Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott a vőlegényem és szeretném visszaszerezni fórum

Elhagyott a vőlegényem és szeretném visszaszerezni (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. Niar (válaszként erre: 24. - Rida80)
2013. jún. 20. 13:19
nehéz, de próbálj meg másra koncentrálni. pl. munka, vagy új hobbi ami leköt, és nincs időd egész nap rajta agyalni. és közben eszedbe ne jusson megosztani vele bármit is, pl. hogy vagy, mit csinálsz, ha kérdi sem! addig ne fogadd vissza amíg nem hever a lábaid előtt.. ha nem kerül rá sor akkor hidd el, nem jársz rosszul, mert nem ő az egyetlen férfi. az én tapasztalatom az, hogy mindig egyre jobb jön, ezt tartsd szem előtt;)
27. ittmost (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 20. 13:18

ne írj neki mindennap semmiképp,főleg azt ne,hogy rosszul vagy:így legfeljebb abban lehetsz biztos,hogy szánalomból tart ki melletted,arra meg nem érdemes kapcsolatot építeni.

Én a helyedben csendben maradnék vagy 2-3 hétig,és csak akkor írnék neki sms-t,ha ő keresett meg.Akkor is épp csak "életjelt adnék,",épp csak írnék neki valami semleges dolgot,hogy lássa: beszélőviszonyban vagyunk.Egyáltalán:csak akkor mozdulnék felé,ha ő akar beszélgetni,én nem keresném.

26. e022bedc06 (válaszként erre: 17. - Rida80)
2013. jún. 20. 13:16
Mindenkinek vannak gondjai. Senki kapcsolata nem tökéletes, de meg lehet őket beszélni. Véleményem szerint nem az az első dolog, hogy ha gondod van, akkor rögtön meg kell csalni a párom. Azt elismerem, hogy van, hogy megtetszik nekünk valaki más. De ha már azt érzed, hogy esetleg van köztetek valami, akkor inkább megbeszélem a párommal, vagy esetleg szakítok előtte. Nem először megcsalom és utána beszélem meg vele (vagy meg se beszéli, csak véletlen derül ki).
2013. jún. 20. 13:16
Muszáj, ne alázd meg magad ennl is jobban!
24. Rida80
2013. jún. 20. 13:12
Igen, sajnos olyanokat írtok, amiket én is tudok. Csak bazi nehéz lesz.
2013. jún. 20. 13:09
Miért?
22. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 20. 13:09
egy ferinek sem lehet vonzo egy olyan no, aki naponta rair es sir, mennyire rosszul van nelkule es mindent megbcsajtana. ezzel csak azt ered el, hogy sajnalatot fog erezni irantad egy ideig :( csak akkor tud majd tisztan donteni, ha beken hagyod, nem irsz neki, nem keresed, nem talalkoztok. es ha ugy dont, hogy menni akar, el kell sajnos engedned :(
21. Niar (válaszként erre: 18. - Niar)
2013. jún. 20. 13:08
Ja, értettem, hogy már külön vagytok. Azt, hogy "hagyd el te" úgy értettem, hogy ha még nem teljesen biztos benne, és vacilál, akkor dönts helyette, és mondd hogy legyen vége és ne is keresd, ne állj szóba vele egy jó ideig (soha többé).
2013. jún. 20. 13:08

Nagyon rossz taktika naponta írogatni és sajnáltatni, meg lealázni magad.

Egy reményed lehet csak.

Rázd meg magad és kezdd el nagyon jól érezni magad a bőrödben. Sugározz, akkor is ha ez nem igaz. Ezt ő tudni és érezni fogja és talán felébred a vadász ösztöne.

Persze az más kérdés, hogy érdemes-e?

Mindenesetre akár érdemes, akár nem, Te mindenképpen jobban fogod magad érezni.

19. próbaszerecsen (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 20. 13:05
Taktika? Mit kell még itt taktikázni? Gondolom, hogy borzasztó lehet, de szedd össze magad, adj hálát Istennek, hogy még az esküvő előtt kiderült, hogy milyen ember is valójában és kezdj új életet! Inkább néhány hónapod legyen pokol, mint az egész életed!
18. Niar (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 20. 13:05
Szerintem hagyd el te. Ha visszajön egy idő utá, akkor komolyan gondolja. Most ha azzal akarod visszacsábítani, hogy sajnáltatod magad annak semmi jó vége nem lesz. Ne azért legyen veled, mert úgy érzi nem teheti ezt meg veled, hogy otthagy, mert neked szükséged van rá. Mert ha emiatt veled marad, akkor mindig benne lesz a tüske, hogy ezt nem is akarta, csak rá lett erőltetve stb. Ha nem fog visszajönni magától, akkor nem tehetsz semmit, fogadd el hogy ez a kacsolat kifújt, és előbb vagy utobb úgyis külön mennétek ha nem akartok szenvedni mindketten.
17. Rida80 (válaszként erre: 16. - E022bedc06)
2013. jún. 20. 13:04
Voltak gondjaink, talán én is hibás vagyok.
2013. jún. 20. 13:03
Ez valóban érdekes. Ő csalt meg és hagyott el, de Te könyörögsz neki, hogy megbocsájtod? Ha velem ezt tenné a férjem, és könyörögne se valószínű, hogy megbocsájtanék...nem hogy még én könyörögjek neki.
15. Szerénke83 (válaszként erre: 9. - Rida80)
2013. jún. 20. 13:01

Dehogynem bírod!

Olyan nincs!

14. Rida80 (válaszként erre: 11. - Szamoncsi78)
2013. jún. 20. 13:00
És mit csinálsz, nem írsz neki? Nem akarsz beszélni? És ezt hogy bírod?
2013. jún. 20. 13:00

Legyen egy kis önbecsülésed és tartásod!

Ne könyörögj, úristen és ne fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel.

Totál megalázod magad:(

12. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 20. 13:00

Kinek kell egy meltosag nelkuli no?

Szedd ossze magad, igy nem csoda, ha a masikkal hetyeg.

11. Szamoncsi78 (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 20. 12:58

Szia!

Engem 4 év után szombaton hagyott el a párom,jobban mondva kiderült,hogy van valakije...nem komoly még,de úgy érzi,hogy megpróbálná vele.Padlót fogtam,de elengedtem,még véletlenül sem könyörögtem.Te se tedd,ne alázd meg magad!Ha magától nem megy vissza,akkor veszett fejsze nyele...A másik dolog pedig az,hogy ha mégis visszamegy hozzád,meg tudnál benne bízni?Mert én nem...

10. Orchidea76 (válaszként erre: 8. - Szamoncsi78)
2013. jún. 20. 12:55
Szia kis szenvedő bajtársam :)
2013. jún. 20. 12:54
Igen, számítottam ezekre a véleményekre, de előttem most csak az lebeg, hogy ezt így nem bírom.
2013. jún. 20. 12:54
Szia Orchidea76 itt is:-D
7. Rida80 (válaszként erre: 6. - Orchidea76)
2013. jún. 20. 12:54
Sajnálom. :(
6. Orchidea76 (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 20. 12:51

Szia!

Engem is megcsalt a férjem.Megbocsátottam,majd ujból megcsalt fél év után.A sok sajnálom duma meg bocsi meg szeretlek meg minden más kamu volt.Aki megcsal egyszer az másodszor is megteszi.Én másodszor is elnéztem,erre most 2 napja elment és kimaradt éjszakára is.Jól gondold át a döntésedet.Sok erőt hozzá

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 20. 12:51

Semmit.

Az üzeneteiddel éppen eléggé lealáztad magad, nem kell már azt fokozni.

4. varga.nora (válaszként erre: 1. - Rida80)
2013. jún. 20. 12:51
Szia. Én biztos nem írnám meg neki minden nap, hogy milyen rosszul vagyok, meg, hogy visszavárod. És ha vissza is megy mi a biztosíték arra, hogy többször nem fog megcsalni?
2013. jún. 20. 12:50

Tényleg vissza akarod szerezni így is? A nővel továbbra is együtt lesz nap mint nap a munkahelyén. Valóban olyan férjet akarsz, aki megcsal. És ha majd gyereked/ gyerekeid lesznek? Olyan apát akarsz, aki csak hétvégén ér rá, vagy akkor se, és elviszed a gyerekeid az ő új családjához, mert időközben ő már mással is gyereket vállalt?


Jobbat érdemelsz!


Örülj, hogy most derült ki, még esküvő előtt!!!!!

2013. jún. 20. 12:50
Nem lenne igazi már a kapcsolatotok szerintem és ugyan ide lyukadnátok ki egy idő után. :(
2013. jún. 20. 12:47
8 év után hagyott el. Jó kapcsolat volt, a vége már kissé lapos. Aztán felütötte a munkahelyén a fejét egy nő. Eleinte tagadott, a problémáinkat megbeszéltük, majd ezek után sms-eket találtam... Ekkor átküldtem a saját üres lakásába gondolkodni. Két nap múlva meglátogatott és közölte, hogy megcsalt. Pár nap múlva áthívtam, nagyon nehezen jött, és választ kértem tőle. Azt mondta nem tud dönteni, de mégis jelenleg úgy látja, hogy a másikkal tökéletesen megértik egymást. De azóta írt és beszéltünk, és azt mondja nem tudja felejteni ezt a 8 évet se, és lehet nem fogja így bírni. Úgy látom még nem döntött véglegesen, én meg visszavárom. Mit tegyek? Minden nap megírom neki, milyen szarul vagyok és hogy megbocsájtanék, de lehet, hogy nem ez a legjobb taktika.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook