Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elkötés utáni terhesség. Járt már valaki hasonló cipőben? fórum

Elkötés utáni terhesség. Járt már valaki hasonló cipőben? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. aug. 7. 10:01

Engem 2,5 éve kötöttek el 2.-ik császár után.

És azóta is rettegek,hogy mi lesz ha beesik egy 3.-ik baba!!

13. Flóra76 (válaszként erre: 11. - F8db0709b8)
2015. aug. 7. 09:05

Többféle műtéti eljárás is van erre vonatkozóan.Van,amelyik biztosabban visszafordítható.Ott meg azt iratják veled alá a műtét elött, hogy van esély a sikertelenségre....

Szóval az orvostudomány e része, a bürokráciával karöltve még elég gyerekcipőben jár.

12. Flóra76 (válaszként erre: 8. - Pzm3)
2015. aug. 7. 08:59
Azért nincs jogalapod, mert a műtét előtt,aláíratnak veled egy csomó mindent, többek közt azt is, nem 100 százalék, hogy soha többé nem esel teherbe.
11. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - Flóra76)
2015. aug. 7. 08:56
Azt írják,ha sikeres a művi meddővé tétel,nem lehet utána teherbe esni....szerintem nyugodtan perelhet,hisz nyilván nem sikerült a beavatkozás...
10. zebracsikó (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2015. aug. 7. 08:56

komolyan??


én úgy hittem, nem lehet perelni, mert előtte nyilatkozol, hogy tudomásul veszed, hogy ritkán, de előfordulhat terhesség

9. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Pzm3)
2015. aug. 7. 08:54
előtte tájékoztatnak, hogy igen ritka esetben mégis létrejöhet terhjesség, ezt alá is írod, így nem perelhetsz
8. pzm3 (válaszként erre: 7. - Flóra76)
2015. aug. 7. 08:54

Nem akart már gyereket,így elköttette magát.Az ember azt gondolja,ennél biztosabb módszer nincs.Miért ne perelhetne?

Viszont azt kívánom ,nehogy méhen kívüli terhessége legyen!

7. Flóra76 (válaszként erre: 6. - Pzm3)
2015. aug. 7. 08:49

Nincs jogalapod perelni.Az elkötés sem 100 százalék.

Csak sajnos nagyobb az esély a méhenkívülire.

6. pzm3 (válaszként erre: 3. - Taylor1977)
2015. aug. 7. 08:39

Gondolom azért köttetted el magad,mert nem akartál több gyereket...Most meg csodaként éled meg?Ez fura nekem!

Én mondjuk perelnék!

2015. aug. 7. 08:17

Szerintem mindenképp menj el egy másikhoz!

Drukkolok,hogy minden rendben legyen és gratulálok!

Írd majd meg mi volt! :)

2015. aug. 7. 07:32
Kissé megcsappant a bizalmam az orvosommal kapcsolatban. Ő csinálta az elkötést és most nagyon ragaszkodik a laparoszkópiához. Most olyan 5 hetes terhes lehetek.
2015. aug. 7. 07:31
Sziasztok! 3. gyermekem születése után elköttettem magam. És most megtörtént a csoda. Terhes vagyok! Mivel már van rutinom benne és nálam nagyon korán jelentkeztek mindig is a jelek, meg a teszt is nagyon halványan de már mutatja a második csíkot, ezért elmentem múlt héten az orvoshoz, ahol nem láttak még semmit. Most is voltam tegnap, még mindig nem látnak semmit. Viszont annyira rám akarják erőltetni, hogy laparoszkópiával nézessem meg magam mert biztosan méhen kívüli. Kislányommal is csak az első vérzést követően 2 hónappal látták először méhen belül. Akkor is eljátszották velem ugyanezt a cirkuszt. Viszont akkor még nem voltam elkötve. Nem számítottam erre a babára őszintén mondom, de nagyon akarom!!! Van esetleg valaki, aki így elkötés után esett teherbe? Mennyi az esély rá, hogy nem méhen kívüli?
2015. aug. 7. 07:29
Barátnőmet 3 császár után kötötték el aztán néhány évvel késöbb ikreket szült....beperelték a kórházat..nyertek.
2015. aug. 7. 07:26
Elkötés utáni terhesség. Járt már valaki hasonló cipőben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook