg azt monta csak akkor mehetek haza ha adokegy puszit neki de én nem adtam erre a fejemre vágta az ajtot.. egyszer el akart vinni nyaralni magával felhivott telefonon: könyörgött menjek el azt mondtta ne izguljak nem fognak bántani jol érzem majd magam vele fujj de ez még semmi a vitaminjaivala sirba vidtt egy eset: megjödttem sulibol leültetett enni majd megitattot a vitamin tabletávval és miközben idttam mindenki röhögött rajtam ideges ledttem hátrafordultam hozzá : de ö rámosolygott és azt mondtta: idd csak meg szeretlek!és ezt rendszwresen megcsinálta.. már nagyon untam h mindig csak orvoshoz cibál okkal ok nélkül... volt egy eset mikor mikor nem álhattam fel az asztaltol addig amig nem idttam meg és azt mondtta ki ne merd önteni... stbezután rajta kaptam h állandóan néz a fenekemet engem és istenit:::: meg azt hajtogaddta mikor incselkedttem vele elkap a térdére fektet és elfenekel de ugy h vörös hurkák lesznek rajtam...ezen is csak nevetett ,meg egyszer fürödttem és valaki rám otodtta a villanyt de csak ö volt lent mikor kijödttem mint ha lefagyott volna rám tapadtt a tekintete ,,,meg egyebek a végére elszoltam magam .. mi a véleményem rola ebbol botrány ledtt ö örjöngött és sirt tudttam meg fogja bosszulni.. rá pár hétre az eggyik kislány mondtta h mit halodtt töle azaz halgatozott a nö azt susogtaa koléganöjének hogy imád engem kinozni.. mielödtt szabadulok az intézetböl még jol megkinoz a kislány vállaslta a szembesitést nem hazudott..meg másoktol is halodttamanno fura dolgokat söt jobat mondok as koléga nöje is alátamasztodtta...aztán jödtt a kergetözés én kértem tarsák táévol tölem de ö folytatta a hajszolásom minden hülyeségért megtalált azt mondtta nem fogok elöle menekülni.... tiszta készen voltam egyszo a végénél mikor kiszabadultam odadatta a számát hivjam fel ha gondom van ö rá számithatok .. és ott hagytam az intézete mögödttem ezzel a ténnyel..sokszor halodttam visza üzenetét hogy puszil és hiányzom neki miért nem megyek be .. és a kedves nöböl egy agressziv vezetövé nödtte ki magát késöbb..a koléganöje azt mondtta nem tudttak vele mit csinálni ö nem rugathadtta ki ..inkább hagyták hagy kinozzon és tegyen magáévá a tetü..de megmenekültem a vén kurvától ennyi ezért a kérdés ki hogy védené ki ha nem tud mit tenni mert az iletö mindent ugy intéz azt más ne lása rte viszont beleörülj .. na ezt csináld utánam én a idegostályra kerültem idegösszeropanássalmiadtta
13. mazsi-drazsi (válaszként erre: 7. - Szuszika 86)
2009. febr. 25. 22:12

mindennek meg van a miértje.

ha megnézed ezeknek az embereknek a gyerekkorát, megvan benne a válasz, mitől lettek ilyenek.


akik betegek, sokszor tényleg valaminek az áldozatai.

aztán meg a többiek lesznek az ő áldozataik...

2009. febr. 25. 22:06
A beteges gondolkodású emberek betegek. Nem kell őket megérteni, mert nem is lehet. Mint ahogy a tüdőbetegséget sem akarjuk megérteni, miért van, ha már van, csak gyógyítani. Persze most nem veszem figyelembe a kutatókat, orvosokat. Csak magunkat. Szóval az aberrált embert nem akarjuk megérteni, csak azt elérni, hogy ne legyen velük dolgunk.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook