Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Első kocogásomat 2 perccel kezdtem fórum

Első kocogásomat 2 perccel kezdtem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. nov. 1. 23:17
Ne kocogj,hanem inkább nordic walking-olj,míg hozzászoksz a terheléshez.Az ízületekkel nem lehet játszani!pikk-pakk szarrá mennek,utána meg azért nem tudsz majd mozogni!
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 8d8590e99d)
2015. nov. 1. 23:12

A lényeg, hogy elkezdtél mozogni. Mint előttem már írták, nem szabad lenne a lábad terhelni, mert nem érzed, de nagy kárt tehetsz az ízületeidben.

Van Norbi Duci tornája, a neten megtalálod , próbáld azt ki, valamint szoba biciklizz, vagy ha van kedved kerékpározz az utcán.

Sok sikert az életmódváltásodhoz!

6. timycat (válaszként erre: 2. - 8d8590e99d)
2015. nov. 1. 23:09

Egyáltalán nem gáz! Valahonnan el kell kezdeni, lesz ez sokkal jobb csak kitartás kell hozzá! Meg némi légzéstechnika


Hol futsz? Ilyenkor - télen - nem szerencsés szabadban elkezdni a futást; nincs kialakult légzéstechnikád, nem szokta meg a szervezeted és könnyen megfázhatsz, megfázhatnak az ízületeid is. Aztán emiatt elmehet a kedved az egésztől. Nem vagyok futógép-hívő, de most már szerintem célravezetőbb lenne teremben futni.

Ha pedig sok a túlsúlyod én inkább bicajoznék, sífutó vagy elliptikus trénert használnék futás helyett.


És ugye fogyáshoz elengedhetetlen egy jó étrend. Az étrend sokkal többet számít fogyásnál mint a mozgás, ha a 2 együtt van az a tökéletes.

5. lanadelqueen27 (válaszként erre: 4. - 8d8590e99d)
2015. nov. 1. 23:06
Persze, de ha hosszútávon műveled annak ellenére, hogy nem bírod, a szívednek is baja lehet, a bokádnak, térdednek, ráadásul maradandóan. Akkor először a sima gyaloglással kezdd, hogy egyáltalán hozzászoktasd magad a terheléshez. Magazinokkal, internettel ilyenkor ne törődj, mert nem a túlsúlyosokra szabják a gyakorlatokat -tapasztalat-.
4. 8d8590e99d (válaszként erre: 3. - Lanadelqueen27)
2015. nov. 1. 23:02
A tornával ugyanígy voltam, mondjuk azt 5 percig bírtam... de kapkodtam a levegőt. Egyébként azért gondoltam a futásra (vagy valami olyasmire) mert lánykoromban imádtam futni, tornázni viszont nagyon utálok. Egyébként nem fáj a térdem, semmi panasz, csak izomláz a combomban de az elvileg normális :)
3. lanadelqueen27 (válaszként erre: 2. - 8d8590e99d)
2015. nov. 1. 22:58
Én is túlsúlyos voltam, és elkövettem ugyanezt a hibát. Utána, hogy ezt láttam, nem is futottam többet. Szanaszét fogod terhelni a térded, gondod is lehet abból, ha nagy súlyfelesleggel megterheled magad. Kezdd tornával, gyorsított sétával.
2015. nov. 1. 22:48
Sziasztok! Túlsúlyos vagyok és fogyni szeretnék, ma elkezdtem kocogni amit 2 percig bírtam, majd szédültem és kapkodtam a levegőért. Hogy emelhetném az időt? Van aki ugyanígy kezdte és sikerült neki?
2015. nov. 1. 22:46
Első kocogásomat 2 perccel kezdtem, ez nagyon gáz?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook