Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmaradt a nőnapi köszöntés! fórum

Elmaradt a nőnapi köszöntés! (beszélgetős fórum)

1 2
márc. 25. 17:31

Szerintem Liliom10-nek van igaza a 2 hsz-ben. Nálunk sem, szüleimnél, nagyszüleimnél sem volt divat. Mondjuk nálunk azért sem hiányzik, mert szinte az egész február

ünnep, az utolsó napok egyfolytában.

Engem inkább feldühitenek a nőnapi köszöntők. Csak szül.napot és névnapot ünnepelünk.

FI-nek: ha olyan ünneplős, ünnepre vágyó a családod ill. Te is, keress hasonló partnert ! így nem lesz sértődés.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Andilaci)
márc. 25. 17:16
Mi nem?
márc. 22. 18:37
Nem
márc. 11. 01:04
nalunk meg nem is divat!
márc. 9. 18:54
Nálam nem , vettem virágot anyámnak és voltam tegnap a KÖKI Terminálban ahol felköszöntöttem minden nőt ahová csak bementem vásárolni és nő volt az eladó ( BKK ügyfélszolgálat , dohánybolt , posta , drogéria )
márc. 9. 16:45
Ha csak ennyi a bűne engem nem nagyon érdekelne. De rákerdezhetsz nem szamonkèrőn hogy ő nem szokta tartani? A te környezetedben szokást
37. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 16:34
Haragudnék.
36. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 12:05
Attól függ, szerintem kicsit ciki, főleg mivel még a lidlben meg felénk random az utcán is osztogattak 1-1 szál virágot a nőknek, férfiként égne a pofám, ha még a lidl is felülmúlna figyelmességben... :D Amúgy én mondtam a páromnak, hogy úgyis kapok a munkahelyemen, elég ha csak szóban mondja, nem kell virág, mert úgyis vesz nekem 1-2 hetente random csokrokat, de ennek ellenére kaptam 😅
35. csemár (válaszként erre: 32. - Bichi)
márc. 9. 11:59

Én szeretem az ünnepeket, a kötelezőket is.


Ezzel együtt is Veled értek egyet: nem jó az, ha elvárásaink vannak, pláne nem ilyen bagatell dolgokban.

Egy gyerek még mondhatja, hogy "pfúú, sz.rt se ért a tavalyi karácsonyom, mer' nem azt kaptam, amit kértem", de azért egy felnőtt nő, már engedtessék meg nekem, a párját ne annak alapján ítélje meg, hogy száz szál piros rózsát nyom-e a kezébe a nőnapon vagy egy szerény ibolyacsokrot!

Persze lehet így is, de akkor már nemcsak a "pasit" lehet minősíteni, de az illető hölgyet is.

(Már ha valakinek kedvenc szórakozása a minősítgetés.)

34. tumbo2 (válaszként erre: 33. - Jooeva)
márc. 9. 11:44
de attól függetlenül nagyon szerette az anyámat,mi csak púp voltunk a hátukon.
33. jooeva (válaszként erre: 23. - 55Judit)
márc. 9. 11:38

Hát elnézést....a válaszokat olvasva többsége arról szól, hogy ki mit kapott...páran minősítették FI párját...

Én is leírtam, hogy nekem milyen volt a tegnapom.

Ha a másik végletet írom, hogy apám soha a büdös életben nem vett egy szál virágot se anyukámnak, nekem meg főleg nem...attól sem lesz jobb a FI szájíze.

Max. szembesül vele, hogy vannak hasonló férfiak, mint az ő párja.

32. Bichi
márc. 9. 11:36

Én pont az ellenkezőjét gondolom, mint a többiek. Kimpondottan nem szeretem az ilyen kötelező ünnepeket (nőnap, anyák napja, Valentin nap, stb), mert nekem valaki ne azért kedveskedjen, mert azon a napon "kötelező", és ha nem teszi, akkor bunkó, hanem kedveskedjen, mert éppen rám gondolt, vagy meglátott egy szép szál virágot.

Szóval engem speciel hidegen hagyna, ha nem köszöntene a férjem, bár sosem tette még 31 év alatt.

És hát az is igaz, hogy a mai világban ez már nem annyira "elvárt", mint régen, amikor minden férfi kolléga hozott a nőknek egy csokor hóvirágot, most ahogy más is írta, már ez sem merül fel. Én az utolsó munkahelyemen csak férfiak között dolgoztam egyetlen nőként, nem is fiatalok között, mégsem történt meg a 8 év alatt egyszer sem :)

márc. 9. 11:25

Amúgy együtt dolgozom közel 50 férfivel de csak kettő mondott valamit nőnapra! Az arány szar, akárhogy is nézem! 😂

Abból egy Zoltán volt, akit én köszöntöttem, majd ő engem. 😂

30. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 11:22
Én mindig mondom minden alkalomra, nekem nem kell semmi! Kaptam egy képeslapot, komolyan jobban örültem, mint bárminek! Munkahelyen kaptam egy csomó virágot és ünnepeltünk is. Nekem ez elég.
29. eunuch
márc. 9. 11:10
Vérlázító!
28. globus
márc. 9. 11:09
Nem várom el, hogy azért ünnepeljenek, mert valaki " azt mondta". Ettől függetlenül kaptam kedvenc desszertemet, ha nem kaptam volna, akkor sem pityeregnék. 41 éve ismerjük egymás hibáit és jó tulajdonságait, egyiken sem tud változtatni egy szál virág.
27. ,zumba
márc. 9. 10:50

Talán otthon nem látta a példát.

Nagypapám, aki már nem tudott elmenni venni valamit nőnap alkalmából, szedett pár szál ibolyát a virágoskertből és átadta édesanyámnak és nekem.....Apukám sem feledte el: ha csak egy tábla Tibi csokit hozott, de hozott.

26. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 10:37

Lehet hogy nem így nevelkedett,,

Az én férjem sem.

Aztán ahogy látta milyen szokásaink vannak,,hogy ünnepelünk,,adunk egymásnak apróságokat,,belejött:))

25. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 10:22
Ha valakiben már a kapcsolat elején nincs figyelmesség, akkor attól a későbbiekben sem lehet sokat várni.
24. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 10:14
Ennél nagyobb probléma ne legyen köztetek!
23. 55Judit (válaszként erre: 22. - Jooeva)
márc. 9. 09:45
Nagyszerű! Ettől most a fórumindító biztos sokkal jobban érzi magát.
22. jooeva
márc. 9. 09:41

A párom és a fiam is megköszöntött és kaptam csokit is, 25 éve vagyunk egy pár.

A lányomat is megajándékozták.

Tegnapunk úgy telt a kolléganőmmel a laborban, hogy sorra jelentek meg a kollégáink felköszönteni minket nőnap alkalmából és kaptunk mindenféle finomságot.

Sőt, az elnök úrtól fréziát kaptunk.

Lidl-ben is minden női vásárló kapott 1-1 szál virágot.

Nekem baromira jól esett a figyelmesség.

Itt a hoxán is kaptam köszöntést, virág-jelet. Az is jól esett.

Bátyám felhívott a messziből és megköszöntött, fénypostával küldte a virágot :-))

21. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 09:16

Elég stabilnak érzi a kapcsolatot ahhoz, hogy elengedje a számára kényelmetlen dolgokat. Hogy egy szál virág átadása is kizökkentené a kényelmi zónájából, hát az már elgondolkodtató.

Nem kéne ezt a kapcsolatot átbeszélni?

20. semleges (válaszként erre: 17. - Mimóza07)
márc. 9. 09:08
Hát látod:)
19. semleges (válaszként erre: 17. - Mimóza07)
márc. 9. 09:07
Én meg a fejébe verném az alkalmakat (is):)
márc. 9. 09:05
Én is kaptam munkahelyen is, család férfi tagjaitól is.
17. Mimóza07 (válaszként erre: 12. - Semleges)
márc. 9. 09:05
Ennyit nem ér meg a szeretett nő? Egész évben főz rá. Meg ellátja a gyerekeit. 4500 ft meg smafu. Olyan semmilyenek lettek a pasik. Én visszahoznám a katonaságot is. :)
16. Enissa (válaszként erre: 10. - Enissa)
márc. 9. 09:03
És még innét is kaptam képeslapot, amire nem is számítottam. :) De jól esett.
15. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 09:03
A születésnapodon felköszönt? Vagy a névnapodon? Vagy a találkozástok évfordulóján?
márc. 9. 09:02
Amíg a faterom élt, ő az összes nőnek kedveskedett ilyenkor valamivel. Családon belül, persze. Felvásárolta az egész virágboltot szinte. Szerették nagyon a virágárusok. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook