Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Eljönnél külföldre Svájcba bébiszitternek? Keresek egy kedves megbízható lányt! fórum

Eljönnél külföldre Svájcba bébiszitternek? Keresek egy kedves megbízható lányt! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. jún. 24. 20:28

Csillus, ha nem lenne családom, már a küszöbödön állnék :)

Hihetetlen hogy Beni hogy megnőtt, láttam a Nimródos képen :)Friss Levi kép nincs?

2011. jún. 24. 20:27

csillus én nem akarok beleszólni, de nem tartasz tőle, hogy amikor megkapja a szittered a tartózkodásit, és rájön, hogy a normál bébiszityó órabér nem 5 frank, hanem 15, akkor otthagy?


szerintem ez elég komolyan alul van fizetve, értem, hogy nincs pénzetek, de ez ne is haragudj, túlzás. a mcdonaldsban 3000 frankot lehet keresni...

14. Brad (válaszként erre: 11. - Csillus78.06.27)
2011. jún. 24. 20:27

Bécs két kiváló ügyvédházaspárja...

Mind a ketten az első 5-ben vannak.


De már sokszor jártam Bécsben, és hát... majdnem, mint Bp. csak tisztább... Itt Grazban harapni lehet a levegőt, imádok itt élni. Gondolom Svájc meg aztán húú... Mondjuk még nem voltam ott, de biztos vagyok benne, hogy szerelem lenne... :)


De azért Ti is nagyon jól fizettek!!! Magyarnak megéri! Főleg, ha nincs sehova kötődése, akkor meg főleg, így hogy írtad, Karácsonyig nem mehet haza...

13. csillus78.06.27 (válaszként erre: 12. - Judusz77)
2011. jún. 24. 20:24

Akkor privizgessünk itt. Nem hívok már senkit telefonon, mert 2 héten belül 5 bébiszitter gondolta meg magát, akikkel telefonon beszélgettem, és a számlám már az egekbe ment.

Mindenkinek mindent elmondok, órákig dumázgatunk, aztán mindenki itt hagy a szarban. Már nagyon ideges vagyok emiatt. Úgy látszik, otthon nagyon jó élet van, ha a lakás, kifizetése után, és az étel megvétele után, még simán megmarad 100ezer forintjuk. Mert mind az 5 lány, akit kiválasztottam, és jöhettek volna, mind nagyon boldog volt, és lelkes, aztán valamiért mind meggondolta magát.

12. Judusz77 (válaszként erre: 8. - Csillus78.06.27)
2011. jún. 24. 20:20
Bírnám karácsonyig. Jelenleg skype-olni nem tudok, mert a mobilnettel nem megy. Telefonszámot tudok priviben küldeni esetleg.
11. csillus78.06.27 (válaszként erre: 9. - Brad)
2011. jún. 24. 20:18
Hát, ha 800-at adnak, akkor menj Bécsbe. Sajnos mi ennyit nem tudunk fizetni, mert egy átlag család vagyunk. Azért dolgozunk mind ketten, hogy megéljünk, egy jó szinten. Mi nem egy orvos család vagyunk, vagy ehez hasonló. Teljesen alap foglalkozásunk van. Ennél többet nem tudunk fizetni. A bécsi család mivel foglalkozik, hogy ennyit kitudnak adni bébiszitternek. Ugyanis, Ausztriában az átlag kereset még kevesebb mint itt Svájcban.
10. Brad
2011. jún. 24. 20:14
Nekem is van jogsim, diplomám (habár tanári, meg könyvtáros)...
9. Brad (válaszként erre: 6. - Csillus78.06.27)
2011. jún. 24. 20:12

Csak azért kérdezem, mert szeptembertől mennék Bécsbe, és ott nagyon jó ajánlatot kaptam.

800 euró, lakás, étel, útiköltség, 2 fiú...


Ellenben Svájc álmaim netovábbja, ezért is akadt meg Rajtatok a szemem. :)

Most Grazban vagyok Ausztriában, itt 2 kislányra vigyázom és sajnos el kell költöznöm...


Mennyivel számolják most a svájci frankot? 230 körül van nem?

8. csillus78.06.27 (válaszként erre: 5. - Judusz77)
2011. jún. 24. 20:07

Szia Judusz!


Lentebb már írtam egy keveset a feltételekről. 3 gyerkőc lenne.

Ja, ami még fontos, hogy ha most jönnél, októberig nincs hazaút. De ha kibírnád, akkor Karácsonyig.

Évente egy oda vissza utat fizetünk.

Ja, és 1 évben 4 hét fizetett szabadság jár.

A többit priviben.

A jogsi nagyon jó, autót biztosítunk.

Ja, és jó lenne skype elérhetőség, hogy ott beszéljünk.

7. csillus78.06.27 (válaszként erre: 4. - A305cbacd8)
2011. jún. 24. 20:04

Szia!


Igazából, legalább 1 évre keresek.

És úgy látom, neked van gyerkőcöd. Hogy oldanád meg?

6. csillus78.06.27 (válaszként erre: 2. - Brad)
2011. jún. 24. 20:03

Szia Brad!


Hozzánk kell a bébiszitter igen. De nagyon gyorsan, lehetőleg azonnal. Ha már tegnap jönne, akkor az is késő lenne.

Svájcba kellene. 500frankot adok kezdésnek, plusz ugye szállás ellátás nálunk biztosított. Halálra nem kell dolgoznia magát. Heti 2-3 teljes szabadnap van. Az egyik héten30órát kell dolgozni amikor egyedül van a gyerekekkel, a másik héten ennek a felét. De azért mint családtag kell velünk éljen. 3 gyerek van. Egy 7.5 6 éves, és egy 4 hós. Mindegyik fiú.

Nagyon könnyű, és csak kevés házimunkát kell végezni. Egyenlőre ennyi.

5. Judusz77 (válaszként erre: 1. - Csillus78.06.27)
2011. jún. 24. 20:02
Én szívesen mennék! Eü diplomám és középfokú német nyelvtudásom, valamint jogsim van. Mekkora gyerkőcre/ gyerkőcökre kellene vigyázni? Milyen nyelven beszélnek? Mik a feltételek?
2011. jún. 24. 19:37
Nekem lenne három hónapom a nyáron szabad. Mennyiért?
2011. jún. 24. 19:30
Mennyi időre?
2. Brad
2011. jún. 24. 19:30

Neked kell a segítség, vagy egy másik családhoz?

Mennyiért és hova?

Egyelőre érdeklődöm... :)

2011. jún. 24. 19:25
Eljönnél külföldre Svájcba bébiszitternek? Keresek egy kedves megbízható lányt!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook