Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első út a nőgyógyászhoz... fórum

Első út a nőgyógyászhoz... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. Kessszi (válaszként erre: 5. - 67c816cf2e)
2012. márc. 26. 09:00
Kényelmetlen kérdések? Most mire gondolsz? :-D Bocsi, de h*lye vagyok. :-D
5. 67c816cf2e (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2012. márc. 26. 08:59
Nyugi, biztos, hogy lesznek kényelmetlen kérdések, de mindenre szépen válaszol, megvizsgál, felírja a gyógyszert és viszlát! Persze biztos vissza kellesz menned, de akkor már nem lesz idegen a hely! :D
2012. márc. 26. 08:58
igen mindenképp mond meg hogy szűz vagy , mert akkor lehet másképp vizsgál meg .
3. Kessszi (válaszként erre: 2. - F16feffa10)
2012. márc. 26. 08:58

Köszönöm a válaszod. :-)

És az nem lehetséges, hogy ő maga előre rákérdez? :-D Bár, ha rám néz, úgysem azt fogja leszűrni, hogy még az vagyok. :-(

2012. márc. 26. 08:56

Mindenképp meg kell mondanod, hogy szűz vagy, hiszen ilyenkor a vizsgálat is másként zajlik.

Az eredménytől ne félj, valószínűleg egy antibiotikum kúra helyre teszi a dolgokat. ;)

2012. márc. 26. 08:55

20 éves lány vagyok, és most megyek életemben először nőgyógyászhoz, mert már egy ideje viszket, szúr és nagyon fáj odalent. Ez már lassan több mint 5 hónapja megy, és tudom, rég el kellett volna mennem, de most vettem erőt magamon, mivel tényleg nagyon fáj.

A kérdésem az lenne, hogy az orvosnak mondjam-e vizsgálat előtt, hogy még szűz vagyok vagy nem kell, hiszen úgyis látni fogja?

Arra remélem, nem kérdez rá, hogy hogyhogy nem volt még barátom. Barátom volt, de olyan ember, akiben feltétel nélkül megbíztam, szerettem, olyan sajnos nem. Így még nem feküdtem le senkivel.

Bemegyek a rendelőbe, és elmondom, hogy mi a panaszom?

Úgy érzem most magam, mint egy 14 éves kamasz, aki azt sem tudja, mikor, hol született.

Tudom, ez az orvosnak csak egy vizsgálat, de én NAGYON FÉLEK, mert tudom, hogy komolyabb bajom van! És nem is feltétlen a vizsgálattól félek (az csak kellemetlen lesz), inkább az eredménytől.

Előre köszönöm az értelmes hozzászólásokat, most nagyon jól jönnének! :-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook