Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első lombikom... fórum

Első lombikom... (beszélgetős fórum)


13. Kri1978 (válaszként erre: 6. - KovácsnéRami)
2012. okt. 26. 13:07
Nálam III. státuszú endometriával műtöttek júliusban! Férjemnek kevés, és nem elég mozgékony!Konkrétan csak lombikkal lehet baba!!!
12. Kri1978 (válaszként erre: 10. - Pieta4)
2012. okt. 26. 13:05

Szia!


Minek kell aszpirin, antibiotikum?

2012. okt. 26. 11:42

Én is nagyjából ezeket kaptam! Mindjárt az első naptól kell szurni a gonapeptylt, ezzel együtt elkezdeni a prednisolont, az aszpirin protectet és a Zitrocint(ezt kell a férjemnek)+ cvitami+terhes vitamin. A 3. naptól kell ezek mellé szurnom a Gonal F-et 150NE, meg egy ampulla merinalt. 6. nap UH és ott megmondják higyan tovább.

Én is hallottam hogy a gravidába van A vitamin, ezért vettem elevitet, de abba is van! 5000ért megvettem mostmár beszedem! :)

10. pieta4 (válaszként erre: 9. - KovácsnéRami)
2012. okt. 26. 11:22

Már 21. naptól van szuri. Mi a 24. napomon voltunk dokinál, azt mondta már aznap szúrjak. Gonapeptylt kell szúrni, s a ciklus 3. napjától Pergoverist. Kell még Aszpirint, Prednisolont szedni, s egy 3 szemes antibiotikumot ( ezt a férjnek is ), terhesvitamint. Gondolom Te mást kapsz.

Amúgy az Eleviteseknek jelzem, hogy a doki szerint nem lesz egy darabig, mert átalakítják. A vitamin miatt és túl sok minden van benne, ami nem is kell. Én ezt úgy oldottam meg, h minden másnap szedem csak, s a közti napokon folsav és még 1-2 vitamin.

2012. okt. 26. 11:06
Az én progim mindig alacsony szokott lenni, csak hébe-hóba volt peteérés. A hosszú protokoll miből áll?
2012. okt. 26. 10:55
Sziasztok! Gondoltam, én is bekukkantok ide:) Nekünk is most kezdődött az első lombik. Hétfőn már Uh, nézik a tüszőket. Hosszú protokoll. Nekem azt mondta a doki, hogy lombiknál nem olyan jó a magas progeszteron, mert gátolni kell, hogy 1 domináns tüsző legyen, hanem sok kicsi tüszőcskét kell érlelni. Nem tudom, mi számit magasabb proginak. Nekem mindig 60 felett szokott lenni, most 40 körüli. Szerintem az is számíthat, hogy ki milyen nőgyógyászati műtéteken van túl ill. milyen betegsége van. Talán attól is függ, hogy milyen protokollt írnak, hogy az adott doki mire esküszik.
2012. okt. 26. 10:40
Kukuc és orokbefogadnank! Köszönöm a drukkot! Puszi neketek!
6. KovácsnéRami (válaszként erre: 3. - Kri1978)
2012. okt. 26. 10:40

Szia!

Igazából nem tudom miért a rövidet kaptam! A hormonok mostmár rendben vann, szépen be lettek állítva bogyóval. Nekem az alap betegségem PCO és inzulon rezisztencia! Ez melett enyhén emelkedettebb volt a TSH. De most úgy érzem és a labor is mutatta hogy helyén van minden. Csinálom a IR diétát, kondiba járok, fogytam 12 kg! Jó minden! A páromnak is van baja, neki egyszerűen elfogytak a spermiumok! Tavaly decemberben még 25 millió volt, inszemkor májusban már csak 10, következő vizsgálatnál 8 és most keményen tartja a 2milliót, amik nem nagyon mozognak! Nekünk mindenképp indokolt ez a lombik! Nálatok kivel mi van?

5. orokbefogadnank (válaszként erre: 1. - KovácsnéRami)
2012. okt. 26. 09:19
nagyon drukkolok nektek!!!
4. kukucz (válaszként erre: 1. - KovácsnéRami)
2012. okt. 26. 09:13

Szia Rami!

Sok sikert,nekünk az első sikerült!Követni fogom,hogy mi történik Veletek!

2012. okt. 26. 08:39

Szia Rami!!


Én a SOTE-ra Pestre járok.. Mi is kész vagyunk a kötelező protokollal.. Most a mensimet várom utána kell telefonálnom.. Az első lombikot a Soten hosszút csinálnak... Miért csinálnak neked rövidet? mi alapján döntötték el nálad, h rövid.. Neked a hormonjaid rendben voltak? Üdv

2012. okt. 26. 08:31
Mi Pécsre járunk a párommal. Nagy nehézségek árán tegnap végre megkaptuk a recepteket. Már csak a mikulást várjuk és indulunk ezen a nehéz úton. Rövid protokollt kaptam.
2012. okt. 26. 08:29

Sziasztok!


Én most kezdem el életem első, remélem utolsó lombikját, aki hasonló cipőben jár tartson velem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook