Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Először szex, majd utanána mondjuk ki, hogy kapcsolatban vagyunk? fórum

Először szex, majd utanána mondjuk ki, hogy kapcsolatban vagyunk? (beszélgetős fórum)

1 2
34. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 15:47
Ez csak vergődés.Inkább olyannal foglalkozz szerintem aki őszintén érdeklődik irántad.
33. temmp (válaszként erre: 32. - Mimóza07)
2022. dec. 4. 15:20

Szerintem nagyon nagyon sokat változtat a dolgokon, hogy előbb van-e valalmifajta egymás felé elköteleződés és utána szex, vagy csak a FI meg lesz csinálva és el lesz dobva.


FI nem szexkapcsolatot szeretne. Annak is megvan a maga varázsa, és jó is az, ha mindkét fél kölcsönösen elfogadja, hogy semmi több.


FI írta, hogy nem tudja elengedni magát szex közben, csak úgy.

Ha lefekszik vele, lesz egy jó esetben közepes szex, aztán a pasi lelép, meg fogja bánni. A pasi meg meséli 2 sör melett a haveroknak, hogy na ez bevette a dumát, hogy kapcsolatot akarok, meg is volt, pipa.

2022. dec. 4. 15:07
Szerintem te vagy ódivatú. Semmit nem valtoztat a dolgokon ha hamarabb szexelsz mint ahogy járnátok. Szex utan ugyanúgy mondhatja hogy nem jössz be nekem, így is úgy is. Bar en inkabb azt érzem ebből a sztoriból hogy semmit nem akar tőled. Egy potyaleső. Lehet több vasat is tart a tűzben. De attól meg szexre jó lehet. ;)
2022. dec. 4. 15:02
Nem gondolom,hogy ezt így ki kell mondani,hogy “Akkor mi most együtt járunk!” Viszont az nagyon gáz szerintem,hogy kijelenti,hogy ő annyira akar veled lenni,de előtte le kell feküdnöd vele… Jézusom!!!! Menekülj egy ilyen nyomoréktól!!!!!
30. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 14:21

Ezeket érdems volna meghallgatnod:


[link]


[link]

29. temmp (válaszként erre: 27. - Secret8)
2022. dec. 4. 14:10

Szerintem jó, ha tisztázzák, hogy mindenki ugyanazt a filmet nézi-e.

Mikor jönnek a problémák, pl. a pasi más nők után kajtat és a nő szóvá teszi, akkor ne legyen szeppenés, hogy de cicuka, mi nem vagyunk egy pár, csak hetente 2x megduglak és moshatod a zoknim is, de nem vagy a barátnőm, jóhogy megyek a csajok után.


Szerintem fontos tisztázni, legalább annyit, hogy akkor ezentúl 1-1 felállásban vannak.

28. csikil4ny (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 14:02
Mi nők hajlamosak vagyunk többet/mást belelátni a helyzetekbe...
2022. dec. 4. 13:51

Minek ezt egyáltalán kimondani? Ha való an kapcsolatban vagytok, azt érzed.

Kimondani a szeretleket kell, aztán meg az igent.

26. Ágio8405 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 13:38
Ez nagyon gáz. Szerintem lépj tovább.
25. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 13:36

Ha veled szeretne lenni, akkor veled lenne. Nem tűnne el hónapokig miután elmondtad neki, hogy mi bánt.

Nyílván nem mondhatja, hogy dodb szét a lábaid cica, megd..ak, aztán majd eltűnök megint pár hónapra, de majd jövök, ha megint használni akarlak.

Kell valami duma amit te megeszel (veled akar lenni), hogy te biztonságban érezd magad és megdönthessen.

24. temmp (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 13:33

Na ha ebből nem egyértelmű, hogy miért akarja a szexet erőltetni, akkor semmiből.

Semmit nem tesz igazából érted, hogy örömet okozzon, hogy veled legyen. A szexet még ki akarja valahogy erőltetni, aztán majd szépen lelép.


Ha van egy kis önbecsülésed nem dőlsz hanyatt és szépen elengeded ezt az embert.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Érdekes73)
2022. dec. 4. 12:11

Jó fél évvel ezelőtt kezdtünk el néha találkozni. De nagyon monoton volt, találkozunk, beszélünk és semmi. Elmondtam neki, amire az volt a reakció, hogy nem találkoztunk utána hónapokig. Gondoltam felfogta, hogy számomra unalmasak ezek a találkozók, átértékeli a dolgokat és elindul más irányba.

Semmi, ugyanaz van most is, megint hívott, hogy találkozzunk, ugyanarra a helyre, ugyanazzal a programmal… Szeretnék vele találkozni, de nem úgy, ahogy eddig…

Említettem neki, hogy kellene egy kis megkörnyékezés, egy kis “udvarlás”, de semmi. Én igénylem, ő nem képes rá, vagy nem akarja megtenni…

22. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 09:26
Ezt miért nem vele beszéled meg? Ha meg tudjátok beszélni, akkor már van egy alapotok a közös jövőhöz, ha nem, akkor tudsz egy dolgot...
2022. dec. 3. 15:07
Nekem a nárcisztikus párom volt ilyen. Mindent megtett, hogy ne tudja nemet mondani, hatott az érzékekre rendesen. ( Tudom, lehet akaratgyeség) Belementem. Aztán megkérdezte, most már kapcsolatban vagyunk? Egy hónap se telt bele az összeköltözést erőltette, mert ...... jött a duma ( Akaratgyengeség, tudom) , de belementem. Jónatács, ne siettesd a dolgokat. Ha nem mondod ki, hogy kapcsolatban vagytok, akkor még ő lesz megsértve, mert egy kur@a leszel a szemében. ha nem költözöl össze vele, szintén, csak kihasználtad a szexért. Nemhiába mondják, hogy mindennek megvan a maga sorrendje. A késöbbi nárcis viselkedésről még nem is írtam semmit. Időbe vagy még Menekülj. Aki szeret, az tud rád várni!
2022. dec. 3. 14:39
És mióta tartjátok a kapcsolatot egyáltalán?
19. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 13:34
Mennyit találkoztok hetente ?
18. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 13:30
Ezt a megbeszéljük hogy járunk dolgot sosem értettem. Kit vársz? Kérdezte meg hogy járunk??? Mint tini korban…. Szerintem annak egyértelmű jelei vannak ha már együtt vagytok. Csókolózás, randik, kézen fogva sétálás, keresitek egymást ha nem vagytok együtt stb…
17. kelep3
2022. dec. 3. 13:22

Nekem ez nagyon riasztó lenne. Szerintem teljesen normális, hogy előbb valamennyire el akarsz köteleződni, mielőtt lefekszel vele. Ha vársz, azzal semmit sem veszíthetsz. Legfeljebb egy pasit, aki nem bír várni/elköteleződni.

Persze ezzel nem mindenki ért egyet, ma mást sugall a világ, de szerintem hallgass a saját megérzéseidre.

2022. dec. 3. 12:21
Ha két ember szimpatikus egymásnak, van közös témájuk és működik a kémia, akkor a szex csak másodlagos. Úgyis össze fog szokni a testük és az igényeik később.
2022. dec. 3. 11:48

Nem is olyan nagyon régen láttam egy amerikai filmet.

Tán New Yorkban játszódik.

Hatalmas hóesésben a srác elakad és becsönget egy lakásba.

Természetesen egy fiatal lány nyit ajtót.

Halad a sztory.

A lány mondja talán előbb szeretkezniük kéne mielőtt komolyabb dologba kezdenének.

A történet természetesen kiteljesedik.

Mi lehet a film címe?

Valaki esetleg?

14. kunigunda33 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 10:32
amit én ebből értek vagy kiolvasok inkább az, hogy a kötődés élménye vagy nehezen érkezik meg vagy egyfajta blokk alatt van. Mind két eset azt sugallja nekem, hogy lehet valamikor egy sérülés ért ezen a területen azért vannak érzelmi gátaid. A kötédési formánk szoros kapcsolatban van a bizalom kérdéskörével és sokszor erről nem is tudunk. Már mint nem tudjuk, hogy a reakciónkat ez működteti. Én például szorongva kötődök. (ez sem kellemes.) Adj magadnak időt és ne gondold, hogy abnormális ami történik. El kell fogadni: neked ez így a normális. (nem működünk egyformán.) Sokszor idő mire belenyugszunk, hogy valóban a másik fél a partnerünk. Hajrá!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Bichi)
2022. dec. 3. 08:35
Bármiről el tudunk beszélgetni, elég nagy ezen a téren az összhang. A kémia is megvan, ezért nem is igazán tudom elképzelni azt, hogy ne működne a dolog. Viszont nekem van egy hülyeségem, de én valamiért nem tudom elengedni magam úgy, hogyha megfordul ez a sorrend és először van a szex. Míg nem alakul ki részemről kötődés, a szexet se tudom úgy megélni, és ez hosszútávon bukta. Nem hinném, hogy csak szexre kellenék neki, mert ahhoz túl sokat ostromolt és azért beszéltünk mi olyan dolgokról, amikről más emberrel nem. Sokszor olyan érzésem van, mintha olyanok lennénk, mint egy pár, de mégsem… mivel ez nincs felhozva soha témának…
2022. dec. 3. 00:16
Nekem rögtön az fordult meg a fejemben, hogy lehet, hogy csak ki akar használni. A pasasok elég sok mindent mondanak, csak hogy szexhez jussanak. Nem lehet tudni sajnos.
11. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 21:43

Az előbb szex tényt még értem, de hogy ez így kimondva legyen, olyannal még nem találkoztam, pedig én sem vagyok egy mai csirke :)

És igen, jó szex nélkül nincs jó kapcsolat, de hiába a jó szex, ha amúgy meg semmi közös témátok nincs. Szóval hogy melyik előbb, szerintem tök mindegy, de ha valaki azt mondta volna nekem, hogy ha nem szexelünk előbb, akkor nem járok veled, hát tuti elküldtem volna a fenébe...

2022. dec. 2. 21:12
Valamikor előbb jön a szex, mégse mondják ki utána hogy együtt vannak, a pasi is leléphet, szóval ez lutri. Szerintem csak le akar tesztelni téged. Tudod, mint amikor kipróbálsz egy elektronikai cikket és ha tetszik, megveszed.
2022. dec. 2. 21:10

Nekem volt olyan, hogy először szexeltünk és utána mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, olyan is, hogy együtt voltunk és csak utána szexeltünk, na meg olyan is, hogy szexeltünk, de nem lett belőle semmi.

Egyiknél sem a címke-szex sorrend volt a döntő

8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 20:55
Eddig hányszor találkoztatok?
2022. dec. 2. 19:30

Én már nem vagyok túlfiatal, azaz simán lehetnék ódivatú is;)


De mindig is azt vallottam, hogy a szex kipróbálása nagyon fontos, mert milyen lenne egy olyannal együtt élni, akinek teljesen más az igénye?

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 19:30
Ha nem vagy jó az ágyban, nem fog veled járni. Kb ezt jelenti amit akar. Szóval szedd össze magad :D
5. Channa* (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2022. dec. 2. 19:28
Ezt sosem értem én se...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook