Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randin szex? fórum

Első randin szex? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. szept. 18. 13:39
Hát én is ismerek ilyet de szerencsére nem kerültem velük közvetlen kapcsolatba.
2007. szept. 18. 13:37
hopszi kétszer is elküldem az üzim.
2007. szept. 18. 13:34
Sajnos ismerek a környezetemben ilyen férfit, aki szinte csak így gondolkozik. Elég kiábrándító...
2007. szept. 18. 13:31
Hát ez igen. Tipikus férfi gondolkodás./Kinek nem inge ne vegye magára/.
2007. szept. 18. 13:31
Hát ez igen. Tipikus férfi gondolkodás./Knek nem inge ne vegye magára/.
2007. szept. 18. 13:23

Találtam egy kis humoros gyöngyszemet az első randi előtti női és férfi gondolatokról...


Gondolatok randi elött:


Nő: Mit vegyek föl?

Férfi: Megdughatom?


Nő: Remélem, szórakoztató fiú lesz.

Férfi: Remélem, szeret dugni.


Nő: Biztos jóképű. Amikor a barátnőm szólt a randiról csintalanul nevetett.


Férfi: Lehet, hogy nem jó nő. Amikor a barátom szólt a randiról nevetett a rohadék.


Nő: ummm... szexis bugyit veszek.

Férfi: Nem veszek alsó gatyát, igy gyorsabban tudok vetkőzni.


Nő: Remélem, szép háza és jó autója van.

Férfi: Remélem, segít kifizetni a számlát.


Nő: Biztos meghív egy elegáns étterembe vacsorázni .

Férfi: Hova vigyem, pizzeria vagy Mc'Donalds?


Nő: Remélem, nem talál könnyűnek, hogy csak így találkozok vele.

Férfi: Kis kurva, ha hajlandó csak így találkozni velem.


Nő: Ezt a finom parfümöt fogom használni.

Férfi: Meg kell fürdenem. Remélem nem fölöslegesen.


Nő: Biztos udvarias lesz. Kinyitja majd az autóajtót nekem.

Férfi: Remélem, szereti az orális szexet.


Nő: És ha nagyon rámenős? Ha szimpatikus nem bánom.

Férfi: Dühös lesz, ha a lényegre térek? Nem akarok időt vesztegetni.


Nő: Remélem, kedves lesz, meg tud hallgatni és érteni...

Férfi: Remélem, nagy csöcse és jó segge van.


Nő: Remélem, szeret beszélgetni érdekes témákról.

Férfi: Remélem, nem dumál sokat és jól mozog az ágyban.


Nő: Biztos egy talpra esett férfi, akinek konkrét tervei vannak a jövőre.

Férfi: Biztos, hogy csak gumival hajlandó.


Nő: Milyen lehet az arca? Borotvált vagy borostás?

Férfi: Milyen lehet a puncija? Borotvált vagy szőrös.


Nő: Ugyanúgy hívják, mint az ex-barátom.

Férfi: Bassza meg! Hogy is hívják?

45. Bcicus (válaszként erre: 4. - KIRA7)
2007. aug. 16. 04:03

Ilyeneken nem szabad társat keresni, mert manapság a regisztráltak 95% csak szexet akar, vagy msn szexet.


Ami a topic témát illet.

Ugyan én nem az első rnadin bújtam ágyba az illetővel, mert akkor nem voltak meghozzá a feltételek (nem volt hol), de aztán másodszor igen, és már az első éreztettem vele, hogy mi a helyzet és ő is velem.

Ez több mint 2 éve volt. Most tervezzük a lakás vásárlást.

De a régebbi kapcsolataimban sem nagyon húztam az időt, csak a legelsőnél, mikor elvesztettem a szüzességem. De már az elejétől kezdve volt kocsiban ez az, csak maga az aktus nem.

Szóval szerintem nem baj az, ha az ember idejében megtudja szexuálisan milyen a másik, hiszen lehet, hogy halálosan beleszeretsz, de nem képes téged kielégíteni.

44. Ani26
2007. aug. 16. 01:04

Egy nőnek okosan kell netes társkerizni. Ha valaki alapból bunkón adja elő magát, ne is várjon választ. Nem is randiznék egyből, azért néhány levélváltás kell. És tudni kell olvasni a sorok között.

És szerintem a nők is hibásak ebben. Néha látok olyan képeket, hogy nem csoda, ha valaki csak a szexet akarja egy olyan nőtől, akinek a fotóján mindene kint van. És néhány elég "érdekes" bemutatkozó szöveget is olvastam.

Az ilyen pasikat meg akivel Léda38 találkozott, a helyszínen ott hagynám, azonnal. Legyen már bennünk ennyi büszkeség.

Persze, ha valakinek jó így és nagyon elragadja a hév, hát legyen. De akkor készüljön fel, hogy lehet, hogy dobni fogják. Az egyéjszakás sztori csak akkor működik, ha mindkét fél tisztában van az érzéseivel.

43. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 11. - F124753f33)
2007. aug. 14. 17:18
igenis nekem érdemes volt társkerin keresgélni:-)
42. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 36. - 754c7e07c3)
2007. aug. 14. 17:15
először csak úgy összefutottunk,de az igazi talinkon hmm nálunk is volt szex...és én nem is ismertem előtte...és az sem baj ha elitélendő...25évesen a második pasi volt az életemben és remélem utsó...szóval én nem itáélem el magam érte:-)
2007. aug. 14. 17:01
Nálam ez teljesen kizárt dolog! Mindig is az volt! :)
2007. júl. 27. 01:28
Randi?? XD Véletlen találkozás a kiszemelttel kihagyhatatlan alkalom!! Nekem bejött és 10 hónapja tart...kölcsönös volt elő pillanattól és soha nem fogom megbánni!! Azóta volt már másik ilyen kihagyhatatlan pasi is, rá 2 éve pályáztam és lám, most ő kezdeményezett. Bomba pasi nagyon...nem lehetett kihagyni!!!
39. Doricica (válaszként erre: 24. - Pisti70)
2007. júl. 26. 23:18
Teljesen igazad van!
2007. júl. 26. 23:13
Soha!!!! Ez szerintem nagy naivitásra vall, ..., a férfi szemében is.
37. Vica30
2007. júl. 26. 23:05
Attól függ mennyire ismerted meg az illetőt. Ehhez olyan hangulat vagy légkör kell - belefér. Nem minden esetben.
2007. júl. 26. 22:50
Én az első randinkon szexeltem a férjemmel de előtte 2 évig barátok voltunk. Így sem szabad, és elítélendő? Adott helyzet mindig hoz valamit. Nem mindig baj, ha van szex az első randin.
2007. júl. 26. 22:46
Kicsit korai nekem... de nem itelek el senkit...
34. rosewood (válaszként erre: 24. - Pisti70)
2007. júl. 17. 09:33

Ez szép és jó lenne, igazad is van, de nem működik a csak szex, csak akkor, ha EGYSZER vanolyan. Többször megindul az érzelem valakinél Általában a nőnél.

A topikhoz: első randin csak akkor szabad szexelni, ha az alapszabályzatban benne van, hogy akkor csak szex! :) De mint írtam, ez meg nem műxik... :P

2007. júl. 17. 09:23
elitélendő.
32. cskata (válaszként erre: 30. - F124753f33)
2007. jún. 18. 19:43

nyilván nem voltál még olyan helyzetben, amikor már "csak ez maradt"...!:)

én is úgy voltam vele sokáig, hogy "na, azért itt még nem tartunk!" - aztán mégis eljutottam oda és értékes embereket ismertem meg (mert nem csak "defektes pasik" regiznek társkeresőn..)! sőt, engem nem találtak meg szerencsére a perverzek - bár nem is válaszoltam mindenkinek, erősen szelektáltam..;)

Persze nem kell azon görcsölni, hogy minél előbb társat találjon az ember - ismerkedni, levelezni, kommunikálni kell és ha mázlink van, akkor még szerelmesek is lehetünk a végére..:)

(persze nem árt, ha ezt a másik fél is így gondolja és nem akar rögtön házasodni..:))

31. Ancsika000 (válaszként erre: 24. - Pisti70)
2007. jún. 18. 19:30
Valóban tisztázni kellene, hogy valaki csak azért van fent egy ilyen oldalon, mert szexelni akar, csak sajnos ezt nem sokan teszik így. Ha azonban már asz elején megmondaná, akkor semmi gond nem lenne! Így viszont többet ártanak, mint használnak!
30. f124753f33 (válaszként erre: 28. - Cskata)
2007. jún. 18. 16:40

Hát sok sikert annak, aki így próblkozik!- komolyan minden szarkazmus nélkül :)


Én a véleményemet megírtam, arról nem tehetek, hogy nem egyezik a tiéddel! Én másképp látom. - ennyi.

29. gyopár (válaszként erre: 28. - Cskata)
2007. jún. 18. 16:38
Teljesen egytértek veled.
28. cskata (válaszként erre: 11. - F124753f33)
2007. jún. 18. 14:29

"Már ha csak azt veszed, hogy az nem kerek eleve, ezek az emberek miért nem az "ÉLET"-ben keresnek párt?" - ezt ugye nem gondolod komolyan..?:)

- talán mert ritkán járnak szórakozni, így nincs lehetőségük élőben ismerkedni..

- vagy talán mert nincs túl nagy baráti/ismeretségi körük - az életükben "fix" emberek vannak, így ritkán találkoznak az ismerősök ismerősével (mivel már mindet ismerik)..

- talán a munkahelyük sem olyan, ahol jönnek-mennek az ügyfelek, idegenek - így ez is kilőve..

- vagy talán mert ez egy kicsit "célirányosabb" dolog, mint hogy kószálok a városban és remélem, hogy adódik egy olyan helyzet valamikor, amikor megismerkedhetek valakivel..


Ezt az idézetet pont egy "ilyen" oldalon olvastam valamikor: "Nem az a lényeg,hogy HOL ismerkedsz, hanem, hogy KIVEL!"

2007. jún. 18. 14:12

Sziasztok!


A netes társkereséshez szeretnék hozzászólni. Elhiszem, hogy egy pár csalódás után, ráadásul ilyenek után, amiket írtatok, az ember föladja és általánosít. De ne tegyétek!


Én és a férjem egy internetes társkereső oldalon ismerkedtünk meg, és egy múlva összeházasodtunk. Jelenleg három éve vagyunk házasok, ami tudom, hogy nem sok idő, de nagyon boldogok vagyunk egymással.


A netes párkereséshez sok idő, türelem, óvatosság, nagyon-nagy emberismeret, olvasni tudás a sorok között (és valószínűleg még sok minden más is)szükséges. És tényleg nem szabad azonnali eredményt várni. Én úgy 8-10 hónapot voltam fönn egy oldalon, ő több mint egy évet. De sikerült.

26. Léda38 (válaszként erre: 23. - Ancsika000)
2007. jún. 13. 22:38
Igen, igazad van, elvette a kedvemet a netes társkereséstől. Pedig ez nem más, mint ÁLTALÁNOSÍTÁS, amit normális esetben elutasítok. Hiszen csak egyetlen egyszer voltam ilyen jellegű randin, egyetlen pasit ismertem meg így. Mégsincs kedvem már hozzá...
25. Venes (válaszként erre: 24. - Pisti70)
2007. jún. 13. 07:58

Persze, hogy nincs vele baj.

De ne felejtsd el, hogy még ti elvárjátok, hogy ezt a dolgot, amit leírtál megértsük nektek, férfiaknak, addig nektek is meg kellene azt értenetek, hogy mi meg ilyenek vagyunk.

Ettől szép a világ, hogy ebben is máéshogy gondolkodik a két nem. Csaka költsönös megértés lehet a megfelelőút, de hát az ugyebár nehezen megy, mert tényleg annyira máshogy gondolkodunk...

24. pisti70 (válaszként erre: 23. - Ancsika000)
2007. jún. 13. 07:55
Szerintem nincs azzal gond, ha csak szexet akar valaki, de nem árt mindjárt az elején tisztázni ezt. Persze-persze, a nők többségében a nemi vágy felkeltéséhez érzelmek is kellenek, ezért nem lehet egy férfinak rögtön a dolgok közepébe vágni. Ezért aztán alakoskodnak, megjátszák a fehér lovon jött herceget. Végül persze minden kiderül és marad a csalódás, meg az általánosító vélemény: minden férfi szemét.
2007. jún. 12. 21:50

Egy ideig én is próbálkoztam társkereséssel a netenb, de nem jött be!

Sajnos azok az emberek, akik csak szexpartnert keresnek, vagy csak szórakoznak, elveszik az kedvét azoknak, akik tényleg komolyan gondolják! manapság mindena szex körül forog!

Én szerencsés voltam, mert a pasi, aki eljött a randira elég rendes volt, jót beszélgettünk de ennyiben is maradt a dolog és nem is volt tolakodó!

22. e71af41436 (válaszként erre: 21. - Pisti70)
2007. jún. 12. 21:21

Hát nekem is ez a véleményem.

van egy barátnőm,akinek végignéztem nem egy társkeresős próbálkozását és az ő tapasztalatai alapján tudom,hogy ha egy ilyen ismeretség után az első este az ágyban végződik,akkor nem lesz még egy este...


szomorú de igaz.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook