Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elnézegettem a villamoson két meleg párt, akik olyan... fórum

Elnézegettem a villamoson két meleg párt, akik olyan... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

22. birebora (válaszként erre: 6. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 21. 18:51
Pontosan.
21. Soufflet (válaszként erre: 19. - Főnix3)
2023. febr. 21. 18:37
Maradjatok Luftival!
20. Soufflet (válaszként erre: 18. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 21. 18:35
En ket kulon parnak gondolnam oket, vagy mormon bzik?
19. Főnix3 (válaszként erre: 18. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 21. 18:31
Azért nem tűnt fel, mert te értetted,mert meg akartad érteni mire gondol a Fi.Más meg a kákán is csomót keres.. :)
18. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 15. - Globus)
2023. febr. 21. 17:43

a két meleg pár az tényleg 4 ember, de ez nekem fel sem tűnt.

Te millen sasszem vagy..-))

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Soufflet)
2023. febr. 21. 16:36
Te most vagy nagyon okos vagy, vagy nagyon tap** vagy mindkettő. Bocs!
16. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 12. - PöttyösPanka)
2023. febr. 21. 16:16
Pontosan.
15. globus (válaszként erre: 9. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 21. 16:05
Én azt szűrtem le, hogy négyen voltak...
14. Soufflet (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 16:02

Kislany, te nyaltal mar puncit?


Meg regen meno helyeken fotosok maszkalnak, es en csajjal smarolva felkerultem.


Te most kitalaltal valamit, mert elkeseredett vagy.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen ;)

Leporolod magad, es tovabbmesz! Mindig van elore.

13. Soufflet (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. febr. 21. 15:52

En megcsaltam ujra a volt ferjem,es ezert mondtam, hogy valtunk. Es qrvara ugyanolyan volt.

Egy nap a postan naaagy szamlat kellet feladni, es erre vett egy kapakos sorsjegyet. Lottozni sem szokott. A volt ferjem is ezt csinalta.

Akkor atgondoltam az egeszet. Es eszrevettem par dolgot. Egy hete engem csalt az exevel.

Soha nem ismerte be, de tudom.

12. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 21. 15:48
Én is így értelmeztem. Szerintem az is releváns, hogy egynemű pár volt, mert ahogy én gondolom, kevesebben vannak, így nyilván kisebb az esélye, hogy egymásra találnak. De a hangsúly egyáltalán nem itt volt a vallomásban, hanem az összhangon és a szerelmen. Ha a FI épp ilyen hiányt érez, akkor akár egy galambpárról is eszébe juthatnak hasonlók. Méghozzá anélkül, hogy érdekelné az ornitológia világa.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 21. 15:47
Igen, azt hiszem csak te értetted meg, mire célzok. Köszi.
10. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 15:42

A szerelmet meg a kapcsolat minoseget nem a nemek hatarozzak meg.

Amugy meg ne legyel irigy, "b.ziveres", csak mert b., meg mindig van.

Mikor engem elhupalt egy elmebeteg hulye, aki egy regi baratom faszija volt, eltuntek vele a rendorok "elbeszelgetni". Nagyon sok eroszakos cselekmenyt muvelt, drogot arult, lopott cuccokkal seftelt, de semmi ugy nem vitte a birosagig bizonyitek, tanuk hijan.

Miutan szarra vertek a rendorok, nem mert a kozelebe jonni.

Tudom, hogy b.ziveres volt, amugy nem csinaltam volna, de megerdemelte a kis carhazi, aki rogton nem volt kemeny legend, ha nem egy 50 kilos not utott 30 kg folennyel.


Az esetem felre teve, szerintem sajnalatos, hogy ilyen megeshet.


Es mint biszex mondom ezt.


Meg az emlitett barat mondta: nagyon mas, ha soha nem lesz olyan kozos project, mint egy gyerek.


Ez mar sok eve volt. Nem hiszem, hogy a szulei nem tudtak, mikor o 40 korul volt, de soha nem mondtak ki. Egy pasival lakott 5-6-7 evig, aki a partnere volt az orszag masik feleben. Soha nem latogattak meg oket.

Amig a szuleimhez visszakoltozott, soha nem vitt oda pasit. Egy kavera sem. Engem meleg szeretettel fogadtak. Mikor tukorjeg volt, marasztaltak, pedig koztunk soha semmi nem volt, mert nincs farkam, es cicivel rendelkezek.


Itt a csajok lofralnak kezenfogva, Londonba a pasik is, de Soha nem gondolnam, hogy errol jobb.


Es mikor 10 fele valasz van egy kitoltendon, hogy milyen nemu vagyok, az szamomra felhaborito.

Vagy fiu, vagy lany.

9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 7. - Dad1f54482)
2023. febr. 21. 15:35

Dehogy vagyok én szaki.

Én ezt szűrtem le a szavaiból, én így értelmeztem, nekem a szöveg is jól volt fogalmazva.

Aztán majd jön Fi és kiigazít..-)

8. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 15:15

Sajnálom, hogy ezt váltották ki belőled!

A harmónia nagyon kevés ember közt van meg. Anyám azt mondta mindig, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Nos,ez nem igaz,előbb utóbb így vagy úgy, de sérül az egyik, vagy mindkét félt. Amikor azt éreztem, hogy az első férjem irigy rám,el akart nyomni,minden téren el akarta venni azt az életkedvet, ami bennem van, akkor kellett volna lépnem, Kicsit bánom is, meg nem is, hisz ma egy erős nő vagyok.

Ezt azért meséltem el, mert nagyon sok ember megemlékszik azzal, amiben él, elfogadják azt, aki mellettük van, mert miért kapnék én jobbat, vagy a másik mitől lenne jobb, az is átver...stb..

Aki nem mer, nem nyer!

Miután elváltam az első férjemtől, belebotlottam egy gyökérbe.., mert még nem voltam lelkileg rendben, dobtam, majd addig cserélgettem,ismerkedtem, randiztam, beszélgettem, szórakoztam, hogy megtaláltam azt, aki pont olyan,mint én, akinek ugyan azok az álmai szinte, mint az enyém.Mind a kettőnknek azonosak az igényei, majdnem. :P

Lelki társam van, és ez az, ami nagyon szükséges, ahhoz, hogy harmonikus kapcsolatban éljek. Nekem fontos, hogy mikor egymás szemébe nézzünk is lássuk, hogy mi zajlik a másikban. :)

7. dad1f54482 (válaszként erre: 6. - 5d8fd6c5cb)
2023. febr. 21. 15:12

Te vagy a szaki :)


Csak fura volt, hogy hangsúlyt kapott hogy a pár meleg és ő pedig hetero. Kár volt egy ilyen rövid vallomásban két ilyen - ezek szerint felesleges - utalás a nemi irányultságra.

6. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2023. febr. 21. 14:56

Fi tényleg nem ezt mondta.

A hangsúly nem a meleg világon volt.


A meleg csak példa volt,mint ha azt mondaná:

azért akarok valakivel együtt lenni,mert szeretjük egymást, és együtt örömtelibbé akarjuk tenni a másik életét.

az egyetértés, szerelem, összhangon volt a lényeg, szembeállítva ezzel a saját sorsát, ahol becsapott, átvert nőként érzi magát.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2023. febr. 21. 14:02
NEM irigylem, áh nem érted...
4. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 13:28

Ne irigyeld a melegvilágot. Ott még rosszabb a helyzet, ha átverés, becsapás a szempont. 99% nem is keres csak alkalmit.


Nem tudom hány éves vagy, de egy idő után van már emberismerete a legtöbb embernek. Sok átverős, kamus pasi már egy kilométerről jól azonosítható. Mindig jusson eszedbe nem mind arany ami fénylik. Ne kizárólag a szemed után menj.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Dfc04c70e4)
2023. febr. 21. 13:25

Persze, ez így igaz, ahogy leírtad az első mondatodban.

Csak az elkeseredettség diktálta belőlem azt, ahogy megfogalmaztam.

2023. febr. 21. 13:24

Az, hogy kiből lesz átvert, becsapott ember, nem attól függ, hogy hetero,- meleg,- vagy leszbikus párkapcsolatban él.

Gondolod, hogy meleg párok közt nincs megcsalás, átverés, becsapás? Az, hogy akiket te láttál, és szerinted „olyan egyetértésben, összhangban, szerelmesen el voltak egymással” - lehet, hogy egy pillanatnyi állapot. Ki tudj, hányszor csalódtak már? Hányszor érezték magukat, átvernek, becsapottnak?

Azért bízom abban, hogy az, hogy „szerelmesen el voltak egymással”, nem azt jelenti, hogy olyat csináltak, ami a közízlést sérti.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook