Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elindult a meddőségi kivizsgálás! Csináljuk együtt végig fórum

Elindult a meddőségi kivizsgálás! Csináljuk együtt végig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
537. vroni (válaszként erre: 535. - Tumpika)
2009. szept. 1. 18:44

Elég hamar kaptál Te is időpontot. De előbb túl leszel rajt. Neked mondták, hogy csüt.ön be kell feküdnöd és szombaton hazamehetsz? Vagy ilyen részletekbe nem mentetek bele? Bár, hallottam már olyanról is, hogy nem kell előző nap befeküdni, csak betartani, hogy otthon nem eszik az ember, nem iszik, megborotválkozik.

Mit vigyél magaddal? Hát, nem is tudom. Szokásos törülköző, hálóing, tisztálkodási szerek, innivaló (legalábbis én majdnem szomjan haltam, annyit ittam :-)), egy csomó olvasnivalót vittem, de csak aznap olvasgattam, mikor bementem, műtét után csak feküdtem, tvztem. Én nem véreztem utána, enyhe rózsaszínű folyásom volt, de az is csak WC után. Meg jól bebetadinoztak, úgyhogy tiszta sárga voltam. :-)

2009. szept. 1. 17:17

Sziasztok!

Csatlakozhatok?Most találtam erre a fórumra, és nézem van néhány ismerős név!

Mostanában a fórumokat csak csendes társkéntt kezelem, de ez felkeletette érdeklődésem.

Én hsg-re várok, pontosítva arra, hogy megjöjjön normálisan, majd utána műtő.Van valakinek tapasztalata ez irányban?

535. Tumpika (válaszként erre: 533. - Vroni)
2009. szept. 1. 15:45

Szia! Sziasztok!

Jövő hét péntek laparoszkópia. Mit kell vigyek magammal? Neked meddig volt vérzésed utána?

Mi is szeretjük a tavakat, szüleim a Balcsinál laknak, de itt a közelben a pécsi tó is jó. Horgászni is szeretünk, azaz a férjem nagy ho-ho-ho, én meg csak pihenek olyankor.

534. teodora3322 (válaszként erre: 532. - Vroni)
2009. szept. 1. 11:51

Én is voltam egyszer a Celi fürdőben:-)

Szüleimnek van egy kis szőlőjük a Ság hegyen, szüretkor mindig ott szoktunk lenni.

És amugy az én férjem is a tavak embere.

Milyen tóhoz mentek el néha, ha van rá alkalom.

Mi mostanában "fedeztük fel" a Széki tó (Devecser mellett)szépségeit, bár inkább annak való aki horgászik is (ahogy apa és közbe én is ha unatkozom).

533. vroni (válaszként erre: 526. - Lyana)
2009. szept. 1. 11:25

Szia Lyana!

Elég érdekes az eseted, jól megtréfál a szervezeted. De remélem, hogy Nálatok megtörténik a csoda és baba lesz a vége. Drukkolok. Majd ha voltál a dokinál, okosabb leszel. Én már olyat is hallottam, hogy vki babát vár és mégis megjön a menstruációja.

Még a héten itthon leszek táppénzen, de szerintem csak hétfőn megyek vissza a háziorvoshoz, mivel szombaton elég rosszul voltam, úgy mentem, mint aki becsinált, annyira fájt az egész hasam. Szerencsére aztán elmúlott, remélem csak a front tett be neki. Remélem többször nem jön elő. Sebem szépen gyógyul, közben a petefészkeim meg a méhem fáj, de nem vészes.

532. vroni (válaszként erre: 524. - Tumpika)
2009. szept. 1. 11:12

Szia/Sziasztok!

Kár, hogy nem jutottatok el Celldömölkre a fürdőbe, biztos élveztétek volna. Bár az igazat megvallva, szinte az utcánk végén van, és én összvissz a 4 év alatt, mióta megnyílt, 1-szer voltam. :-) Férjem nem szereti a strandot, ő inkább a tavak embere, barátokkal pedig jó, ha egy-egy estét össze tudunk hozni, nemhogy egy egész napot. :-(

531. teodora3322 (válaszként erre: 529. - Lyana)
2009. szept. 1. 10:12

Oké, kicsit megnyugodtam, hogy nem tetéztem a dolgaid.

Enni kell, ez a jelszó!

Régen volt olyan, hogy 4-kor úgy estem haza hogy akkor jutott ezsembe, hogy jé..., nem is ettem.

Annyi meló volt hogy nem szakítottam időt magamra, ill. nem is éreztem hogy éhes vagyok.

Nem szabad, állandó hasfájás lett a vége.

Akkor szorítok nagyon egész héten!

Amíg csak folyás van az nem rossz:-)

530. Lyana (válaszként erre: 527. - Teodora3322)
2009. szept. 1. 10:07
Írtam privit.
529. Lyana (válaszként erre: 527. - Teodora3322)
2009. szept. 1. 10:02

Szia drágám!!!

De hogy is bántottál meg!!!!! Csak annyi időm sincs hogy egyek:-(

Most beszéltem a dokimmal. HSG lefújva. Reggeli elsőből teszt. Csütörtök uh-ra kell mennem. Apa megy andrológiára. Neki meg minimális a spermája:-(


Na igen 9. késés nap. Enyhe rózsaszínes folyás néha van......

2009. szept. 1. 09:51

Lányok, nálunk meg pont forditva van: urammal van a probléma, sajnos a legutobbi mintában nulla katona volt:((((

Mi jovo kedden megyunk andrologushoz, hogy akkor mi legyen: biopszia vagy mit tudom én...

Nem tudom melyika rosszabb, hogy ő emészti magát emiatt hogy jajjj egyszer elhagysz emiatt, vagy én ütném a fejem a fajba ha nekem lenne bajom, hogy lehetek ilyen "selejt"....

Szóval ne okoljátok magatokat!!! Én azt hiszem nagy részt ez a világ baja, illetve a túlhasznolt élet, anyáink fogi gátloi, illetve annak mellékhatásai, a vegyszerek, stb okozza...és ez a mi korosztályunkon csapodik le...Örüljönk, hogy tudnak rajtunk segiteni. Igaz nem kis áldozattal jár, de legalabb esélyünk van!!!!!!!!!!!!!!!

527. teodora3322 (válaszként erre: 526. - Lyana)
2009. szept. 1. 08:07

Sziasztok!

Lyana, remélem nem bántottalak meg téged valamivel amit írtam, ha igen akkor mélységesen szégyenkezem :-(

Nem tudom mi lehet nálad, de azért az nagyon furcsa lenne, hogy épp most lenne megkésett mensid, mikor azt írtad soha nem szokott.

Az élet nem lehet ilyen "fancsali" velünk...

526. Lyana
2009. szept. 1. 07:04

Sziasztok!

Csütörtökön megyünk apával vissza az andrológiára. Készen van a hormonvérvétel eredménye. Megint kell mintát adni, aminek 3 óra múlva lesz meg az eredménye.

Nekem elmarad a hsg, mivel nem jött meg a mensim.

Igaz színes folyásom van, de ez még bármi lehet.

Lehet baba és lehet megkésett mensi. Ma 9. napja késik.

Vroni meddig lesz tp-n?

És jól vagy?

525. Tumpika
2009. aug. 31. 20:09
Jav.: Celldömölkre
524. Tumpika
2009. aug. 31. 20:08
Szia vroni! Ez nálunk is így van! A férjemnél minden rendben! Sokszor nekem is lelkiismeret furdalásom van, hogy "én vagyok a hunyó" de hálisten nagyon rendes férjem van! És bízom benne, hogy a laparoszkópia segíteni fog! Holnap kérek is időpontot! Ja, amúgy Sümegen nyaraltunk, meg voltunk Tapolcán, Ajkán is. Delldömölkre nem jutottunk már el, pedig láttam neten ott is jó kis fürdő van!
523. vroni
2009. aug. 31. 13:43

Sziasztok!

Ma volt a férjemnél a kivizsgálás, szerencsére Nála minden rendben. Meg is jegyezte, hogy én vagyok a hunyó. :-) Ez nem újdonság. Hát, mondtam neki, ez van, Te választottál. :-) Még szerencse, hogy látta, hogy jókedvemben vagyok, mert ha pesszimista hangulatom lett volna, el is bőgtem volna magam, de így nem érdekelt, tudom, hogy csak viccelt. Bízok, hogy egyszer csak nem lesz nálam sem probléma, és jöhet a baba. :-)

Látom, nem vagytok oda a munkáért. Néha én is így vagyok, de most, hogy táppénzen vagyok, azon agyalok, hogy miket kéne majd megcsinálnom, ha visszamegyek. Őrület. :-)

522. teodora3322 (válaszként erre: 521. - Lyana)
2009. aug. 31. 13:13

Nagyon szép volt amit írtál. Még délelőtt válaszoltam neked priviben egy hosszú levélkét.

Utólag láttam, tele van helyesírási hibákkal vagyis elírásokkal, de remélem azért kiigazodsz rajta.

Szokatam én is közbe zsörtölődni a párommal, de mikor pl hétvégén úgy alakul hogy egyedül maradok otthon, alig várom hogy újra nyíljon az ajtó...

521. Lyana
2009. aug. 31. 12:32

Aranyosak vagytok mind a ketten:-)

Sokan mondanak sokfélét. Mindenkivel történik apró - vagy nagy csoda.

Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Aztán néha meglátjuk hogy vannak még nagyobb problémák. azonban egy valamit nem szabad elfelejteni.

Szeretni nagyon fontos. Szeretet kell adni mert csak úgy kaphatunk.

Lehet hogy lesz babánk lehet hogy nem, de a párjainkat szeretjük és szükségünk van rájuk.

szeressük őket és ahol bajság van ott segítsük őket.

520. Ági05 (válaszként erre: 514. - Lyana)
2009. aug. 31. 10:12

Tudom,hogy nehéz hinni a csodákban.Az ismeretségi körömben történt néhány hónapja.Már lombik programra jártak (azt mondták,nem lehet babájuk,a férj életképtelen spermái miatt)sikertelenül. S aztán spontán terhes lett.Nemsokára szülni fog.

Persze ez csak egy eset a sok közül.Biztatni szeretnélek.Bár kívülállóként könnyebb beszélni.Én is végiggondoltam már a legjobb és legrosszabb eshetőségeket,de mi várunk,1 hónap múlva műtik a férjem.(néhány oldallal ezelőtt írtam)

2009. aug. 31. 09:15
Tulajdonképpen rohadtulk unom a munkámat, semmi érdekfeszito nincs mar benne, nincs benne kihivas stb:((( Hát, meglatjuk ez az év hogy alakul baba szempontbol de lehet jovore kockaztatok és lépek.
2009. aug. 31. 09:10
Én amolyan mindenes ügyintéző, házi pénztáros, számlázó, ilyesmi...De nem szeretem csinalni, mar elég unalmas. Az ismert okok miatt viszont nem merek váltani...
517. Lyana (válaszként erre: 516. - Dragonessa)
2009. aug. 31. 09:06

Te mit dolgozol?

Én könyvelő vagyok, meg pályázatokat írok.

516. dragonessa (válaszként erre: 515. - Lyana)
2009. aug. 31. 09:00

Na nekem pont ma jött meg, 34. nap. Én nem hiszek a csodákban...

Én melózom, legalabbis ugy csinalok, mert hgoy nincs nagyon mit csinalni.

Délutan meg főzés, el kell ugranom a Brico Stroe-ba (felettunk kaszinot csinalnak valami állatok,szerintem a padlásra beköltözött valami egér csak patkány famili, aztán veszek valami halálosztót nekik). Aztán nem nagyon van más

515. Lyana (válaszként erre: 513. - Dragonessa)
2009. aug. 31. 08:51

Mi a mai program?

Én melózom és tárgyalások tömkelege van ma.

Legalább elfoglalom magam:-)

514. Lyana (válaszként erre: 513. - Dragonessa)
2009. aug. 31. 08:50

szia.

Na igen. Egy gyártó cég megélne belőlem sajnos:-(

Nem teszteltem de vettem corax be sure nevűt.

tegnap volt vér egy kicsit pecsét

ma azonban csak olyan sárgás folyás van.

a kedvem szar a hasam fáj.

ebből megint mensi lesz és nem baba

egyáltalán hogyan is fordulhatott meg az agyamban a gondolat hogy talán velem is csoda történhet?

2009. aug. 31. 08:31

Sziasztok!!!

Lya: én sem láttam még soha pozitivat:DDD

Gondolom amennyi tesztet te is vettél már, egy kulon gyártó is tudott volna rád alapozni:))))

Tegnap teszteltél???

512. Lyana (válaszként erre: 510. - Orsi86)
2009. aug. 30. 06:13

Szia.

Én még életemben nem láttam pozitív tesztet.

Közel három év minden hónapja csalódás volt és nagyon fájt.

Egyébként szerinted mennyire lehet beleélnie magát az embernek valamibe ha tudja hogy a férje majdnem steril?

Nem akarlak bántani, tudom segíteni akarsz.

511. Tumpika (válaszként erre: 508. - Vroni)
2009. aug. 29. 20:44

Most jöttünk haza. Köszi a privi üzit, mindjárt olvasom, jó hosszú :-))

Szabin voltam ma, szüleimnél voltunk, tegnap mentünk el.

510. Orsi86 (válaszként erre: 509. - Lyana)
2009. aug. 29. 15:20

Szerintem azért nagyon ne éld bele magadat, mert ha nem vagy az akkor nagyon fog fájni a csalódás. Nekem múlt hónapban késett és annyira úgy éreztem,h terhes vagyok, de aztán mégsem. :(


Ha a ciklusod közepén estél teherbe akkor már mutatnia kéne szerintem. Nekem 29es ciklus mellett már a 26. napon pozitív lett a teszt.


De persze, a tesztnek sem szabad mindig hinni. Barátnőm egymás után tesztelt pozitívat és reggel negatívat. Nem is mondom ,h beleélte magát. :(


De írj, majd nagyon várom a következő teszt eredményét! :)

509. Lyana
2009. aug. 29. 07:22

Jó reggelt. 28 napos ciklus mellett ma vagyok a 33. napon. Hőm 1 fokkal magasabb mint az átlag. Tartósan lassan két hete 36,8-36,9.

Mensi sehol. Igaz ma reggel minimálisan halványan színes folyás. Nem barna, nem rózsaszín, olyan sárgás............

508. vroni
2009. aug. 28. 14:17

Sziasztok!

Lya! Sajnálom a tesztet, lehet, tényleg korán volt, és remélem, vasárnap óriási meglepődésben lesz részed a köv. teszt után.

Tumpika! Írtam privi-ben.

Hétvégi program? Pihi? Jaj, most jut eszembe, holnap szombat, és munkanap. Mondjuk nálunk szerintem szabira mennek, én meg a táppénzesek "jóvilágát" élem. :-)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook